Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

За съжаление току-що от браво са махнали дайнърс като възможна опция за плащане, а резултатите, които излизат, след като се даде пеймънт вече са на по-високи цени.

Редактирано от Sonic
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За радост не мога да потвърдя горното. :) Опцията с Diners си е налице, но за по-нататък не гарантирам. След 5 дни ще видим... ;)

За браво ли говорим, защото в момента пробвам и с други полети и отново не ми дава дайнърс - има всичко : от виза до американ експрес, но не и дайнърс...

Връзка към коментар

post-735-0-87357300-1469740378_thumb.jpgpost-735-0-55754500-1469740383_thumb.jpg

 

Е, прекалено каръшки ми се вижда точно в деня, в който подадох заявление за Diners, да спрат кранчето... Уж не съм от тях... :)

 

И да добавя малко прясно инфо около издаването на Diners - все добри новини:

 

1. Недоразумението с подписването на запис на заповед вече е в историята.

2. В момента има промо, което ви спестява 4 лв. месечна такса за всеки месец, в който нямате транзакция с картата. Това на практика е безтаксова кредитна карта.

3. Налице е 1% кешбек, което прави Diners по-добър избор от кредитната карта на Fibank.

4. Черешката на тортата са VIP салоните. :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В ляво на екрана има списък с разните карти.Слагаш чавка и гледаш резултатите.

Сега в просъница проверих и bravo си върви с Дайнърс.

При теб е проблема.

В ляво на екрана има списък с разните карти.Слагаш чавка и гледаш резултатите.

Сега в просъница проверих и bravo си върви с Дайнърс.

При теб е проблема.

Връзка към коментар

През jetcost.fr  и след това към bravofly си излиза отстъпката при плащане с Diners, сега опитах точно с полет София - Атина и обратно. Ползвам Хром. Интересно наистина защо не ти излиза плащане с Diners?!

Връзка към коментар

Оправих се, явно моя компютър даваше дефект.Проблемът обаче за плащането си остава - все така не иска да приеме транзакцията.Според мен просто са махнали дайнърс като метод на плащане, но не са го махнали от скина(дай Боже да греша)

Редактирано от Sonic
Връзка към коментар

С големи мъки успях да взема билети до Атина, след като пробвах около 30 пъти.За съжаление явно съдбата не е с мен и от сайта ми приеха плащането, но ми се обадиха, че "изнедващо и внезапно" цената вече е променена и не е 1 евро, а е 98.Ако желая мога да платя, а ако ли не - ще ми върнат плащането.Най-лошото е, че явно вече е направено плащане с картата Дайнърс и вече 3 месеца май няма да ползвам отстъпката.Такива ми ти работи :) 

Връзка към коментар

Някой знае ли дали има ограничения за брой на плащанията с Diners, така както пише за Maestro (то пише, но моята карта минава засега без проблем)?

Аз току що купих билети с Diners през jetcost.fr с отстъпка, но сега не ми дава да купя за следващата отсечка.


Купи пак през Rumbo.es
15 евро е с Маестро.

 

С Маестро през Rumbo.es отстъпката е 3 евро на посока.


Извинявайте, сега прочетох, че в предишната страница сте коментирали, че минава едно плащане на три месеца, жалко.

Иначе картата си работи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Промоция на Раян няма да се отрази така бързо по пиратските сайтове, нали? 

 

Ако питаш за очакваната промоция от 5 евро, то тогава трябва да станем свидетели на тотално отрицателни стойности за всички предложения по, както ги наричаш, "пиратските сайтове". :) Неприлично! :)

Връзка към коментар

Е , те пари не плащат за резервация та може да е нещо като 0.01 цент :)

 

Кьолн със сигурност го виждам на 5 евро , та не си хабете Дайнърс за такива малки отстъпки. Може да ви потрябва за друго.

Чакам с интерес де :)

Wizz предполагам същ ще реагират по дестинациите дето им се покриват ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

Предстои ми пътуване София-Кьолн-София на 21-25 септември. Знае ли някой през кой сайт мога да изпиля цената. До момента съм намерил единствено през rumbo.es 43,34 евро на човек, като отстъпката е 5,24 на човек в двете посоки. 

Имам виза електрон и маестро кредит, не искам да си вадя виртуални. 

Благодаря, 

ГК

Връзка към коментар

Забелязвам един бъг в jetcost.fr>bravofly.fr. Пробвах да взема 3 билети до Пиза за 1,50евро двупосочен на човек, но системата даде грешка, че плащането не може да се осъществи. Проблемът не е в картата Дайнерс - не е използвана от 3 месеца и 11 дни. Случайно се загледах в общата цена от 1,50евро за трима пътуващи ,а  реално  трябва да е 4,50 евро. Системата им не калкулира за повече от един по тази отсечка. Това е причината,за да няма успешно плащане.

 

Имайте го предвид.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.