Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

От Bravofly ми пратиха този линк, за да си гледам резервациите - http://www.bravofly.fr/vg1/mypage/login.action

 

Като влезна обаче пише, че нямам резервации, а аз дори вече се чекирах.  :rolleyes:


Надявам се да нямам проблем с полетите

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Късметлии хора: пробвах с фалшиви имена и на пътуващи, и на картодържател - не. Явно тая карта е блокирана в зародиш..

Новото ми маестро от ПИБ мина без проблеми :)

Редактирано от Nicro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Jetcost.com/Bravofly дава 20 евро отстъпка за Райънеър при плащане с Дайнерс. За какви карти Дайнърс става въпрос - дебитни или кредитни? Едни полети, които следя в момента излизат супер изгодни ама пуста карта.

Връзка към коментар

маестрото пак дава отстъпка с jetcost.com и Раянеир, София - Атина за четирима човека цената е 1,44 евра. 6-7 септември. другите дати са по 11 евра на човек.

http://www.jetcost.com/results.php?sid=FFR1_575a6ecf6ce7e

Отново полети под евро, този път с дайнърс.

 

За пореден път бивам порязан на плащането, с неизползвана карта, но този път реших да се поровя в комуникацията със сайта и видях причината:

 

DENIED_FRAUD

 

Пробвах с чужда карта, която току що беше минала, пробвах с грешки в имената и рождените дати, други телефони, мейли ... все същата грешка. Явно алгоритъмът на netverify ме е нарочил и успява да намери достатъчно сходства, че да ме отреже.

 

Ако някой бива необяснимо върнат, мога да обясня как да си види съобщението за отказ (функциите са вградени в браузера).

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз писах по-горе как ми отказа на няколко пъти с ново Маестро в rumbo.Пробвах с купон,без купон ,трих бисквитки на няколко пъти.В крайна сметка плащането мина.Нямам идея каква е причината,но пробвай пак.

Спомням си преди години, исках да резервирам в сайта на раянеър,даваше ми грешка в данните.Сигурно 20 пъти пробвах,пак и пак,говорих със съпорта и те не можаха да ми помогнат.Най-накрая пробвах през нотбука ми и се получи.Не знам има ли връзка,само споделям.

 

Ако всичко това ти звучи в духа на Параграф 22:Чувала съм,че ако преди да натиснеш бутона за покупка,хвърлиш сол зад гърба си,завъртиш се на пети три пъти докато пееш We Are The Champion на Queen,алгоритъм не те лови :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.