Прескочи до съдържание

Татуировки


krasen_denev

Препоръчани мнения

Здравейте.Реших да пусна една темичка за татуировки.Дали татуировките показват характера на човека който ги носи?Дали са само временно модно явление?Дали правят мъжете по-мъжествени,а жените по красиви?Заслужава ли си болката?Дали ги правим само защото и Петкан има татуировка,а ние не може да сме по-назад от него.Споделете вашите мнения,чакам ги с интерес.А вие,Магеланци имате ли татуси?

Като за начало ще споделя с вас две от моите татуировки:

Три звезди символизиращи членовете на моето семейство(аз,жената и синът ми)

post-259-0-34160600-1368708943_thumb.jpg

Моят син се казва Константин,а на всички носещи това име покровител им е "Св.Елена".Затова си направих татуировка на скулптурата на "Св.Елена" от Базиликата "Св.Петър" във Ватикана

post-259-0-55379200-1368708967_thumb.jpg

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди време много се колебаех къде да си направя татуировка, след като реших вече каква искам. При мен акцента беше - къде най-малко ще ми овисне кожата като остарея, така че да не деформира татуировката и къде най-малко ще се вижда. В крайна сметка работата отече :) Страшно харесвам татуси, стига да не е като онази простотия, която пусна Жоро в една друга тема.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди време много се колебаех къде да си направя татуировка, след като реших вече каква искам. При мен акцента беше - къде най-малко ще ми овисне кожата като остарея, така че да не деформира татуировката и къде най-малко ще се вижда. В крайна сметка работата отече :) Страшно харесвам татуси, стига да не е като онази простотия, която пусна Жоро в една друга тема.

Аз също много време се каня да си направя татус на свивката на крака, отпред към стъпалото. Все още искам! Не ми стиска обаче, страх ме е от зарази и болести. По едно време бях решила да ме рисуват с къна, но и това не стана. Във времето, когато можех да стана стюардеса, първото нещо, което ме попитаха беше имам ли татуси, къде са и дали се виждат? :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

И аз отдавна се каня, ама все не успявам да стигна до тату-студиото :) Принципно знам, че е най-добре да се прави есента или зимата, защото в началото не е хубаво новата татуировка да се излага на силно слънце. За първа татуировка съм решил тази, само че не на ръката, а на рамото:

post-122-0-80664300-1368711339.gif

Редактирано от Hayasko
Връзка към коментар

И аз отдавна се каня, ама все не успявам да стигна до тату-студиото :) Принципно знам, че е най-добре да се прави есента или зимата, защото в началото не е хубаво новата татуировка да се излага на силно слънце. За първа татуировка съм решил тази, само че не на ръката, а на рамото:

О фен на Ботев.Ще седи добре на рамото.

 

Що, мен ме кефи жена с хубава татуировка на хубаво място ;)

И аз харесвам женските татуси,особено ако подчертават извивките на тялото и естествено са нежни.Не ме кефят жени с татуирани черепи колкото и добре да са направени

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди време много се колебаех къде да си направя татуировка, след като реших вече каква искам. При мен акцента беше - къде най-малко ще ми овисне кожата като остарея, така че да не деформира татуировката и къде най-малко ще се вижда. В крайна сметка работата отече :) Страшно харесвам татуси, стига да не е като онази простотия, която пусна Жоро в една друга тема.

Елена не мисли колко ще ти увисне кожата,когато това стане няма въобще да ти пука дали татуировката ти се е деформирала

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

О фен на Ботев.Ще седи добре на рамото.

 

И аз харесвам женските татуси,особено ако подчертават извивките на тялото и естествено са нежни.Не ме кефят жени с татуирани черепи колкото и добре да са направени

И аз съм против грубоватите, неугледни татуси за жени. Ама за извивките на тялото ...? Замислих се ... .

:D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Аз също много време се каня да си направя татус на свивката на крака, отпред към стъпалото. Все още искам! Не ми стиска обаче, страх ме е от зарази и болести. По едно време бях решила да ме рисуват с къна, но и това не стана. Във времето, когато можех да стана стюардеса, първото нещо, което ме попитаха беше имам ли татуси, къде са и дали се виждат? :D

Съвременните студиа се славят с безупречна хигиена.Няма опасност от зарази и болести.Единственото нещо от което можеш да се притесняваш ако имаш алергия към боите,но това е много-рядко явление

Връзка към коментар

Съвременните студиа се славят с безупречна хигиена.Няма опасност от зарази и болести.Единственото нещо от което можеш да се притесняваш ако имаш алергия към боите,но това е много-рядко явление

Признавам, малко съм мнителна по въпроса. 

