Прескочи до съдържание

Фотокниги със снимки от пътуванията


Препоръчани мнения

Правила съм фотокнига във Фотосинтезис. Харесват ми темплейтите, има един като пощенски картички с марки и печати от различни страни.  Много ефектно като краен резултат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз съм поръчвал две фотокниги по мой дизайн (имаме и трета, която подготвяме) във Фотосинтезис, но няма да обяснявам повода, защото надали ви интересува. В едната направиха малка глупост поради грешки в комуникацията, но извън това съм много доволен и от качеството и от спазването на сроковете. А и двата пъти ги поръчвах през декември, когато при всички студиа и печатари е посвеместна лудница. С две думи - препоръчвам ги и аз.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз пък си поръчах тези 2 календара с по 1 моя снимка от пътуване.Излезе ми без пари с ваучер 10 лв за Емаг

 

https://www.emag.bg/kalendar-za-stena-pechatnica-nima-s-mjasto-za-reklama-snimka-1234567891/pd/DBCPH7MBM/

Връзка към коментар

Аз съм правила 2 фотокниги в snimkitevi.com не от пътувания, а по друг повод. Доволна съм. Хареса ми качеството. Най-вече има предимство че ти сам си оформяш фотокнигата - каквато си я направиш такава ще бъде. Като се замисля идеята да си правиш фотоалбум от пътувания е супер, само че аз не искам да се заривам с предмети. По скоро бих си направила една книга с кадри от различни пътувания за по-дълъг период от време. Снимки на хартия отдавна хе поръчвам.

Връзка към коментар
  • 10 месеца по-късно ...

Попаднах на нещо много близко до фото книга и много ефектно като идея: персонална книжка. Има я в няколко варианта - книга за майка, романтична книга, книга за приятел, сватбена книга. За разлика от фото книгата може да се добавят само 8 снимки, но от друга старна дизайнът е готов - в зависимост от вида книга (от посочените по-горе)  и нашите отговори на предварителни въпроси, се получава персинолизирано послание към човека, за когото е предназначена.

Първоначално бях попаднала на друг вариант на персонална книга: https://melonstore.eu/, но не ми допадна дописването на ръка, иначе идеята на двете книжки е сходна. Да похваля екипа, който изработва книжката - бърза и навременна доставка и изключително любезно обслужване по телефона. Преди да отпечатат книжката, ми дадоха възможност нещо да коригирам или добавя по текстовете. Рядко срещам толкова адекватно отношение на търговец, затова държа да ги похваля!

Взех книга за майка - много въздействащ и за мен, и за майка ми личен подарък:

2.jpg.9f78200934971521328f644c38b91ba5.jpg

 

3.jpg.94c76092588b584ae432fe6cb6d91511.jpg

 

1.jpg.1c0de3f0b75c14db7636d8229838ceb3.jpg

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.