Прескочи до съдържание

Търси се магеланец на име Боян Иванов(Boyan Ivanov)


Препоръчани мнения

Тъй като оригиналният Боян Иванов се оказа прекалено несериозен на 3ти път решава да пропусне съвместни пътувания, а и Аегеан не позволяват смяна на имената, търся някой магеланец свободен в периода 5-7 юни за посещение на остров Миконос. Билета е му е подарък от Боян. Ако има такива моля пишете на лично да уточним подробностите.  

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Според мен не ви трябва човек със същото име, защото така или инъче ще трябва да се промени билета. Дата на раждане ще е различна. Предполагам такасата ще е същата, както за смяна на дата на раждане, така и на името. Но това си е мое мнение. За съжаление няма да съм в БГ по това време, инъче с най-голямо удоволствие бих заместил. :)

Връзка към коментар

Според мен не ви трябва човек със същото име, защото така или инъче ще трябва да се промени билета. Дата на раждане ще е различна. Предполагам такасата ще е същата, както за смяна на дата на раждане, така и на името. Но това си е мое мнение. За съжаление няма да съм в БГ по това време, инъче с най-голямо удоволствие бих заместил. :)

 

дата на раждане , егн,лична карта и т/н. не се изискват при закупуването на билет от тях.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Грешката е моя - мислех, че в заглавието го пише значи се подразбира. Задължително човекът трябва да се казва Boyan Ivanov другото не е от значение, защото до колкото знам само Wizz air позволяват смяна на име и то срещу солена такса.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.