Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Някой откривал ли е предимства на ползването на тия сайтове за други услуги освен полети, като например резервации за хотели?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
Георги Матеев

Няколко пъти съм резервирал хотели през rumbo.com - давали са на най-ниска цена. Струва си профилактично да се проверява и там.

 

Също така 3-4 пъти са ми пращали имейл талони за €20 намаление без да има изискване за минимална сума на резервация, което определено е плюс.

 

Между другото в момента има приятни намаления в португалското Rumbo на полети на Ryanair при плащане с Diners.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Между другото в момента има приятни намаления в португалското Rumbo на полети на Ryanair при плащане с Diners.

 

Тъй вярно. Даже въпреки, че пише изрично 1 резервация на 3 месеца, моята карта мина 4 пъти. :good:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пробвам плащане с чисто ново Маестро на ПИБ, но не намира картата и пише това:

 

Por favor, corrija los siguientes errores:

  • Error en Número de tarjeta

 

Да продължавам ли, без да съм избрал каква е картата в тяхната система ? 

 

В edreams е всичко това

Връзка към коментар

Някой плащал ли е с Маестро от ПИБ през последната седмица?

 

 

П.С. rumbo.fr дава отстъпка с Мастъркард Дебит

 

 

 

Проверих няколко полета, които следя и няма отстъпка. Може ли пример. :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проверих няколко полета, които следя и няма отстъпка. Може ли пример. :)

Полетите на БГ ер  до Бургас ги дава с 16-18лв намаление.Не е много,но е нещо.

 

А за Маестрото питам,защото през исп.румбо ми дава двупосочен до Бургас за около 90лв,при цена на сайта на БГ ер 160лв.Въведох кода на macf1an(Благодаря :) ) въведох данните на неизползвано Маестро и не го прие.И се чудя да чакам ли  положително развитие в тази насока или да търся алтернатива на по-висока цена.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 "....И се чудя да чакам ли  положително развитие в тази насока или да търся алтернатива на по-висока цена."

 

Имам неползвано Маестро, което не се приема от системата им. Имам второ, с което е минало плащане само веднъж. Едва ли някой може да те посъветва дали ще има положително развитие.
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отстъпка от SEK 112 с VISA през jetcost.se ----- bravofly.

Пример: полет до Атина през септември. Важи за много дати, както и за други дестинации на Райънеър.

post-1411-0-29346800-1466506733_thumb.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

През jetcost.se >bravofly полет Дубай - Мале за четирима ми излиза това на картинката.Не съм пазарил никога от тук ,а и езика ме затруднява.Това ли са парите ,които ще спрат от картата за всички,че ми се струва нереално малко?И по-добре ли е да си направя регистрация или и така може?

 

 

 

Ако може някой да ми изтрие поста.Нещо не съм смятал правилно.

Редактирано от christuff
Връзка към коментар
Георги Матеев

През jetcost.se >bravofly полет Дубай - Мале за четирима ми излиза това на картинката.Не съм пазарил никога от тук ,а и езика ме затруднява.Това ли са парите ,които ще спрат от картата за всички,че ми се струва нереално малко?И по-добре ли е да си направя регистрация или и така може?

 

attachicon.giffff.png

 

12763 шведски крони са около 1350 евро, което се пада по 338 евро на билет - това въобще не е нереално малко за полет от Дубай до Мале, а е по-скоро нормална цена.

 

Да, това е общата сума за всичките 4 билета, която ще бъде изтеглена от картата.

 

Регистрация не е нужна. Пожелавам ти да успееш да платиш - аз тествах с 4 различни Visa карти и нито една не мина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

12763 шведски крони са около 1350 евро, което се пада по 338 евро на билет - това въобще не е нереално малко за полет от Дубай до Мале, а е по-скоро нормална цена.

 

Да, това е общата сума за всичките 4 билета, която ще бъде изтеглена от картата.

 

Регистрация не е нужна. Пожелавам ти да успееш да платиш - аз тествах с 4 различни Visa карти и нито една не мина.

Усетих се ,че не съм сметнал правилно и изтрих снимката. :) Понеже при другите ни полети ще сме 6 човека и първоначално го разделих на толкова и сумата беше такава ,че наистина изглеждаше много добре. :) Извинявам се за спама.

Връзка към коментар

Да се похваля и аз... С чисто ново Маестро от ПИБ, София - Валенсия 14-17.10.2016 за 45.48€ за двамата  :P

Може ли да кажеш,тази цена през кой сайт я изкара,за да се възползвам и аз.Благодаря

Връзка към коментар

Може ли да кажеш,тази цена през кой сайт я изкара,за да се възползвам и аз.Благодаря

Rumbo.es - директно, без минаване през някой от сателитните от типа на Bravofly/edreams.

post-2276-0-52453300-1466776930_thumb.png

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,

извинявам се първо за въпроса ми, но не мога да видя в jetcost.com, чрез opodo къде пише с каква карта се плаща, защото с bravofly виждам с коя карта, а при opodo не мога да се ориентирам къде го пише?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Rossi to
    • elzbieta
    • Lindt
    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.