Прескочи до съдържание

Татуировки


krasen_denev

Препоръчани мнения

Аз исках да си направя феникс на гръбнака, освен по-горе споменатите причини някак не ми се щеше да ми бръмчат по кокалите и то точно на такова деликатно място. Знам, че иглата няма да стигне до кост, но си ме хвана шубето :(

Елена не искам да те плаша ама понякога иглата стига и до кост,и ребрата и гръбнака са едно от тези места,а също така лактите и коленете.Там кожата само покрива кокала.

Връзка към коментар

Много неща могат да се правят ...  :D  :D  :D Но много ми стана смешно, изсмях се гръмко! :D  :D

Сега се сещам, че на сВивката на крака може да си татуираш една сЛивка, ще бъде много ефектно :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Елена не искам да те плаша ама понякога иглата стига и до кост,и ребрата и гръбнака са едно от тези места,а също така лактите и коленете.Там кожата само покрива кокала.

Айде, мисля, че я отказа вече :D

Връзка към коментар

Имам доста татуси.Една от татуировките ми я правиха повече от 14 часа,това ще рече четири пъти по 3 часа и половина.А тази с звездите максимум 2 часа,че даже и по-малко

Мерси, есента отивам, ако се откажа, пребийте ме с камъни :D

Връзка към коментар

Сега се сещам, че на сВивката на крака може да си татуираш една сЛивка, ще бъде много ефектно :D

Това е от бруталните татуировки. Нали говорихме да бъдат нежни, да привличат, а не да отблъскват. На това му се казва "первезия". :D

Връзка към коментар

Това е от бруталните татуировки. Нали говорихме да бъдат нежни, да привличат, а не да отблъскват. На това му се казва "первезия". :D

За всеки влак си има пътници, за някои е перверзия, за други изкуство :P И съм сигурен, че ще привличат :D

Връзка към коментар

За всеки влак си има пътници, за някои е перверзия, за други изкуство :P И съм сигурен, че ще привличат :D

За привличането и аз съм сигурна, но по определен начин.  :D  :P

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

За привличането и аз съм сигурна, но по определен начин.  :D  :P

Да де, то е важно и кого точно ще привличат :D Щото мога да си представя какви типове могат да се кефят на такива татуси :lol:

Връзка към коментар

верно си ме отказа :D Нищо, много хубава тема и много полезна информация може да се събере. :)

Не се отказвай толкова лесно,просто местата които искаш да татуираш влизат в графата особено болезнени.

Връзка към коментар

Сега се сещам, че на сВивката на крака може да си татуираш една сЛивка, ще бъде много ефектно :D

Виждал съм такава на живо. И то на здрав мъжага, рокер :)

Само че на свивката на ръката. А той ходи и през зимата по къс ръкав.

 

 

 

Не се отказвай толкова лесно,просто местата които искаш да татуираш влизат в графата особено болезнени.

 

До преди да напишеш това не знам дали се беше отказала напълно, но след това "успокоение", вече е сигурно ;)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Всичко опира до праг на болка - сестра ми примерно си направи татус на глезена и през цялото време я гъдаличкаше  ;) Още повече зависи човек каква точно болка може да понесе - някои на зъболекар не могат да отидат, пък им наместват счупена кост без да кажат гък и т.н... знаете за какво говоря. Да не говорим, че жените имат по-голям праг на болка :) Не ме притеснява болката, а по-скоро усложненията, които могат да настъпят след това, но пак да кажа страшно им се кефа на хората с татуси  B)

Връзка към коментар

Всичко опира до праг на болка - сестра ми примерно си направи татус на глезена и през цялото време я гъдаличкаше  ;) Още повече зависи човек каква точно болка може да понесе - някои на зъболекар не могат да отидат, пък им наместват счупена кост без да кажат гък и т.н... знаете за какво говоря. Да не говорим, че жените имат по-голям праг на болка :) Не ме притеснява болката, а по-скоро усложненията, които могат да настъпят след това, но пак да кажа страшно им се кефа на хората с татуси  B)

