Прескочи до съдържание

Заведение за гледане на мачове със звук в София


Препоръчани мнения

Не един път съм искал да гледам на обществено заведение някой мач и в общи линии - греда. Търся в момента заведение за Реал - Ювентус и в тези, които съм бил, са все незадоволителни варианти. Да не е тип Еврофутбол и да пускат звука от мача. Ако имате идеи и предложения...

Връзка към коментар

Честно казано вече сигурно година не съм ходил, но поне преди това го пускаха. След като имат обявена програма, кои мачове ще дават, предполагам го пускат. Така или иначе за ШЛ/важни мачове е добре да се направи резервация (поне преди се събираха доста хора), та може по телефона да ти потвърдят, че мачовете са със звук.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А пускат ли звука от мача?

 

Пускат, пускат, даже има телевизори из цялото заведение, екран в най-широката част, а при гол барманът удря една камбанка на бара.

 

За твоя информация, англоговорящата общност в София гледа там мачовете от английското първенство. Там имаше Sky Sports доста след като го спряха за България.

 

Много мога да говоря за това място.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На някои Quiz случайно да си се изявявал? :)

 

Преди години спечелих рекламна шапка, чадърче за глава, надуваема детелинка-шапка и още някакви глупости на "Tullamore Dew" с надпиване с ... минерална вода. <_< Е, не съвсем минерална. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преди години спечелих рекламна шапка, чадърче за глава, надуваема детелинка-шапка и още някакви глупости на "Tullamore Dew" с надпиване с ... минерална вода. <_< Е, не съвсем минерална. 

 

Ха :), а от кой отбор?

Аз цяло зимно яке спечелих, но беше Jim Beam.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гергана Пенина

В Mr.Pizza на бул."Васил Левски"53, има сепарета, за компании по 10-15 човека, всяко в собствено отделно помещение с огромен телевизор във всяко, и кухнята е добра :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Полуфабрикатите трудно могат да се нарекат добра кухня, но сепаретата са приятни. С резервация обаче и им натърти, че искаш телевизора да работи. Миналата година при едно посешение не работеше (не че ни трябваше толкова тогава, ама го казвам за всеки случай)

Връзка към коментар

Бояне защо ти е звук бе, аз вкъщи си ги mute-твам и само гледам картина, а слушам онлайн чужди радиа или направо чужд канал ако хвана и го дават, ти звук - кой ти издържа идиотите от бтв - Сокачев и компания :) P.S. Може да звъннеш и да питаш в новите Халби на ул. Три уши, но не вярвам да има места вече.

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар

Mr.Pizza в Младост на Йерусалим точно до Пикадили.Мачове не гледам,но два пъти сядаме там преди важни мачове с уговорката,че ще станем до едиколко си часа,защото всичко е резервирано.

Връзка към коментар
  • 3 години по-късно ...

Нека вдигна тази стара, стара тема.

Утре предстои мачът между Юнайтед и ПСЖ в шампионската лига, който ще се излъчи по Макс Спорт, който аз нямам за съжаление. Искаме да гледаме двубоя с приятели, но да бъде със звук. Може ли някой да препоръча хубава бирария (или бар/механа, все тая, важното е да има бира)? 

 

В Халбите на 3 уши ходим редовно, но там не пускат звук.

Редактирано от П.Кръстев
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, П.Кръстев каза:

Нека вдигна тази стара, стара тема.

Утре предстои мачът между Юнайтед и ПСЖ в шампионската лига, който ще се излъчи по Макс Спорт, който аз нямам за съжаление. Искаме да гледаме двубоя с приятели, но да бъде със звук. Може ли някой да препоръча хубава бирария (или бар/механа, все тая, важното е да има бира)? 

 

В Халбите на 3 уши ходим редовно, но там не пускат звук.

Поне за тениса миналата година имаше опция да се закупи еднократно събитие и да се стриймва. Ако можеш да вържеш компютъра към телевизора може да стане приятно домашно парти 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Отделно в мрежата на една от кабеларките пуснаха сръбските 5 канала Арена Спорт. Та Юнайтед -ПСЖ, ще го дават по Арена Спорт 1.

Редактирано от BlackArt77
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.