Прескочи до съдържание

Barcelona - Sao Paolo / Rio de Janeiro - Frankfurt am Main 285 EUR


Препоръчани мнения

Авиокомпания: TAM


Маршрут:: Барселона - Сао Пауло / Рио - Франкфурт


Цена:: 346


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 09.11.15


Примерна дата на връщане:: 16.11.15


Сайт за резервиране:: expedia.de

Прилична оферта за пътуване до Бразилия  за която благодаря на Childish ;) Има доста дати до края на 2015 година . Не съм пробвал дали може да си намали още с врътката през rumbo.es , но не пречи да опитате  :)

 

Възможни са варианти с Барселона - Парагвай /  Рио- Франкфурт , както и варианти при които вместо Франкфурт връщането е през Лондон.

 

 

post-140-0-96049500-1430854177_thumb.jpg

 

post-140-0-38734700-1430854183_thumb.jpg

Редактирано от stenk
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Авиокомпания: TAM


Маршрут:: Barcelona - Sao Paulo - Munchen


Цена:: 328.59


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 07.03.2016


Примерна дата на връщане:: 22.03.2016


Сайт за резервиране:: flugladen.de

Бразилия - новите Филипини :)

 

След като по-рано днес ви засилих натам с параход, хайде сега със самолет :)

 

Дати: има за януари и за март догодина, не съм проверявал за други. Полетът нататък е директен. Полетът на връщане е с едно спиране.

Хубавото е, че и Барселона, и (вече) Мюнхен са достъпни от България с "Wizz air". И има достатъчно време за планиране :)

 

Резервиране: http://www.flugladen.de/checkout/flightresults?#&_fromhome=true&p_type=F&__lanid=1031&oneway=0&cmp=AFC-zanox&zanpid=29120352C1715003905&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&from=m&out0_dep=BCN&out0_arr=GRU&out0_date=20160307&out0_time=&in0_date=20160322&in0_time=&in0_dep=GRU&in0_arr=MUC&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10

 

 

http://www.flugladen.de/checkout/flightresults?#&_fromhome=true&p_type=F&__lanid=1031&oneway=0&cmp=AFC-zanox&zanpid=29120352C1715003905&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&from=m&out0_dep=BCN&out0_arr=GRU&out0_date=20160125&out0_time=&in0_date=20160209&in0_time=&in0_dep=GRU&in0_arr=MUC&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10

 

 

 

Не съм проверил какви такси налагат за плащането. Напомням да проверите и останалите сайтове от семейството в търсене на оптимален вариант за банковите такси и други подробности: http://www.budgetair.com/

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Барселона - Игуасу  / Игуасу - Виена за 265 евро :

 

post-140-0-56033200-1430908821_thumb.jpg

 

 

Романсер май всичко към Бразилия е само за есента и догодина  :(


Example dates:
6th-19th Nov
13th-26th Nov
16th-26th Nov
18th-26th Nov

and more…

 

STOPS:
Sao Paulo
Barcelona 
(incoming only)


И още възможности  ... явно голяма дупка зейна при TAM :)

 

post-140-0-46155000-1430909073_thumb.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ех, нещо за юли или август дали има? Не намирам. Да взема да го използвам като еднопосочен

Във връзка и с това, което казваш, имам следния въпрос, моля спецовете да помагат:

Ясно е, че в нашия форум, а и в другите места където надничаме за "грешки" и промоции, обикновено новинките за изгодни оферти са във формат  Европа-Южна Америка-Европа,  Европа-Азия-Европа или Европа - Африка - Европа.

Първото ми питане е - ако и когато се появяват такива оферти от типа Европа-Южна Америка-Европа, като настоящата в тази тема, дали може да се предположи, че е вероятно да има аналогични оферти в обратна посока, а именно Южна Америка - Европа - Южна Америка?

Вторият ми въпрос е - в такъв случай с какви инструменти е удачно да търся дали има такива оферти в обратна посока, защото ако има, примерно 7-8 дати за период от 5-6 месеца може да се наложи да цъкам цял ден на метода проба-грешка и пак да не съм минал и през половината варианти.

