Прескочи до съдържание

Здравейте на всички!


Препоръчани мнения

Яяяяяя, как съм пропуснала да ви запозная със себе си!

Веднага ще поправя тази грешка  :P

 

Привет на всички любители на пътуванията!

Казвам се Десислава, от гр. Варна, към момента на 30 години и няколко месеца, зодия Скорпион. Имам икономическо образование, но работя като дентален асистент вече 3-та година и смятам че това е моята работа! Луда съм по котки и дори си имам една женска пухост вкъщи :) Много обичам да готвя, а приготвянето на десерти ми е страст. Смятам да изкарам един курс за сладкар в най-скоро време :)

В живота си имам две най-големи мечти - първата е да направя приют за бездомни животни, а втората - да обиколя света със съпруга ми  :)

С първата мечта съм до никъде тъй като още не съм спечелила 6-та от тотото. Но с втората - положението е доста по-добро  :)  

До момента с мъжа ми имаме добър стартов актив от пътувания извън граница, стараем се всеки път да сме на ново и различно място! Дай Боже да сме живи и здрави всичко останало ще се нареди  ;)

Преди години си направих Bucket list - почти всичко в него е свързано с пътувания :)

По-конкретно - искам да гушкам бебе панда (значи трябва да се отиде до Китай); да видя Северното сияние без значение къде; на отида на плаж с бял пясък и лазурно синя вода (Малвиди, Сейшели, Аруба и т.н.); много бих искала да посетя Санкт Петербург, Токио, Мачу Пикчу, Петра и много други; да отида на сафари в Африка за да видя животните в естествената им среда; да направя един круиз на голям кораб и още много неща, но нека не ви отегчавам излишно  :P

 

Преди няколко дена започнах да пиша един пътепис за Дубай, но музата ми изчезна. Скоро се надявам да го завърша и ще го пусна в сайта.

Сайта на Магеланци е ВЪРХА! Толкова много информация, полезни съвети, снимки, споделени преживявания - моята дрога, която ме кара да мечтая да видя нови места по широкия свят :)

 

В общи линии е това от мен!

Живи и здрави бъдете и много нови места посетете!  :P

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Добре дошла, Десислава!

 

Ставате вече доста хора от Варна. Гледам, че ти си с голям ентусиазъм, а явно и енергия и се питам защо пък не вземеш да спретнеш там една сбирка на варненци и после да се похвалите тук колко хубаво сте си изкарали. ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Добре дошла!

 

Харесва ми твоят Bucket list.

Надявам се, че тук ще намериш помощ, не само като информация, но и как да успееш да го осъществиш с по-малко пари.

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре дошла, Десислава!

 

Ставате вече доста хора от Варна. Гледам, че ти си с голям ентусиазъм, а явно и енергия и се питам защо пък не вземеш да спретнеш там една сбирка на варненци и после да се похвалите тук колко хубаво сте си изкарали. ;)

 Защо не?  ;)

Определено ще е хубаво да се срещнем с хора, които споделят страстта ни към пътуванията и новите емоции :) , а не както правят хората около нас първо да питат "Колко ви излезе?"... 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Добре дошла. Списъка ти е доста шарен, да беше писала направо, че искаш да видиш всичко :)

 

С бебето Панда не знам как ще стане обаче, защитени са от такиа неща мисля...

Връзка към коментар

Добре дошла!

 

Харесва ми твоят Bucket list.

Надявам се, че тук ще намериш помощ, не само като информация, но и как да успееш да го осъществиш с по-малко пари.

Thanks!

И аз се надявам :) Въпреки всичко пускам тото от време на време че знае ли човек - може много самолетни билети да си купи с джакпота :)

Добре дошла. Списъка ти е доста шарен, да беше писала направо, че искаш да видиш всичко :)

 

С бебето Панда не знам как ще стане обаче, защитени са от такиа неща мисля...

За всичко едва ли ще ми стигне времето - изброените от листа са в челната десетка. От там нататък всичко е добре дошло :)

Относно пандите и аз така знам, но знае ли човек - може да ми излезе късмета!  ^_^

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.