Прескочи до съдържание

Barcelona - Sao Paolo / Rio de Janeiro - Frankfurt am Main 285 EUR


Препоръчани мнения

...

 

Един начин човек да се възползва от тия цени от Бразилия е да вземе еднопосочен до Европа (с мили; с Кондор, които са на нормални цени, но еднопочен е половината от двупосочен; или един от тия евтини еднопосочни круизи при наличие на време). Съответно вземаш билет с грешка към Бразилия и изхвърляш връщането (когато проверявах не можеше да се купи билет с много голям престой на тези цени, т.е. да ползваш връщането към Европа след половин-една година). 

Когато Бритиш даваха 100% мили това беше дори доста изгодно...

 

Тук кредитните карти дават мили. Ако имаш карта на Banco do Brasil (само с нея работи) получаваш точки дори при покупки с дебитната функция. Освен това можеш да плащаш всякакви сметки (ток, вода, наем, училище, здравна застраховка, данъци, баланса на кредитната карта, общо взето почти всички разходи за живот) на гишето в супермаркет, и тогава се броят като покупка и също дават точки. Ако не е в супермаркет се считат за теглене на кеш и не дават точки. Освен това така можеш да плащаш всичко с българска дебитна карта, което би ми спестило доста такси за прехвърляне на пари и данъци, ако го бях разбрал по-рано.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди малко открих ето това.

http://www.gotogate.it/choose-your-flight

 

post-145-0-16221900-1431004636_thumb.png

 

Цената ми се вижда доста добра :)  За други дати не съм гледал.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хубава раздумка сте направили, и евала на споделилите :)

Някой поръчка ли детайлите на билетите (особено тези с ТАМ + АерБерлин) да види, че "промоцията" се дължи на 100% падане на горивната такса ... и колко много други възможности са били налични ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Още продължават грешките с ТАМ. Има билети за директните полети от Лондон до Сао Пауло по 200-300 реала за отиване (позволява и еднопосочни билети на тези цени). Ще поразцъкам по-подробно по-късно. Излизат на сайта на ТАМ.

 

ПП. Отбой, май съм се объркал, сайта на ТАМ включва таксите впоследствие и цената не е чак толкова добра. При все това, гледам че еднопосочен билет не излиза зле, та може да се комбинира с мили или онзи евтин круиз в другата посока.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

a с кои се пътува до Zurich?

 

`

Zurich
(ZRH)
flight-arrow.png
Sao Paulo-Guarulhos
(GRU)
Hinreise:  Do 28 Januar, 2016 Rückreise:  Mo 8 Februar, 2016 Reisende:  1 Erwachsener Aufenthalt:  11 Nächte
Sortieren nach
 
 

 

Günstigster Flug
Gesamtbetrag einschließlich Steuern und Gebühren: 
SFr. 603.35
Preis pro Erwachsener
 
Steuern und Gebühren: SFr. 391.40
Hinreise  (1 zwischenlandung)
Zurich (ZRH)
Do 28 Januar, 2016, 13:30
 
603.35
Sao Paulo-Guarulhos (GRU)
Fr 29 Januar, 2016, 08:45
 
Delta Air Lines
Rückreise  (1 zwischenlandung)
Sao Paulo-Guarulhos (GRU)
Mo 8 Februar, 2016, 22:20
Zurich (ZRH)
Mi 10 Februar, 2016, 09:55
 
Delta Air Lines
Reisezeit:  22h 15min (1 zwischenlandung)
Reisezeit:  32h 35min (1 zwischenlandung)
SFr. 603.35
Preis pro Erwachsener
 
SFr. 603.35 - това са щвейцарски франка ли са? това не е ли добра цена?
 
Редактирано от ZORI
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.