Прескочи до съдържание

Само сега стая в 5-звезден до Солун за 2 евро :)


Препоръчани мнения

Hyatt Regency Thessaloniki

 

Полюбувайте се, докато са още на сайта на Booking.com, :) а който желае, може и да резервира, двойна стая със закуска в 5-звезден хотел край Солун на цени от...

... 2 (две) евро (за единично настаняване) и до 15 евро за двама!!! :)

 

Промоцията, или техническата грешка по-точно, е тук:

 

https://www.booking.com/hotel/gr/hyatt-regency-thessaloniki.bg.html?sid=25f0731d5e2695c45d0cf79882899c68;dcid=5;label=postbooking_confpage

 

Валидна е само за посочения ден през юни. Иначе... 145 евро, най-малко. Ако искате :)

 

До изчерпване на количествата!

 

:)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Или за двама просто 2 стаи х €2 = €4 ;)

ама става малко нагло де :biggrin:

 

Обаче съм почти сигурен, че ще отменят резервациите по тази грешка ;)

 

Юни-юли в Гърция 2 € ще са много пари, както е тръгнало :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Една двойна и две единични за 16€ букнати.

Да видим кон боб яде ли или ще има go horse to the river :)

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Промоцията свърши, на мен ми дава и през юни и през юли за всеки четвъртък 307 лв. стая, последно направена резервация преди 13 минути от България, кой взел взел Честито ако се случи 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Една двойна и две единични за юли за 16€ букнати.

Да видим кон боб яде ли или ще има go horse to the river :)

 

  :clapping:  А-ха-ха-ха, да видят те, че... фолклорът ни има омайваща сила, а когато е в толкова изумителен превод на английски, "go horse to the river"  :), няма цена. Като гюловото масло е - прославя ни по света и почваме да се чувстваме някак пО равни с всички. Че и отгоре! ;- )

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да си призная, изобщо не очаквах да се задържат толкова време тия цени. Ще видим утре или в понеделник... 

Още повече, че предишната вечер гърците поднесоха още една изненада с невероятна оферта за хотел, който вече бях резервирал - някъде надолу, към Неа Пори. Странно съвпадение! Само за секунди резервираната от мен за 18 евро стая (only bed) се трансформира на 8 и нещо евро, и то B&B?! От вчера същата оферта е вече от порядъка на 49 евро за целия сезон. В онзи момент само съмнението и силното привличане към една студена бира на масата станаха причина за 5-минутно отклонение от "жертвата". :) Това предотврати и появата тук на тема, много подобна на настоящата.

 

Какво става с гърците, се питам? Черна седмица? Или просто се опитват всячески да ми направят подарък за рождения ми ден, който ще празнувам отново в тяхната красива, синя и безбрежна, и прелюбима Гърция!  :yahoo:

 

 

Edit: Ще погледна и утре вечер за някоя блага оферта, за всеки случай. Като е тръгнало...

И ще пиша пак - очаквайте включване! :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Сега си погледнах резервацията - хотелът предлага безплатен двупосочен трансфер до летището ;) , някой ако реши да 'фърка до Солун със самолетче :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В рамките на шегата при условие, че вече си 'спестил' към 200€ примерно, правиш Атина от София с BG Air за 60€ и от там Солун за 20€ с Ryan и се възползваш от безплатния трансфер :)

 

Вече сериозно - някой да има дръпнати пари от картата по тези резервации?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Такаааа, току що ми се обади една девойка от хотела.

Мяу-мяу, съжалява много, но била станала грешка.
Аз се правя на отнесен от вихъра и ѝ отговарям, че според мен не е грешка, а промоция. ;)

Тя пак ми обяснява, че не било промоция, а грешка. И лично тя била направила грешката.

И аз питам какво правим тогава. (почти като катаджия :lol: )
Девойката ми предлага стаята на нармаланата цена, или да преговаряме нещо за някакъв пакет с отстъпка. Аз обаче така или иначе направих резервацията с идеята, че ми струва само 2, така че не бях склонен да обсъждам други варианти.

Девойката ми приплака пак, че е нейна грешката и ако не си канселирам резервацията, може да си загуби работата.

Е, днес ме хвана в добро настроение, реших да ѝ влезна в положението,  може пък наистина да е направила тя грешката и наистина да има проблеми, така че ѝ обещах да си анулирам резервацията и тя да си запази работата. :) 

(всъщност ѝ обещах само първото де, за второто трябва да се помоли на шефа си ;) )
Errare humanum est. :) B)

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Вчера вечерта резервирах и аз. Преди малко ми се обади една гъркиня, че е сбъркала цената и ме помоли да си cancel-на резервацията. Разбрахме се да пише на booking.com и аз да се съглася.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ей, оспамихте ми хубавата тема с тия гъркини и французи-и-и, брей! Ама така е, като съм добавил такъв знак в края на заглавието й, никой не я възприе на сериозно. :)

 

А иначе, и аз получих обаждане от гъркинчето. Гласът й вече трепереше, вероятно след разговорите с другите магеланци. И ако не ви звъни сега, то не е защото разговорът ни продължава, а защото пише важен мейл. Аз преминах, така да се каже, в по-висшО ниво на комуникация - писаното слово. Да видим "колко пари чини" и там и да й се порадваме. Та, представям си как в момента чупи пръсти над белия лист/монитор и се моли на всички богове само за едно - да харесаме написаното.

Но тя не знае, че всичко това е всуе, защото ответният удар вече е готов и кротко седи на десктопа ми под формата на docx файл.

Да взема да Ви го пусна първо тук за одобрение и редактиране, а? :) (О-п-а, това главно "Ви" е по инерция от писането на писмото-отговор. ;)). Та темата съвсем да стане за катинар. : - )))))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.