Прескочи до съдържание

Пиърсинг


Препоръчани мнения

От темата за татуировките се сетих и за пиърсинга. :)

Аз в момента имам само на ухото. Tragus piercing: post-37-0-59328900-1368884817.jpg

Това представлява, но моята обеца е с шипчета. :) Между другото това е единствения случай, в който наистина ме боля! :D

Преди време имах на веждата post-37-0-97124600-1368884898_thumb.jpg и много ми липсва сега. Много си го харесвах, но бях махнала обецата и....зарастна и още не съм се наканила (както с татусите) да си я направя пак.

Имала съм пиърсинг и на езика и 2 или 3 пъти си дупчих носа, но ми омръзна. :)

 

А вие имате ли пиърсинг ? Какво ви е мнението ? 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Е, тука вече наистина стана страшно. Към татусите някак имам известен толеранс, но към пиърсинга изобщо. Естествено, никой не е длъжен да се съобразява с мнението на един застаряващ чичко. Така че скъпи момичета, ако момчетата ви харесват надупчени, давайте смело... ;)

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Знаех си, че така ще реагираш! :)

И други хора са на същото мнение. Толеранс към татуировките, но не и към пиърсинга, което на мен ми много странно, тъй като татуировката почти няма шанс да я махнеш напълно, докато пиърсинга го махаш и в повечето случаи има една мъничка вдлъбнатинка и това е. :) 

  • Браво 1
Връзка към коментар

По принцип не харесвам, особено по лицето :wacko: , иначе нещо елегантно и фино  на женско пъпче, например - мога да преглътна ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Е, тука вече наистина стана страшно. Към татусите някак имам известен толеранс, но към пиърсинга изобщо. Естествено, никой не е длъжен да се съобразява с мнението на един застаряващ чичко. Така че скъпи момичета, ако момчетата ви харесват надупчени, давайте смело... ;)

 

В този смисъл, бабата на една приятелка с много дупки къде ли не по тялото, казваше "Майка ти здрава те роди, ти отиде и насила се осакатяваш"  :D

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Екстра си си Ади, не ги слушай ;) Преди доста време сестра ми си сложи на пъпа, но издържа много кратко време - получи възпаление.

Та моето мнение - всичко е добре, когато е дозирано както с татуировките, така и с пиърсинга :) При теб ми харесва, но при един колега е нещо страшно - носа...няколко, устата, веждите, ушите....само го бъзикаме как не го е нападнала още някоя сврака като блесне на слънцето :D

Връзка към коментар

 при един колега е нещо страшно - носа...няколко, устата, веждите, ушите....само го бъзикаме как не го е нападнала още някоя сврака като блесне на слънцето :D

Сега да не се смеете :D  , но аз като видя човек с много пиърсинг и разни халки по тялото - изпитвам някакво странно чувство/фобия - започвам да  си представям как въпросният човек неволно се закача някъде с някоя от халките си и  се откъсва част от кожата му  :wacko::rolleyes::O, ужасТ :D

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Екстра си си Ади, не ги слушай ;) Преди доста време сестра ми си сложи на пъпа, но издържа много кратко време - получи възпаление.

Та моето мнение - всичко е добре, когато е дозирано както с татуировките, така и с пиърсинга :) При теб ми харесва, но при един колега е нещо страшно - носа...няколко, устата, веждите, ушите....само го бъзикаме как не го е нападнала още някоя сврака като блесне на слънцето :D

На пъпа много често и много лесно се възпаляват. На една приятелка белег и остана. 

А да тези с много обеци и мен ме шашкат. В едното tattoo студио където ходех имаше такива образи....Имаха обеци на места, за които изобщо не подозирах, че могат да се надупчат. Много са ми странни хората, които си слагат флешове...такива дупки си правят, че лошо ми става. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дори ме е страх да питам какво е това :D

Хахахах ми с право те е страх. :D

post-37-0-44209600-1369038091.jpg

Това представлява. От нормална дупка, постепенно я разширяваш докато не решиш, че ти стига. :D

  • Шок 1
Връзка към коментар

Сега да не се смеете :D  , но аз като видя човек с много пиърсинг и разни халки по тялото - изпитвам някакво странно чувство/фобия - започвам да  си представям как въпросният човек неволно се закача някъде с някоя от халките си и  се откъсва част от кожата му  :wacko::rolleyes::O, ужасТ :D

Това като в някой филм на ужасите. :D

Връзка към коментар

На мен ми е интересно да споделиш как родителите ти приеха татуировките и пиърсинга. Често съм си мислела как ли ще реагирам, ако синковецът се появи с някаква такава екстра?