 

Питанките ми са защото едни хора, на които съм доста задължен, и които не можеха ад повярват, че билетите ни Мадрид-Рио-Берлин струват 230eur, ме помолиха по възможност да следя за "грешки" и промоции по трасето Бразилия - Европа - Бразилия. А те са голямо семейство с три дечица и ясно какви числа се получавт когато трябва да умножават цената на самолетния билет по 5.

 

neuromancer , тъй като е логично, че и ти следиш същото трасе в същата посока, имам молба и към теб ако някъде мернеш нещо интересно да свиркаш ;-)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Барселона - Игуасу  / Игуасу - Виена за 265 евро :

 

attachicon.gifClip_34.jpg

 

 

Романсер май всичко към Бразилия е само за есента и догодина  :(

Example dates:

6th-19th Nov

13th-26th Nov

16th-26th Nov

18th-26th Nov

and more…

 

STOPS:

Sao Paulo

Barcelona (incoming only)

И още възможности  ... явно голяма дупка зейна при TAM :)

 

attachicon.gif11196280_822315747817238_2927731636437451928_n.jpg

Лелелелелееееее  :sungum: :prankster:

Връзка към коментар

В случая всички възможности са като се лети с ТАМ, т.е. вероятно в тях е грешката, и може да намериш ниски цени по трасетата на ТАМ, т.е. Европа - Ю. Америка и Северна Америка - Ю. Америка.

Аз лично търсих с матрицата, намират се. Явно и с експедия става, според първия пост. Т.е. всичко, което ти е по-удобно.


Уха, Манаус  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За Ю. Америка - Европа - Ю. Америка, в общия случай не става. Само предполагам, но в случая това е заради горивните такси. За билети, тръгващи от Бразилия, няма горивни такси, т.е. всичко е в тарифата, т.е. тя е висока. Явно са объркали нещо и са отпаднали таксите за билети от Европа, а там тарифата е ниска, защото една част е в горивните такси. Евентуално може да се намери нещо от рода на Аржентина - Европа - Аржентина с ТАМ, но не съм гледал.

Общо взето откакто следя, е имало десетина или повече оферти Европа - Ю. Америка и само 2 Ю.Америка - Европа (поне едната не беше свързана с горивните такси)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не знам някой дали е видял, но с тази промоция има невероятни полети до Ушуая.

Барселона-Ушуая-Мюнхен на цена 517 евро и то за ноември месец, което би трябвало да е висок сезон.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мда, цената към Патагония си е супер. Аз толкова бих платил оттук. 

За Манаус никой ли няма да се изкуши? Срещата на реките, круиз по Амазонка, хотел в джунглата... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Първото ми питане е - ако и когато се появяват такива оферти от типа Европа-Южна Америка-Европа, като настоящата в тази тема, дали може да се предположи, че е вероятно да има аналогични оферти в обратна посока, а именно Южна Америка - Европа - Южна Америка?

 

Има, но са много малко. Несравнимо по-малко от тези, които тръгват от Европа. Ето ти последните два примера от един такъв източник, ти им виж датите и се сещай за какво става дума:

 

http://budjet.guru/2015/02/error-fare-jordan-aqaba-from-buenos-aires-or-sao-paulo-from-320/

 

 

http://budjet.guru/2014/09/from-san-juan-poerto-rico-to-frankfurt-germany-just-562-round-trip/

 

Както се казва - това е положението, Минке  :biggrin:

 

Впрочем същите юнаци казват, че ТАР празнуват юбилей тая година, та е добре човек да ги държи под око.

 

 

Други, които от време на време вадят по нещо, но също страшно рядко, са ето тези: http://www.secretflying.com/2015/04/never-miss-a-secret-flying-error-fare-again/

Можеш да се абонираш за техните писма, като не забравяш да маркираш "Rest of the world" за заминаващите полети :)

 

 

За инструментите... Всяко от предложенията си идва с указания къде е налична цитираната цена, така че няма разлика от това, което ползваме ние за нашите полети. И търсачките са общо взето същите... Обичайните заподозрени :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Не знам някой дали е видял, но с тази промоция има невероятни полети до Ушуая.

Барселона-Ушуая-Мюнхен на цена 517 евро и то за ноември месец, което би трябвало да е висок сезон.

 

Е бива ли сега такива изкушения...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Матрицата каза: 30 ноември -- 6 декември за 411 € с TAP.

