Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

аз преди две седмици купих с маестро на ПИБ 5 билета до Милано, а миналата седмица с Динерс-а пак 5 билета до Атина. и двете промоции бяха с по 20 евра на билет. Общо 4 пъти съм пазарувал и до сега само са ми блокирали картата за 3 месеца, след тях картите пак работиха.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Тази нощ имах интересен сън - един приятел идва при мен и вика: "Имам неизползвано Маестро, искаш ли да ти услужа с него"  :biggrin:

 

Не знам как да го тълкувам...  :huh:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И аз си изкарах маестро, обаче моите полети никъде не излизат с намаление с него, освен в гореспонатите Travelgenio и Travel2be, където не минава. Някой има ли идея в кой сайт да търся, сигурно пропускам нещо.

Връзка към коментар

Аз имам две нови,може и да ти услужа:),че вече прекалих с билетите и жената ще ме бие.Интересно е че едната от старите ми не е ползвана от повече от 3м. и още не ми я пуска.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

в момента jetcost.com -> bravofly дава 20 евра за полети на Раян с Динерс карта

 Благодаря. :)

Току-що купих билети за двама до Атина, отиване и връщане, за общо 1.48 евро

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

И аз си изкарах маестро, обаче моите полети никъде не излизат с намаление с него, освен в гореспонатите Travelgenio и Travel2be, където не минава. Някой има ли идея в кой сайт да търся, сигурно пропускам нещо.

rumbo.es

Връзка към коментар

Би ли ми казала в коя версия

Опитай френската или испанската. По-вероятно е да беше френската, защото потвърждението ми от bravofly е на френски. 

Извинявай, просто не съм обърнала внимание, а в момента съм навън и не мога да проверя.

Раян летят от 6 септември по маршрута всеки ден. На сайта им цената е провоционална и е 9.90 Евро на човек на отсечка. Реално се спестяват 40 Евро.

Полетите са рано сутрин.

Редактирано от desislavna
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тц, в сайта на Иберия, полета струва 524,75€, в Rumbo, с маестро е 525€, а с другите карти е 555€. В Jetcost е 480-490€, но в Travelgenio, където не минава плащането. Най-евтино го намирам в Трипста, но там пък е с мастеркард кредит, която пък нямам. И аз вече започвам да сънувам карти и сайтове от толкова ровене, скоро може и аз да услужа с маестро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добре де, не е честно, вчера гледах едни билети през Travelgenio от Гваделупа до Парис общо за 850 евро за цялото семейство, еднопосочни, и докато се наканя за половин час работа цената стана 960 евро. И този сайт май дава отстъпка само с Маестро, не мастър кард май?  :(

Връзка към коментар

Най-накрая си ползвах Diners издаден още миналото лято :) През jetcost.fr - bravofly, 20 евро отстъпка за Ryan air, веднага си видях билета в сайта на Ryan с PNR и някакъв мейл ...@pinchomail.com :)

Каква е дестинацията, edbloom?

Връзка към коментар

Имахме ли наблюдение след колко покупки следваше 3-месечната пауза?

 

 

В началото на юни купих 4 отделни билета и на 5-ия ме изхвърли, но оттогава не съм пробвал пак.

Та не знам колко ще е паузата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-накрая си ползвах Diners издаден още миналото лято :) През jetcost.fr - bravofly, 20 евро отстъпка за Ryan air, веднага си видях билета в сайта на Ryan с PNR и някакъв мейл ...@pinchomail.com :)

 

Поздравления, edbloom!

Ех, тоя Diners! Вчера се наслаждавах на ето това 40-еврово намаление до Рим и обратно за двама само с Diners! С Маестро беше около 74. :)

 

post-735-0-30327800-1469533097_thumb.jpg

 

В края на краищата купих от сайта на авиокомпанията за 85 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Обръщам се с молба към някой от модераторите да добави в първото мнение списък на банките, с чиито Маестро карти минават успешно или неуспешно намаленията в rumbo/edreams/budgetair.

 

Искам да си изкарам Маестро, а темата стана 80 стр.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.