Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Пробвай jetcost.es > alitravel. Мисля и с бг ip става.  Taм излиза отстъпка с Меастро от 6 евро за двупосочен при Раян.

 

Тази схема работи. Току-що успях да платя с Маестро от ДСК. Отстъпката на билета беше точно 6 евро за двупосочен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Според вас възможно ли е да има проблем при плащане с карта Маестро в rumbo.es ако тя изтича този месец, но е все още активна.

Излиза ми съобщение за проблем с данните, да ги въведа отново, но пак дава същото след това.


Според вас възможно ли е да има проблем при плащане с карта Маестро в rumbo.es ако тя изтича този месец, но е все още активна.

Излиза ми съобщение за проблем с данните, да ги въведа отново, но пак дава същото след това.

Връзка към коментар

 Отстъпката и за еднопосочен пак е 6 евро.

 

На колко пъти имаш право?  Явно Имат някакъв проблем с Дайнерите  - дори и при симулацията с  няколко карти . системата изписва едно и също. :biggrin: Добре не им набутах 20лв на Дайнер.бг   за преиздаване.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Питанията за Румбо тук:

Резервация в Rumbo - въпроси и отговори

 

Нека тази тема бъде ползвана само за дискусии свързани конкретно с отстъпките от сайтовете с картите.

Връзка към коментар

нормално ли е да не са си блокирали или дръпнали парите за резервиран билет на 31 юли, говоря за покупка през GO Voyages,

резервацията и билета си го виждам в сайта на авиокомпанията, пък никакви пари не са ми още изтеглили или поне блокирали сумата...да не остана изненадана на летището

Връзка към коментар

нормално ли е да не са си блокирали или дръпнали парите за резервиран билет на 31 юли, говоря за покупка през GO Voyages,

резервацията и билета си го виждам в сайта на авиокомпанията, пък никакви пари не са ми още изтеглили или поне блокирали сумата...да не остана изненадана на летището

 

Не конкретно с тоя сайт, но с други се е случвало дори постфактукм да дръпнат парите. Обикновено не се прецакват сайтовете :) А щом имаш е-тикет, няма от какво да се притесняваш, но може да драснеш едно имейлче на govoyages да ги питаш. 

Връзка към коментар

гадното е че уж на далавера направих резервацията, а какъвто съм карък сега България еър имат за същата дата още по ниски предложения.... но ще пия една студена бирааа ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сигурен съм, че беше дискутирано, но не мога да намеря къде. Въпросът е през всички тези сайтове с отстъпки за определени картодържатели, може ли да се букват мултисити билети? Ако може, къде? Съща така, къде са актуалните отстъпки - имам VISA, Diners, Debit MasterCard, Maestro и дори една дебитна VISA Electron...

 

 

Има ли вариант да се намерят подобни отстъпки и при търсене на "мултисити" полети и къде може да стане това?

 

 

 

edreams, budgetair, lastminute

 

Kayak, tripadvisor също

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, дали в момента през някой сайт минава дайнърс картата, от една седмица следя един полет, но само през оподо ми дава най ниска цена, но там е с карта която нямам, не е маестро, мастър или виза. Та, да знаете къде мога да употребя чистичкият си дайнърс :)
 

Връзка към коментар

Зависи от полета.  За различните  различни агенти дават отстъпки с различни карти.

Примерно lastminute през jetcost.fr традиционно дават отстъпките си с Diners.

Връзка към коментар

Зависи от полета.  За различните  различни агенти дават отстъпки с различни карти.

Примерно lastminute през jetcost.fr традиционно дават отстъпките си с Diners.

Сигурно , но до преди седмица през jet cost.com - bravofly ми даваше - 20€ с Дайнърс , но докато дойде дайнърса, сега нищо не дава с него. А цените на билетите през lastminute са по високи. Говорим за полет София - Милано

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имах проблем за плащане с чисто нова Дайнърс в Bravofly, но днес картата мина без проблем и вече си имам резервация, която виждам в Раяън. За 2ма възрастни, две деца и бебе - 134 евро за двупосочни до Баден-Баден. Европа парк чакай ни :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сигурно , но до преди седмица през jet cost.com - bravofly ми даваше - 20€ с Дайнърс , но докато дойде дайнърса, сега нищо не дава с него. А цените на билетите през lastminute са по високи. Говорим за полет София - Милано

 

Тия отстъпки се сменят непрекъснато, сега не дава, после ще дава, после на друг сайт... 

Връзка към коментар

Да докладвам за Маестро-то... След 3 резервации с едното в рамките на месец, на 4-ия път каза "нъцки"! Преминах към план "Б", т.е. втората карта и мина 3 пъти в рамките на 2 дни...  :) За 4-ти опит нямаше материал, но предполагам, че няма да мине. Да видим сега след 3 месеца дали ще се "отпушат" или са вече за бракуване... :wacko:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да докладвам за Маестро-то... След 3 резервации с едното в рамките на месец, на 4-ия път каза "нъцки"! Преминах към план "Б", т.е. втората карта и мина 3 пъти в рамките на 2 дни...  :) За 4-ти опит нямаше материал, но предполагам, че няма да мине. Да видим сега след 3 месеца дали ще се "отпушат" или са вече за бракуване... :wacko:

През кои сайтове,ти дава с маестро и колко отстъпка?

Връзка към коментар

Като изписвате отстъпките моля пояснявайте на полет / на пътник.

Щото примерно ако bravofly дава отстъпка 5€ на one way полет е съвсем различно от това да пишем , че дава отстъпка 20€ ( ама за два двупсочни полета , или дори 40€ евро и нагоре при повече пътници )

Това за нискoтарфните. Иначе съм виждал и 80€ отстъпка за двупoсочен / на човек при традиционните авиокомпании.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди малко взех двупосочни билети за 8 човека до Атина за забавната обща сума от 1,28 EUR през jetcost-bravofly с Diners. Понеже за първи път буквам Ryan през посредник, пробвах да чекна номера на резервацията в ryanair.com (с опцията през мейл и номер) и няма данни за такава резервация. Дали трябва да мине малко време, за да излезе или просто не проверявам, където трябва?

Връзка към коментар

Преди малко взех двупосочни билети за 8 човека до Атина за забавната обща сума от 1,28 EUR през jetcost-bravofly с Diners. Понеже за първи път буквам Ryan през посредник, пробвах да чекна номера на резервацията в ryanair.com (с опцията през мейл и номер) и няма данни за такава резервация. Дали трябва да мине малко време, за да излезе или просто не проверявам, където трябва?

 

Според мен гледаш на грешно място и трябва веднага да се появят като въведеш данните.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.