Ели, под ръка с тебе и в студиото. Кой ще си татуира гърба, кой "сЛивки" на свивката ... :D  :D  :D Да няма после оправдания за неправилно прочитане.  :P И всички ще са доволни. :D

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Не ме притеснява болката, а по-скоро усложненията, които могат да настъпят след това, но пак да кажа страшно им се кефа на хората с татуси  B)

Честно да ти кажа Елена,усложнения след татуирането не могат да настъпят.Има толкова силни и напреднали лекарствени продукти,че това е почти невъзможно.Усложнения могат да настъпят ако искаш да си махнеш татуса.Тогава лазера идва на ред.Но за какво да си правим татуировки,като ще си мислим за тяхното премахване

Връзка към коментар

Винаги съм се питал какъв е психологическият момент, който те кара да си направиш татуировка?!? Защо?!? Някаква празнота за запълване?!? Какво?!? Колкото и да се опитвам, не мога да ги разбера тези хора - толкова ли си мразят телата, че ги превръщат в платнища? :unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Винаги съм се питал какъв е психологическият момент, който те кара да си направиш татуировка?!? Защо?!? Някаква празнота за запълване?!? Какво?!? Колкото и да се опитвам, не мога да ги разбера тези хора - толкова ли си мразят телата, че ги превръщат в платнища? :unsure:

Това са обичайните въпроси които се задават.Празнота за запълване-не мисля.Нима трябва да си мразим телата за да ги татуираме?Знаеш ли каква е разликата между великият художник и великият татуист??? ;) Това е платното.Е мене не ме е татуирал велик татуист,ама те и великите художници са малко. :D  :D  :D

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Честно да ти кажа Елена,усложнения след татуирането не могат да настъпят.Има толкова силни и напреднали лекарствени продукти,че това е почти невъзможно.Усложнения могат да настъпят ако искаш да си махнеш татуса.Тогава лазера идва на ред.Но за какво да си правим татуировки,като ще си мислим за тяхното премахване

Точно за това ми хареса темата - има много неща за татусите, които не знам и сега е момента да си задавам въпросите ;) По-горе каза, че много рядко може да се получи алергия към боите, а има ли начин да се провери дали ще направиш такава преди да започнеш с манипулацията? Или е като с лекарствата - проба и грешка?

Връзка към коментар

Сега сериозно - исках да си нарисувам нещо с цветен детайл. От сорта на това, да се спуска напред към пръстите на крака. 

dealimg-85bf2774399b9c34c1e74b1610a9bb62

Аз като ги видя отдалеч такива с нашарени ръце, и подсъзнателно се отдръпвам, щото си мисля че са се изцапали с грес или машинно масло, да не ме изцапат и мен   :D

А ако е на крака, особено на плажа, като нищо ще го взема за омазано с мазут :)

 

Иначе от близо е ефектно, особено на хубава и добре поддържана ръка, но е и да е перманентно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз като ги видя отдалеч такива с нашарени ръце, и подсъзнателно се отдръпвам, щото си мисля че са се изцапали с грес или машинно масло, да не ме изцапат и мен   :D

А ако е на крака, особено на плажа, като нищо ще го взема за омазано с мазут :)

 

Иначе от близо е ефектно, особено на хубава и добре поддържана ръка, но е и да е перманентно.

За ръцете не знам, но за крака ще се постарая да е префектно изпълнение. 

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Мен ме кефи, действай смело, ако мнението ми има значение :D

Даже вече успях да намеря сигурен човек и да се уговоря. Ето, обявявам в публичното пространство, че ако има следваща среща, ако съм пристъпила към действие ще демонстрирам красота по крайниците. :D  Надявам се да е деликатно и загатващо, нежно. Който има мерак ще види и може да оцени, разбира се. ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.