Прескочи до съдържание

БЪРЗО: Билети за 13евро до Щатите *изтекла*


Препоръчани мнения

В момента Tripsta позволяват резервация на билет само с/у скромните им такси от 12.99 евро, без цената на билета.

 

http://www.tripsta.de/

 

Възможни са други дестинации/цени. Не се чудете, а действайте БЪРЗО, всеки момент ще му дръпнат шалтера.

 

3INiCwq.png

Редактирано от xisba
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

При мен си излиза билета, друг е въпроса, че съм в дилема дали да го платя. 

 

Не минава плащането, пробвах и двата варианта до Щатите. 

 

Leider ist der von Ihnen ausgewählte Flug nicht mehr zu diesem Preis verfügbar. Bitte wählen Sie einen anderen.

 

 

 

Вече струват In.fin.ity EUR

 

Сесията е изфирясала.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Излиза ми супер ниска цена за билет до UK - чак не се решавам да го купя.

Има ли вероятност накрая да ми тресне някоя скрита такса - за полети на Изиджет?

И съм на път да се откажа заради немския

 

xisba, още ли няма билети?

Редактирано от Надя
Връзка към коментар

Е добре де, нали DOT казаха, че авиокомпаниите няма да са задължени да признават билети закупени при грешки преди няколко дни? Въобще на какво се надяваме точно, дори и да има подобни грешки за в бъдеще, при положение, че авиокомпаниите имат карт-бланж да ни порязват съвсем официално?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Аз съм летял с Турците в бизнес класа до KUL и JNB. С Етихад от Сейшелите и до Сао Паоло, плюс още няколко. Грешки, които нямат нищо общо с ДОТ-а.

 

Така, че като излезе оферта, взимай билетите и после му мисли. Дано има повече грешки :)

 

Единствената грешка, която съм летял благодарение на ДОТ беше първата класа CMB-DFW-CMB с Етихад за $1500. При положение, че струва $12,000 тоя билет.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Не става ли въпрос за грешка на сайта, в случая...

 

Ако ви излизат още такива цени - споделяйте ги, да се възползват хората докато могат.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.