 

Е, няма да го застрелям, но все пак!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хахахах ми с право те е страх. :D

attachicon.gifflesh.jpg

Това представлява. От нормална дупка, постепенно я разширяваш докато не решиш, че ти стига. :D

Оооо, да! Виждала съм и винаги съм се чудила какво кара хората да си причиняват това  :) ! Ти нали не мислиш да си слагаш такова  :) ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Оооо, да! Виждала съм и винаги съм се чудила какво кара хората да си причиняват това  :) ! Ти нали не мислиш да си слагаш такова  :) ?

Нееее не не в никакъв случай! :) Нямам нищо против да си експериментирам с нормални обеци, които като реша махам и това е, ама тия дупчища си остават завинаги и е ужасно грозно като се махне самата обеца (не че с нея е много красиво,де).

Връзка към коментар

Сега да не се смеете :D  , но аз като видя човек с много пиърсинг и разни халки по тялото - изпитвам някакво странно чувство/фобия - започвам да  си представям как въпросният човек неволно се закача някъде с някоя от халките си и  се откъсва част от кожата му  :wacko::rolleyes::O, ужасТ :D

Фичо, тъкмо това щях да пиша и аз, взе ми думите от устата :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми е интересно да споделиш как родителите ти приеха татуировките и пиърсинга. Често съм си мислела как ли ще реагирам, ако синковецът се появи с някаква такава екстра?

 

Е, няма да го застрелям, но все пак!

Ами за татуировките разбраха може би година, че и повече след като си ги бях направила. Дразнят се  много на сърцето на кръста ми. Другите общо взето ги приеха. :)

А пиърсинга на носа и на ухото-съвсем ок, за веждата малко сумтяха...виж за обецата на езика майка ми беше издивяла. Въпреки, че не се виждаше ужасно много я дразнеше.

Аз лично смятам, че пиърсингът не е болка за умиране, винаги може да се махне и все едно не е било. Единствено трябва много да се внимава да не се инфектира, или разкъса. За татусите трябва много много да се мисли. Уж лазери ала бала...не мисля, че е  възможно да се заличи напълно, а пък и да не говорим колко би струвало.

Връзка към коментар

 Уж лазери ала бала...не мисля, че е  възможно да се заличи напълно, а пък и да не говорим колко би струвало.

Колкото лазерната епилация - дори уредът е същият. И точно толкова болезнено е - т.е. не е болка за умиране. И да - махат се напълно. Има малко мастила, които остават петна.

Връзка към коментар

В едното tattoo студио където ходех имаше такива образи....Имаха обеци на места, за които изобщо не подозирах, че могат да се надупчат. Много са ми странни хората, които си слагат флешове...такива дупки си правят, че лошо ми става. :)

Да не е едно студио на Графа близо до Попа? Там има един емблематичен индивид, популярен в цяла София с дупки навсякъде (само на ушите са му над 10), на устата, носа, шипове по гърба, флешове. Отделно целия е нашарен, по откритите части на тялото кожа почти не се вижда.

Ако е за него, той си е ходеща реклама на студиото ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да питам Георги, има ли някаква опция НЕ харесвам :D Веднага щях да я приложа за снимката с флеша :lol:

 

Като се изказа така е доста по-силен ефекта :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да не е едно студио на Графа близо до Попа? Там има един емблематичен индивид, популярен в цяла София с дупки навсякъде (само на ушите са му над 10), на устата, носа, шипове по гърба, флешове. Отделно целия е нашарен, по откритите части на тялото кожа почти не се вижда.

Ако е за него, той си е ходеща реклама на студиото ;)

Мда на Графа е студиото. За същия индивид става въпрос най-вероятно. :D Най-култови са му точно флешовете на ушите- огромни!

Връзка към коментар
  • 7 години по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.