Прескочи до съдържание

Колко е чакането за билет при volagratis/bravofly?


Препоръчани мнения

Въпрос към ползвалите volagratis.com / bravofly  - колко време след резервацията получихте билета?

Имам резервация с тях за Aegean, получих номер на резервация и че се чака потвърждение...

Сумата по картата е блокирана, но билет все още няма.

Благодаря предварително за споделената информация.

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

И аз се интересувам от същото. Ситуацията е подобна. След колко време ще изпратят билета? За първи път правя резервация през bravo-то и се безпокоя!

Връзка към коментар

Аз си запазих билети за ТайгърЕър некъде преди около 2 месеца и миналата седмица успях да си получа електрония билет от сайта на Тайгър.

Във форума има хора които за ЕърЕйша са купували билети и са се свързвали директно с превозвача, за да им се добави билета към акаунта. За момента не съм чувала да има хора, които да не са си получили билетите.

Надявам се това да помага!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Зависи от авиокомпанията и от конкретния сайт. За всяка държава (различен домейн) издателя на билета е различен и местен  - това поради изискванията за работа и лицензирането на туристически агенции. Например ако купиш edreams.es след 5 минути идваше потвърждение на резервацията, а след още 10минути - е-тикета. edreams.pt пускаха потвърждение на резервацията до 15 минути, а е-тикет - до 20ч. Това за традиционните компании, където резервацията само по себе си не е гаранция - до 24ч трябва да се издаде билет, или се канселира. С лоу костовете е по-различно и май при всеки е индивидуално. 

Връзка към коментар

а с билети закупени към wizz как стои въпросът ?

С кодът на имейла си правиш чек ин в сайта на Wizz, предполагам това става най-рано 30 дни преди полета или се бъркам !?!

Редактирано от dilkata
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.