Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Обръщам се с молба към някой от модераторите да добави в първото мнение списък на банките, с чиито Маестро карти минават успешно или неуспешно намаленията в rumbo/edreams/budgetair.

 

Искам да си изкарам Маестро, а темата стана 80 стр.

 

Няма модераторски ресурс в момента за подръжката на тази тема. Преди време предложих да се раздели натоварването между различни хора, само един човек се отзова. Предложението все още важи за всеки, на който му се занимава. 

Връзка към коментар

E то няма и нужда да се изровят всички банки в БГ при положение , че има доказано работещи опции.

Към посочените две си спомням , че имаше и хора с карти от Булбанк и безпроблемни плащания.

 

На другият полюс - беше писано , че карти на Райфайзен са отхвърляни.

Толкова лесно се изкарва Маестро карта.

Ако не ти допадне сменяш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С маестро през jetcost.fr -> travelgenio.com  имам възможност да наля билети София-Мале-София  от 350 на 300 евро. на катарците или Etihad.

Това сигурна комбинация ли е. Досега съм ползвал само jetcost-bravofly за билети на Ryanair.  А и схемата същата ли е - дават ти PNR и ти си виждаш резервацията на сайта на съответната авиокомпания.

Че да не стане София-Мале-София - мале, мале. :)

 

Същото питам и в една тема за Малдивите - ама не ми отговаряте ... а, много ме сърбят ръцете. :)

Връзка към коментар

ще ти цитирам станимир от преди 2 странички 

 

Щото промотата на Travel2be и Travelgenio са пълна измама. Ще те пусне да платиш , но с друга карта разбира се срещу такса.
Като ги видиш тия направо ги игнорирай. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да , приема само кредитна Maestro.

Мисля , че такава не съществува никъде :)

 

Maestro e част от MasterCard.Може да се пробва с разни техни карти , но малко вероятно да мине нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой да е имал проблем с Маестро на Юробанк (бившата Пощенска)?

Аз съм купувала няколко пъти с такава, но скоро не съм пробвала.

Редактирано от clete
Връзка към коментар

С маестро през jetcost.fr -> travelgenio.com  имам възможност да наля билети София-Мале-София  от 350 на 300 евро. на катарците или Etihad.

Това сигурна комбинация ли е. Досега съм ползвал само jetcost-bravofly за билети на Ryanair.  А и схемата същата ли е - дават ти PNR и ти си виждаш резервацията на сайта на съответната авиокомпания.

Че да не стане София-Мале-София - мале, мале. :)

 

Същото питам и в една тема за Малдивите - ама не ми отговаряте ... а, много ме сърбят ръцете. :)

а за кои дати цената е 350 евра?

Връзка към коментар

Здравейте, аз също се опитвам да взема билет до Атина от София, с карта Дайнърс на ПИБ, но не ми я приема."Veuillez nous excuser, une erreur s'est produite et la transaction n'a pas pu être effectuée. Vérifiez l'exactitude des données, puis réessayez"

 Някой знае ли какъв може да е проблема, защото звънях в офиса на Дайнърс и казаха, че проблемът не е в картата :/

Връзка към коментар

  Може още а не е активна.Опитайте пак утре.

Обадих се в офиса и хората казаха, че всичко с картата е наред - активна е и е на пълния си кредитен лимит.Дали е възможно джеткост да са спрели да работят с България?

Връзка към коментар

Едва ли. Кой не приема картата - bravofly или last minute e това ?

През джеткост ме препращат към браво и от там всеки път ми изписва тази грешка.Пробвах и директно през браво, но резултатът е същия :(

Връзка към коментар

Странно Mac също споменаваше за проблем с карти на ПИБ , други пък плащат без проблем.

 

Ами ако някой е купувал днес с Дайнърс ще разберем дали ограничението е общо. Само ПИБ ги издава в БГ.

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

При мен излиза абсолютно същото съобщение, само че разликата е, че аз миналия месец вече купих билети с Дайнърс-а, сега реших да пробвам дали случайно няма да мине пак.

Връзка към коментар

При мен излиза абсолютно същото съобщение, само че разликата е, че аз миналия месец вече купих билети с Дайнърс-а, сега реших да пробвам дали случайно няма да мине пак.

Това определено не беше от най-приятните новини :)

Връзка към коментар

Наскоро купувах билети с Дайнерс, а после пробвах с Маестро. Тогава при мен излезе съобщението, че мога да купувам веднъж на три месеца, като засичат по пътник, номер на карта или титуляр на карта. Та ако сте купували с друга карта и по някакъв начин системата е засекла идентичността може и за това да не допуска покупка с картата.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.