Прескочи до съдържание

Рим - Лагос (Нигерия) за 190 евро


Препоръчани мнения

Aко някой иска да разнообрази с паркове и резервати в Западна Африка през есента, освен сафаритата и спането в палатки и лоджове в големите и по-известни Национални паркове в източната и ЮИ части, но не се страхува и от градски опасности, много добри цени за такова пътуване предлагат АлИталиа с Етихад в...Нигерия - най-голямата по брой на население държава на континента :)

 

Мисля, че цената не е свързана с настоящата промоция на Етихад. Много вероятно е да е сгрешена тарифа при ценообразуването. Затова не е разумно да се резервира нищо друго преди да се получи потвърждение с PNR код, и издаден електронен билет. Както и да не се звъни на авиокомпаниите.

 

Тази цена излиза през немската, италианската и английската версии на skyscanner

Ако е през немската, резервацията се прави през fluege.de = 187 Euro при плащане с VISA (А)

И 191 Euro с Mastercard, V Electron и AmEx (добавя се такса от 3.74  (В)

А post-72-0-01360500-1428929104_thumb.jpg  и  В post-72-0-84274100-1428929262_thumb.jpg

 

Ако е през английската версия на скенера - съответно през gotogate.co.uk = 146.60 GBP ~ 199 

post-72-0-44926700-1428926764_thumb.jpg

Полети от тук до Рим и обратно предлагат FlyBulgaria и Wizz

 

За Нигерия е нужна виза, както и ваксини, и повишено внимание за всякакви измами, и опасности, които се крият в "градската джунгла" на големите градове на Африка, и специално на Нигерия.

 

Предложения от ТА какво може да се прави в Нигерия

и Лагос http://www.tripadvisor.co.uk/Attractions-g304026-Activities-Lagos_Lagos_State.html

 

http://www.cometonigeria.com/what-to-do/attractions/

 

В оптималния вариант целият полет може да излезе около 320 евро с отвеждащите полети от/до София.

 

------

Нормалната цена за тази дестинация от Европа обикновено започва от над 450 евро, и то от Лондон и Франкфурт.

Редактирано от wilks
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

За визата не знам, но аз да си кажа, че ситуацията там не изглежда като да е най-благоприятната за посещения. Всеки си преценява разбира се, може след изборите и до упоменатия в промоцията период нещата да се поуспокоят.

Връзка към коментар

Точно щях да кажа, че с изборите на скоро не се знае... В Лагос, мисля, че няма проблеми за Боко Харам, по-скоро битова и улична престъпност. Ганайската оферта ми се вижда по-удачна, но пък ако някой му се е ходило до Нигерия сега е момента да се възползва. 

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По едно време получавах мейли, че починал човек с моята фамилия имал милиони в нигерийска банка и само трябвало уредя няколко “дребни“ формалности и парите щели да са мои :lol:  Може да отскоча до Нигерия да си взема милионите :lol:

До сега само скъпите самолетни билети ме спираха :lol:

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Цена: 190

 

За сметка на извратено скъпата виза обаче намерих абсолютно същия полет само за 167 евро. Тази цена излиза през http://edreams.it -> bravofly, плащането е само с Maestro.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да, аз съм ходил в Нигерия, но в Абуджа. Служебно. Относно визата, цената е такава. Но има представител в София в кв. Лагера. Доста трудно е да го хване човек, в апартамента, но успее ли се избягва ходенето до Букурещ. Относно това, което успях да разгледам в Абуджа ми хареса и си заслужава посещението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.