Прескочи до съдържание

А вие какво си взимате за спомен от хотела?


Препоръчани мнения

Хвърлих едно око на следната статия (http://www.weblogtheworld.com/formats/featured/which-countries-steal-from-hotel-rooms-arent-you-curious-who-the-culprits-are/ ) и си спомних за една позната, която си събираше табелките - "Please do not disturb" , "Clean the room" от хотелите в които е била. 

Стана ми интересно вие какво си взимате за спомен от хотела в който сте отседнали? :)  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разписките и касовата бележка на излизане :) Ама това не винаги, до сега не съм усещал някаква дълбока емоционална връзка с хотел, за да ми е необходим сувенир от там :) Бих си взел леглото от Fairmont Singapore, ама едва ли щяха да ми го дадат :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Обикновено аз нищо не взимам, чат-пат някоя брошурка, но приятелят ми винаги обира шампоанчетата и сапунчетата, след това решава, че не му трябват и в крайна сметка се оказват у мен. :)

Няколко пъти съм си взимала комплекти за шиене и шапки за баня.

Връзка към коментар

Бих си взел леглото от Fairmont Singapore, ама едва ли щяха да ми го дадат :)

Което ми напомни за леглото в Hilton garden Inn Venice.. беше толкова удобен тоя матрак  :rolleyes: . Всъщност в Италия всички матраци са ми били толкова удобни.. за взимане са си били. :)

Аз също си взимам комплекти за шиене, чат-пат козметиката, която са оставили. 

В Кан ни оставяха страхотни сапунчета.., но там наоколо са само фабрики за извличане на масла и аромати за парфюмерийната индустрия.. бяха много, ма мнооого хубави. 

Връзка към коментар

Ами то това, което ми харесва не става за вземане, така че - нищо.  :) А и като се замисля колко хостела и хотела сменям за 1 екскурзия, ми то отделен сак трябва да нося. Ето сега в Китай ще имаме 16 различни настанявания + 4 романтични нощи из влаковете им. :D  

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Веднъж бях сменил батерията на дистанционното на телевизора в стаята, защото моята на мишката на лаптопа беше свършила :D И на тръгване най-нахално им казах, че дистанционното не работи :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някъде прочетох, че човек трябва да оставя само следите си там където е бил и да си взима само спомените!!!

Е, и ние си взимаме сапунчета, шапки за баня и т.н. но спомените и снимки  и филм са задължителни.

Връзка към коментар

От хотела нищо освен карта, и фактурата, както писа Ана.

Но в стаите (под леглата, или в шкафовете) съм намирал:

часовник, слънчеви очила, хубави запалки, слушалки за мр3 и много, много други неща :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Но в стаите (под леглата, или в шкафовете) съм намирал:

часовник, слънчеви очила, хубави запалки, слушалки за мр3 и много, много други неща :)

Което пък показва всъщност как се чистят хотелските стаи :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Обикновено само карти. Фактури съм си запазила от едно две места, но само ако са някакви супер интересни или уникални. Последно си взех от Амалфи, беше изписана на ръка, все едно покана за сватба, изглеждаше уникално. И после разпечатана де, но пък колко различно от обикновените такива.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хаха, веднъж накарах сина да си прибера багажа сам и като се прибрахме в София, отварям куфара и гледам- прибрал кърпите на хотела, мислел, че са наши.

Не може да му се сърдите, поне си сигурна, че ще стане "прибран" човек, и няма да си губи ключовете и чадърите...примерно :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.