Прескочи до съдържание

От Малта за насам - дайте идеи, моля


Препоръчани мнения

Нямах идея скоро да ходя до Малта, но онзи ден видях еднопосочни за 30 лева парчето и не се сдържах. Връщането обаче е......ненормална работа (над 250 лева).

Имам билет за 08 юли, като идеята е да направим 4-5 нощувки, т.е. връщането да е нещо в периода 11-13 юли. Нямам проблем да летя из Европа, ако е по-изгодно. Гледах и варианти през Лондон, Айндховен и прочие, но нищо вълнуващо за сега.

Някакви предложения?

Връзка към коментар

azair казва това: 

 

2015-05-10_22-33-54.png

 

Демек, директния на Уиз ти е най-евтин. Но втората опция ти дава цял екстра ден в Барселона срещу не много по-висока цена. Преценявай :)

 

Катания - Букурещ е 90€ без уиз дискаунт, с феритата и т.н. ще стане сигурно и по-скъпо, но е вариант, ако решите да поцъкате и из Сицилия. 

Връзка към коментар

Да, ама цената в azair не е актуализирана. Реалната е 140 евро и то с дискаунт клуба.

Имаш вариант на 11-ти с Air Malta до Фиумичино за 56 евро, три часа престой и после с Уиз до София за 40 евро. Не е супер цена, но май друго няма. Може цената да се смъкне с още 20 и няколко евро, но за сметка на по-дълъг престой или нощувка.

Връзка към коментар

Айде и моите 5 стотинки. :)

По схемата, която приложих октомври месец:
София-Малта   Wizz
Малта - Бергамо Ryan
Бергамо - София Wizz

Аз винаги, когато се налага логистично,  си правя с кеф едно попътно преспиване в Бергамо - много приятно за кратка разходка градче.

 

Та ако приложим известната вече врътка с Rumbo, ето какво получаваме

post-139-0-57676300-1431331187_thumb.jpg
post-139-0-77172200-1431331187_thumb.jpg

 

общо около 67 :)

В Бергамо за спане препоръчвам Central Hostel BG (не защото има BG в названието ;)  ) - чудесно разположение в центъра на новия (Долния) град, много чисто и подредено, не знам защо се нарича "хостел" , след като условията са много по-добри от доста хотели, в които съм спал, а и няма стаи тип дормиториум..., може би нещо за да скатават данъци  :biggrin: .  Единичката е €40 , двойната - €60, има и тройни и четворни стаи, включена закуска, освен това получаваш отстъпка (май беше 15%) в един близък ресторант, който също много препоръчвам, споменавал съм вече в бергамската тема ;)

Ами това е, приятно изкарване в Малта, много хубава и интересна страна. :)

post-139-0-96172400-1431331207_thumb.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.