Прескочи до съдържание

Самолетен билет до Милано хелп


Препоръчани мнения

Здравейте, приятели! След доста умуване и след като мрънках в темата за уиз, все пак реших да помоля за помощ, може някой да има гениална идея, мен нещо не ме осеняват :) . Търся билет за Милано, дата отиване или 18.09 вечерта , или 19.09 по възможност сутрин, връщане 22.09. Бях се отказала да пътувам с норманите АК, тъй като не ми излизат директни полети и реших да чакам уиз, само заради това. Но цената вместо да пада, се качва. И наистина не знам дали ще имам нерви да чакам хипотетично месец юни-юли да падне. Та, ако има някакви варианти, ще се радвам да споделите. Най-евтино ми излиза с блу еър от Букурещ, но се чудя. Това, което намирам друго е или неудобно, или идва вече над 500 евро за двама човека, което ми се вижда неоправдано скъпо. Благодаря!

Връзка към коментар

Имай предвид, че от 1 май до 31 октомври в Милано има експо изложение и тук има хора, които ще ходят там по едно или друго време. В комбинация с почивните дни, за които знаем, че Уиз прилагат другия ценоразпис, не може да се очакват кой знае колко приемливи цени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами да, аз за това явно ще трябва да се откажа от директен полет. Иначе, и аз отивам на изложението :)  :) :)  Тайно се надявах уизърите да не го отчетат... Но все пак,в момента цената при тях е по-висока, отколкото с всеки друг. Да ме извиняват, но ...  

Връзка към коментар

Ето една идея. Не знам дали те устройва, ама да я споделя. :) На 18.09. София - Бергамо е 175 лева с Уиз Клуб, а Болоня - София на 22.09 е 59.99 лева с Уиз Клуб. От Милано до Болоня е 1 час с влак, като ако се купи билета максимално рано може да е 9 евро. Така тотала ще се върже около 120 - 130 евро на човек, или 250-260 евро за двама, като на отиване полета ще е директен, а на връщане ще се разходите до Болоня :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ето една идея. Не знам дали те устройва, ама да я споделя. :) На 18.09. София - Бергамо е 175 лева с Уиз Клуб, а Болоня - София на 22.09 е 59.99 лева с Уиз Клуб. От Милано до Болоня е 1 час с влак, като ако се купи билета максимално рано може да е 9 евро. Така тотала ще се върже около 120 - 130 евро на човек, или 250-260 евро за двама, като на отиване полета ще е директен, а на връщане ще се разходите до Болоня :)

А по схемата с rumbo (да е жив и здрав Жоро :) ) може да се поизцеди още малко, защото билетите до Бергамо и от Болоня идват съответно на 80 и 28.50. ;)  и наистина влакчето Милано-Болоня като се купи билета навреме излиза 9 с Frecciabianca.

Т.е. сума-сумарум 118

(говорим с малък ръчен багаж обаче)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

ей, благодаря, много добра идея, проверявам и решавам, 30-40 евро разлика не ме бъркат изобщо, така че дори и с багажа е ок. Само дето ми трябва на 18 полет след 17 часа, все пак е работен ден, пу, ще видя.

Редактирано от luba_rizova
Връзка към коментар

А защо не изчакаш? Виж в таблиците на macflan как вървят цените за Милано и Болоня в предпразничен период. Например проследи ценовия темп в период за майските празници. Цените ще паднат за Болоня, за Милано може и да не се случи, но ще трябва дебнене.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, почти това реших да направя. Не само и заради цената, а може и да се пошматкам из Болоня единия ден. Може би за връщането направо ще го купя, а отиването ще го оставя да поевтинее, ако ли не, пак не е толкова скъпо. Благодаря, идеята беше прекрасна.

Връзка към коментар

И аз се каня да ходя на Експо 2015,но ще го съчетая с малко колоездене по Ин в Тирол и ще бъдем с кола.

Мислех да пусна отделна тема за Експо 2015.Ще ходим най-вероятно през Септември.Ако някой ходи по-рано,моля да сподели.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз се каня да ходя на Експо 2015,но ще го съчетая с малко колоездене по Ин в Тирол и ще бъдем с кола.

Мислех да пусна отделна тема за Експо 2015.Ще ходим най-вероятно през Септември.Ако някой ходи по-рано,моля да сподели.

О,Емиле, супер звучи! Много ще е полезно, наистина. И аз се надявам някой да се включи, все пак има хора, които живеят в Милано и имат инфо първа ръка.А Експото не е за пропускане наистина, следващото ще е чак 2020 в Дубай. До тогава ехеее...
Връзка към коментар

И аз се каня да ходя на Експо 2015,но ще го съчетая с малко колоездене по Ин в Тирол и ще бъдем с кола.

Мислех да пусна отделна тема за Експо 2015.Ще ходим най-вероятно през Септември.Ако някой ходи по-рано,моля да сподели.

Ние ще ходим по-рано, в началото на юли. На път за Ница ще останем един цял ден в Милано заради експото.

Ако нещо предварително те интересува от него ми кажи, за да мога да му обърна внимание и да ти споделя :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.