Прескочи до съдържание

Nok air - Fly’n’Ride и Fly’n’Ferry


Препоръчани мнения

Във връзка с пускането на пакетни билети от Air Asia за трансфер с автобус и ферибот се сетих, че може да е полезно да отворя тема и за авиокомпанията, която измисли този модел Nok air.

 

http://www.nokair.com

 

Nok air е дъщерна нискотарифна авиокомпания на Thai Arways и аз лично съм много доволен от нея.

 

Не летят до много места, но с политиката им да продават Fly’n’Ride и Fly’n’Ferry помагат много на независимите пътници. Аз лично съм ги избирал тях вместо Airasia точно заради тези трансфери.

Не съм сигурен, че човек може да спести много пари, но гаранцията за трансфера е голямо предимство.

 

Добре би било и други НТА да копират този модел. Един мой познат пътува с Уиз ер миналото лято до Бургас на почивка и основният му проблем беше как да не го прецакат таксиметровите шофьори на летището. Ако Уиз ер предлагаха един или два автобуса свързани с разписанието им, които спират на 7-8 места на морето, вероятно биха били много популярни.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Не открих по-подходяща тема, но случайно погледнах днес Nokair и имат намаление на билетите, ако някой се интересува може да провери какво ще му излезе:

Booking Period : 29 – 31 Jul 2015   Travel Period : 13 August – 30 November 2015

post-1912-0-42988800-1438150885_thumb.jpg
 

 
Редактирано от Nati
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.