Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди малко взех двупосочни билети за 8 човека до Атина за забавната обща сума от 1,28 EUR през jetcost-bravofly с Diners. Понеже за първи път буквам Ryan през посредник, пробвах да чекна номера на резервацията в ryanair.com (с опцията през мейл и номер) и няма данни за такава резервация. Дали трябва да мине малко време, за да излезе или просто не проверявам, където трябва?

 

Вероятно проверяваш с грешен мейл (твоя), а трябва да погледнеш какъв мейл са написали от bravofly в мейла с потвърждението. След като добавиш полета по номер на резервация и мейл от bravofly, редактираш и слагаш твоя мейл.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мерси много chandni и bad kid... точно това ми е била грешката. Наистина има някакъв персонален мейл от bravofly, но си пише на френски и аз не съм му обърнал внимание. Сега вече всичко си излиза :)

Редактирано от lyubo21
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Nicro, Христиан,Благодаря Ви! Чак незнам това истина ли е ...взех си 3 билета за Атина отиване и връщане на Ryaniar за трима -1,44euro.

Даже не знам какво ще правя в Атина , ама ей така изкуших се.Някой ходил ли е с такава цена, да няма изненади после?

Редактирано от ZORI
Връзка към коментар

До Атина от София с Diners има билети по 1,44 евро за 22-28.09. Сигурно има и за други дати, трябва да се потърси.

После има връзки пак с Раян до различни острови. 

21-27.09 Атина - Родос - Атина с Diners през jetcost.fr излиза 11 евро в двете посоки.

Аз преди малко взех два билета София - Пиза - София, 20-25.10 за 16 евро двата билета общо. За сега продължава промоцията на jetcost.fr с Diners - 10 евро на човек на посока.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
CTION 20 €
RyanairÉconomique
2,5
 
CONTINUER
 
lun. 10/1011:05 Sofia012:05 Pise G. Galilei02h003
jeu. 13/1015:35 Pise G. Galilei018:30 Sofia01h559
ComparerMettre à la corbeilleDétails   
ето от мен   :)

jetcost/bravofly fr

не знам защо така излиза копирането от сайта

но за 2.50 евро двупосочно SOFIA - PISE

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

jeu. 13/1015:35 Pise G. Galilei018:30 Sofia01h559
ComparerMettre à la corbeilleDétails   
ето от мен   :)

jetcost/bravofly fr

не знам защо така излиза копирането от сайта

но за 2.50 евро двупосочно SOFIA - PISE

 

Това за кои дати е?

Връзка към коментар

Може и да е станало на въпрос, но съм пропуснала- има ли ограничение за покупките с Дайнърс както с Маестрото в румбо? Вече сериозно се замислям да си извадя такава карта-тези цени са нечовешки.

Връзка към коментар

Може и да е станало на въпрос, но съм пропуснала- има ли ограничение за покупките с Дайнърс както с Маестрото в румбо? Вече сериозно се замислям да си извадя такава карта-тези цени са нечовешки.

има :( :( :(

Връзка към коментар

Къде ги виждате тези цени ?

 

Аз проверих за спорта Атина- Родос- Атина за същите дати 21-27 септември през Jetcost.fr е 144 евро с Aegean. Изобщо не показва , че има полети с Раян.

 

За София- Атина - София също с jetcost-bravofly 8 - 10 септември ми дава 39 евро на човек, дори няма опция за плащане с Diners.

Аз ли не гледам където трябва ?

 

http://www.jetcost.com/results.php?sid=FFR3_57af4bd21be45

 

http://www.bravofly.com/vg1/search/results.action?paymentMethods=10&idRequest=1001869801365

Връзка към коментар

Скоро ще започнат предложения от по 10 евро двупосочно по слабите дестинации . :D

преди да ги закрият?  :rolleyes:

Има една гадна приказка "много хубаво не е на хубаво" ....

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Къде ги виждате тези цени ?

 

Аз проверих за спорта Атина- Родос- Атина за същите дати 21-27 септември през Jetcost.fr е 144 евро с Aegean. Изобщо не показва , че има полети с Раян.

 

За София- Атина - София също с jetcost-bravofly 8 - 10 септември ми дава 39 евро на човек, дори няма опция за плащане с Diners.

Аз ли не гледам където трябва ?

 

http://www.jetcost.com/results.php?sid=FFR3_57af4bd21be45

 

http://www.bravofly.com/vg1/search/results.action?paymentMethods=10&idRequest=1001869801365

Трябва да ги разделиш на две отсечки София-Атина-София и с друга резервация Атина-Родос-Атина

Датите бяха 20.09 - 28.09 София - Атина-София и 

20.09-27.09 Атина-Родос-Атина

Има една нощувка в Атина заради ранния полет на връщане към София

Аз взех за 21-27.09, но билетите с ниски цени явно са свършили

Сега излизат ниски цените с другите дати, които посочих

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Странно що няма еуфория по Венеция.

 

Защо да няма, агенциите изкупуват билетите.

 

Между другото, преди 2 дни Ластминит ми даде отстъпка от 5 евро с Виза, толкова беше и с Маестро. Не, че е много, но понеже са вътрешни полети в Полша, но 2-та билета ми излязоха на цената на 1 от сайта на Раян.

Редактирано от Edem
Връзка към коментар

 

edreams, budgetair, lastminute

 

Kayak, tripadvisor също

Мак, има ли начин тази ценна информация да се ковне някъде, например на началната страница на темата, или нещо подобно, че всеки път ровичкам, а предполагам и по-нови потребители ще питат отново и отново същия въпрос  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.