Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Да, при директно купуване от сайта на AirAsia не го искат, което е супер - мога да си купя билетите без никакви проблеми по-рано. Ама сега тоя rumbo ме вкарва тук в едни схеми... 

В сайта на Airasia, в моя профил, има поле, където да си добавя документа, с който ще пътувам, амаа се чудех ако купя билетите от rumbo с друг номер на паспорта, после дали ще се смени този номер като го добавят в профила ми...

Би трябвало да няма проблеми, все пак е нещо нормално - стари паспорти се сменят с нови...

Връзка към коментар

Nati, според мен можеш да попиташ съпорта или да поискаш да ти сменят номера на паспорта след като си добавиш полета в профила и им обясниш за какво иде реч.

Връзка към коментар

Щом AirAsia не искат номер на паспорта при купуване от тях, вероятно не се иска изобщо и този номер който се въвежда там просто си виси...

Връзка към коментар

Да докладвам и аз по темата, в случай че някой някога се заинтересува.

1. Билети за Air Asia, купени не през сайта им, а през агенция - например Rumbo: както е описала подробно Зани - свързвате се с чата и подготвяте номер на резервация (PNR), Big Shot ID, мейл, с който сте регистриран, имена и дати на раждане на пътуващите, детайли за полета (аз им дадох дата, номер, час и място на излитане и кацане). Добавят го веднага към акаунта ви и изпращат мейл.

2. Някакви промени по резервацията - сбъркано име, дата на раждане, евентуално промяна на полета и т.н. - пишете им по Tweeter! За промяна на името искат да им качите снимка на паспорта, за да се уверят, че става дума за грешка, а не за различен пътник. Ако преди това сте подали e-form с някакво искане (например refund) може да им пишете да побутнат случая ви по-напред и да го разглеждат по-бързо. Според мен наистина се случва. Оправят всичко веднага и също изпращат мейл с промяната.

3. Е-form - умряла работа. Пратиха ми мейл, че случаят ми е регистриран и ще получа отговор до 5 работни дни. Чаках ги месец и половина и си направих нещата чрез горните два метода.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.