Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Чувала съм,че ако преди да натиснеш бутона за покупка,хвърлиш сол зад гърба си,завъртиш се на пети три пъти докато пееш We Are The Champion на Queen,алгоритъм не те лови :)

Нали се бяхме разбрали това да го пазим в тайна  :huh:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Нали се бяхме разбрали това да го пазим в тайна  :huh:

 

За привърженици на един отбор не вАжи. Там тази песен се пее само по време на концерт. При това само веднъж. И при това не от този, който трябва, а от някакъв жалък сурогат... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой спомня ли си кога за последно имаше около 20 Евро намаление с Maestro и по-специално за Ryanair.

Че ще ми се наложи по три направления по два билета да купувам и бих могъл бая пари да спестя. А от друга страна ако чакам 2-3 седмици мога и да се набутам доста, което впрочем вече съм го правил. :)

Връзка към коментар

Някой спомня ли си кога за последно имаше около 20 Евро намаление с Maestro и по-специално за Ryanair.

Че ще ми се наложи по три направления по два билета да купувам и бих могъл бая пари да спестя. А от друга страна ако чакам 2-3 седмици мога и да се набутам доста, което впрочем вече съм го правил. :)

Гледам две страници по-назад, на 24-юни сме купили нашите билети за Раян до Валенсия за 45€ от около 88.

Връзка към коментар

Хм, сега малко поразцъках.

 

Гледам две страници по-назад, на 24-юни сме купили нашите билети за Раян до Валенсия за 45€ от около 88.

 

Твоите са си все още намалени с по 22 евро, само дето са идея по-евтини (38 за един, по 42 за два)

 

Но за тези които аз търся си е 6 евро. (ноември от средата нататък София - Рим, Рим - Маракеш и Маракеш - Милано Берг)

 

Аз до сега си мислех, че намалението им е единно или поне за определена компания а то какво 6, 8, 22, ...

 

Не можем да им хванем алгоритъма - месеци, компании, полети, видове карти, ...   Аз де...

Връзка към коментар
Георги Матеев

Някой има ли идея защо kayak.it, travel2be не можах да платя с кредитна виза? Има ли някъде другаде отстъпка с виза кредит?

Travelgenio, travel2be и Go Voyages въобще не приемат български карти. За в бъдеще направо ги подминавай и не си губи времето.

 

С другите сайтове няма такъв проблем.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Щото промотата на Travel2be и Travelgenio са пълна измама. Ще те пусне да платиш , но с друга карта разбира се срещу такса.

Като ги видиш тия направо ги игнорирай.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Не знам , може да не съм прав . Помоли я тогава да ти услужи.

Сложно е, аз съм отпуска и съм на море. Нищо, подала съм за Маестро, като се прибера ще го взема и ще пробвам с него в другите сайтове.

Връзка към коментар

 

Ако някой бива необяснимо върнат, мога да обясня как да си види съобщението за отказ (функциите са вградени в браузера).

 

Е пробвам се с един Дайнърс, който не е позлван от миналата година и ми е чудно какъв им е проблема.

 

Официално съобщението е дежурното:

"Veuillez nous excuser, une erreur s'est produite et la transaction n'a pas pu être effectuée. Vérifiez l'exactitude des données, puis réessayez."

 

Благодаря предварително.

Връзка към коментар

След като им се оплаках на корпоративния мейл, грешката се превърна в "обща" такава, без да издава причината.

От тогава ме засипват с предложения да ми звънят по телефона да сме "оправели нещата", но не искат нищо писмено да признаят.

 

Иначе - трябва ти Мозила (може и с хром, но там не знам къде е тази опция) . Докато си на страницата за плащането, отиваш в менюто с трите чертички вдясно -> developer -> network. Натискаш бутона за плащане, махаш прозореца за допълнителните услуги и чакаш да те отреже.

Като даде червения надпис, в прозореца за network кликваш на най-долния ред, след това в дясната част избираш "response", кликваш по триъгълничетата да се разгънат и четеш.

Вече пише general.error...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.