Връзка към коментар

Абе, някак все затварям очи и виждам нещата в перспектива, такъв съм си... :P

Затваряш очи и виждаш в перспектива, как някой рисува съпругата ти и подчертава извивките на тялото? :D  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Абе, някак все затварям очи и виждам нещата в перспектива, такъв съм си... :P

Дюк искам да ти покажа нещо излизайки малко в страни от темата за жените.Това е синът ми когато беше на 2 годинки и шест месеца.Сега е на 6 годинки,но аз исках завинаги да го имам като 2 годишен малчуган.На някой може да му се стори странно,но за мене е нормално.

 

post-259-0-63322000-1368712490_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дюк искам да ти покажа нещо излизайки малко в страни от темата за жените.Това е синът ми когато беше на 2 годинки и шест месеца.Сега е на 6 годинки,но аз исках завинаги да го имам като 2 годишен малчуган.На някой може да му се стори странно,но за мене е нормално.

 

attachicon.gifDSC_0084.JPG

Виждам, че си врял и кипял с татуировките, за колко време се прави една татуировка? Примерно тази със звездите, по-проста такава? И не цветна, ако има някакво значение?

Връзка към коментар

Аз имам много хубави снимки на сина ми на 2 годинки и шест месеца, дори го имам заснет на видео, което преди време прехвърлих на ДВД. Разбирам те, но това не е моето "изкуство", сори ако по някакъв начин те засягам... ;)

Връзка към коментар

Признавам, малко съм мнителна по въпроса. 

Твое право е да си мнителна,все пак татуировка се прави за цял живот.Но ако си правиш не пести пари,отиди в някое реномирано студио с нужните санитарно-хигиенни условия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Твое право е да си мнителна,все пак татуировка се прави за цял живот.Но ако си правиш не пести пари,отиди в някое реномирано студио с нужните санитарно-хигиенни условия.

Е, разбира се! :)  Даже, на днешно време не е и за цял живот, доколкото знам лазерно се премахват доста успешно.  :)

Връзка към коментар

Аз имам много хубави снимки на сина ми на 2 годинки и шест месеца, дори го имам заснет на видео, което преди време прехвърлих на ДВД. Разбирам те, но това не е моето "изкуство", сори ако по някакъв начин те засягам... ;)

Не ме засягаш,просто си споделяме.И аз имам купища снимки,ама на отдалечените места които ходя(Афганистан,Ирак)си исках детето ми да е винаги с мене.Мисля,че съм избрал правилния начин

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Виждам, че си врял и кипял с татуировките, за колко време се прави една татуировка? Примерно тази със звездите, по-проста такава? И не цветна, ако има някакво значение?

Имам доста татуси.Една от татуировките ми я правиха повече от 14 часа,това ще рече четири пъти по 3 часа и половина.А тази с звездите максимум 2 часа,че даже и по-малко

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз исках да си направя феникс на гръбнака, освен по-горе споменатите причини някак не ми се щеше да ми бръмчат по кокалите и то точно на такова деликатно място. Знам, че иглата няма да стигне до кост, но си ме хвана шубето :(

Връзка към коментар

Аз също много време се каня да си направя татус на свивката на крака, отпред към стъпалото.

Първоначално като четях ми се видя, че пише "сливката" и се сепнах, та трябваше няколко пъти да се върна и да прочета наново... :D :ph34r:

 

Татуировките са хубаво нещо, стига да са стилни и да не се превърнат в обсесия (като пластичната хирургия - колкото повече си правиш толкова повече искаш да си направиш)...

Редактирано от tonik
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Първоначално като четях ми се видя, че пише "сливката" и се сепнах, та трябваше няколко пъти да се върна и да прочета наново... :D :ph34r:

 

Татуировките са хубаво нещо, стига да са стилни и да не се превърнат в обсесия (като пластичната хирургия - колкото повече си правиш толкова повече искаш да си направиш)...

Кой за какво си мисли?! :D  :D  :D

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.