 

Другото е... Декември-януари е малко сложен период, знаеш :)

 

...Ще бъде 900 евро, 0 минути и 0 секунди! Дзън! Досега проверявах...ужас  :biggrin:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Айм нот лайк, а?  :lol: Нормално! Цената е съмтаймс люн, направо пълен вертолейшън  :biggrin:

 

Биг Мак ако се включи от бакпулверните острови, може да изкопае нещо по-добро :P

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Намери ми тази цена за декември или януари и потеглям :)

Обичайният заподозрян ;)

 

Не харесвам  :lol:

Хванах те! Не харесваш 900, защото искаш от там да чупиш към Антарктика с някое корабче, и при късмет да ти върже общо под 5 хиляди ретърн от София :P

 

Копане му е майката, брат. Сядаш юни, 2 седмици тралиш всички търсачки, и ще намериш. И аз мислех, че не е възможно под 1000 до Патагония във висок сезон, ама ето че можах. На теб не ти липсва желание, така че дерзай.

Все пак да не ти давам напразни надежди, но и аз споделям мнението на капитана. За декември-януари, ако намериш под 800, ще е голям късмет. Или пропуск в ценообразуването (т.нар грешка)

...или другият вариант е да си го сглобиш сам с вкарване на "невъзможни" точки, с които да си резнеш горивните :)

 

И не забравяй, че няма невъзможни неща! Ти си го знаеш, де

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Обичайният заподозрян ;)

 

Хванах те! Не харесваш 900, защото искаш от там да чупиш към Антарктика с някое корабче, и при късмет да ти върже общо под 5 хиляди ретърн от София :P

 

Копане му е майката, брат. Сядаш юни, 2 седмици тралиш всички търсачки, и ще намериш. И аз мислех, че не е възможно под 1000 до Патагония във висок сезон, ама ето че можах. На теб не ти липсва желание, така че дерзай.

Все пак да не ти давам напразни надежди, но и аз споделям мнението на капитана. За декември-януари, ако намериш под 800, ще е голям късмет. Или пропуск в ценообразуването (т.нар грешка)

...или другият вариант е да си го сглобиш сам с вкарване на "невъзможни" точки, с които да си резнеш горивните :)

 

И не забравяй, че няма невъзможни неща! Ти си го знаеш, де

Извинявайте,че малко извън темата, ама кажете кои добри търсачки използвате?

И цпециално за Жоро Матеев, че и аз се замислих за Антрактида ама цък много скъпи тези крузизи, то е ясно ;)http://wanderingtrader.com/travel-blog/how-to-find-a-cheap-last-minute-cruise-to-antarctica/

Връзка към коментар

Така като гледам, причината за това е новия директен полет на ТАМ от Сао Пауло до Барселона, явно сега са го заредили за продажба и са направили грешка (ако е така, ще изчезне бързо). Или пък е нарочно, като промоция, но не вярвам много.

 

Първото ми питане е - ако и когато се появяват такива оферти от типа Европа-Южна Америка-Европа, като настоящата в тази тема, дали може да се предположи, че е вероятно да има аналогични оферти в обратна посока, а именно Южна Америка - Европа - Южна Америка?

 

Единия път, когато имаше такива цени беше, когато Royal Air Maroc пуснаха полети до Сао Пауло. Тогава продаваха бизнес класа до Европа за 2000 реала, което си е добра цена за икономична класа. (Дали е имало оферти за икономична не знам, аз това го видях когато цирка вече беше свършил).

Доста хора накупили и всичко наред докато отворили онлайн чек-ина, при което се установява, че системата дава места в икономична класа за купилите по тези цени. Освен това се оказало, че "представителството" на  Royal Air Maroc в Бразилия се състои от един човек с мобилен телефон и без офис. Централния офис в Казабланка заел твърдата линия, че тия цени са добри за икономична и не можеш да очакваш да летиш в бизнес за тия пари. Като резултат повечето хора си летели икономична, на някои върнали парите и много малка част са летели в бизнес. На всичкото отгоре не бяха очаровани от качеството.

Другия път е от линковете на капитана, до Акаба (само). Не съм го пускал тук, защото не знаех, че някой се интересува. Аз го мислех, ама се отказахме по много причини.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.