Прескочи до съдържание

Виена - Ню Йорк - Виена 224евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Swiss/US Air


Маршрут:: VIE-JFK-VIE


Цена:: 224


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 04.11.2015


Примерна дата на връщане:: 09.11.2015


Сайт за резервиране:: momondo.de

tCeU9TX.png

 

Редактирано от xisba
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Съвсем ли нищо не остана? :rolleyes:

Ама толко пък да съм тъп  headbang.gif  - съвсем скоро с една позната двойка приятели си говорихме за евтини билети, сгрешени тарифи и пр. и ме помолиха да ги информирам като излизат интересни неща, а те от няколко месеца живеят точно във Виена и на всичко отгоре са големи фенове на Big Apple.
А аз вчера като видях темата, само съжалих, че нямам щатска виза и подминах ... :unsure:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Съвсем ли нищо не остана? :rolleyes:

Ама толко пък да съм тъп  headbang.gif  - съвсем скоро с една позната двойка приятели си говорихме за евтини билети, сгрешени тарифи и пр. и ме помолиха да ги информирам като излизат интересни неща, а те от няколко месеца живеят точно във Виена и на всичко отгоре са големи фенове на Big Apple.

А аз вчера като видях темата, само съжалих, че нямам щатска виза и подминах ... :unsure:

 

Следващия път да поканиш приятелите тук и като изпадне нещо такова сами да се информират. Свикваш с времето. И аз имах много подобни подмятания, "като попадне билет за еди къде си да ми кажеш". В един момент стават толкова много, че дори и да имаш желание да ги запомниш не става. За това да се регистрират тук, да мятат по едно око на ден (може и по разните му пирати, поляци и т.н., макар че там талашът напоследък съвсем е завзел борда), все ще попаднат на нещо, което им хареса :) Ако ги мързи, значи просто не им е толкова важно и няма какво да се кахъриш :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Следващия път да поканиш приятелите тук и като изпадне нещо такова сами да се информират. 

....

А, то това е ясно, разбира се.

Обаче случаят е малко по-различен, щото те се хора на изкуството - художници, които я влезнат  в нета два пъти седмично, я не, я си отворят фейса два пъти в месеца, я не. Просто има и хора, които (за разлика от повечето от нас тук)  прекарват много по-малко време в нета и това не е свързано непременно с мързел.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.