Прескочи до съдържание

Новачка Selena


Препоръчани мнения

Отдавна зная за този форум, изкушена съм от пътуванията, за момента ги правя повече в мислите си, отколкото в реално, или по-скоро в мислите си пътувам повече, отколкото в действителност .

 

Храня се с учителство и преводачество, все занаяти, будещи любопитство към света извън паяжината.

 

Ще се радвам да съм част от вас :-)

 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Отдавна зная за този форум, изкушена съм от пътуванията, за момента ги правя повече в мислите си, отколкото в реално, или по-скоро в мислите си пътувам повече, отколкото в действителност .

 

Храня се с учителство и преводачество, все занаяти, будещи любопитство към света извън паяжината.

 

Ще се радвам да съм част от вас :-)

Добре дошла!

Не е важно как го правиш,важното е да го правиш. :bye:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да си учител - това е най-хубавото призвание. Блазе томува, който е имал велики учители. Аз и сега, колчем мина край моя даскал по БЕЛ, ми идва да му целуна ръка. И тъй като това би вече се възприело за маниерно, му казвам: - Г-н К., велик сте!

 

А, струва ми се, едно от първите условия за добрия учител е да е пътувал. Добре дошла!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.