Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 33 минути , iMari каза:

Оставете съседите намира. Инсталирайте си браузър Opera. Изтрийте аппа на Expedia, ако имате такъв. От настройките изберете VPN Америка. За Vrbo нищо не ми дава, но за Експидия успях в няколко акаунта да заредя по 30$. Няма значение дали телефона ви някога е използван в някой от трите сайта, важно е само да триете аппа на Expedia преди да регистрирате нов акаунт. И VPN да е Америка.

Хубаво е да пробваме и други VPN, ако намерите нещо интересно пишете. 🙂

 

Пак ме става при мен.... ;(

Връзка към коментар

Аз съм с Айфон и без да ползвам VPN, отворих https://www.expedia.com/ през Google Chrome и ми излезе банера за 30$:
image.png.a4460070e978ad74a8142d89dcf44c79.png

Изтеглих приложението от този бутон, направих си нов профил и получих 30$:

image.png.3f7f0c82f8225dc2f87a0042aace8aec.png

 

След това изтрих приложението, върнах се към отворения ми таб в браузъра, изтеглих от същия линк приложението отново, регистрирах нов профил и на него също получих 30$. 

 

Може да опитате и така.

 

 Зареждаме профилите сега, пък после ще мислим как да използваме кредитите. 😅 (видях, че не ми излизат полетите с Wizz и Ryan :sad:)


Благодаря на @iMari за споделената информация!

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз със същия телефон изтрих приложението и пак инсталирах, без  vpn. Но за всеки случай влязох през private tab. 30$ са на друг, нов акаунт.

IMG_8612.png.a3192ceb69eeeada4579be2096d5d642.png

преди 3 минути , neuromancer каза:

И при мен не става. С ВПН от Щатите направих акаунт в браузъра, пише салдо в долари, влязох през аппа и салдото в реали...

Има ли начин от тук някой магеланец да ти зареди бонуса? Мога да помогна, ако кажеш как🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Изглежда че няма нужда да се затваря браузъра, а само да се изтрие приложението. На мен след първия път в който ми показа бенер за 30$, започна да се показва за 15$. След няколко отваряния ми показа отново за 30$ от който направих няколко регистрации.

edit: изтрих акаунт в който ми бяха дали 15$ и направих нов със същия email през банер за 30$ и ми дадоха 30$

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Оставете съседите намира. Инсталирайте си браузър Opera. Изтрийте аппа на Expedia, ако имате такъв. От настройките изберете VPN Америка. За Vrbo нищо не ми дава, но за Експидия успях в няколко акаунта да заредя по 30$. Няма значение дали телефона ви някога е използван в някой от трите сайта, важно е само да триете аппа на Expedia преди да регистрирате нов акаунт. И VPN да е Америка.

Хубаво е да пробваме и други VPN, ако намерите нещо интересно пишете. 🙂

 

Според мен работата все пак зависи от телефона.

След цялата гореописана физзарядка, впн-и и т.н. ми се показва линк, но при свалено приложение и НОВА регистрация със съвсем друг мейл, ми дава сума от нула БРИТАНСКИ ЛИРИ! :biggrin:
Старият телефон пък директно ми беше отворил италианската версия на expedia, но аз така го закупих с първоначално меню на италиански. 

Връзка към коментар
преди 10 минути , lyube каза:

Изглежда че няма нужда да се затваря браузъра, а само да се изтрие приложението. На мен след първия път в който ми показа бенер за 30$, започна да се показва за 15$. След няколко отваряния ми показа отново за 30$ от който направих няколко регистрации.

Стана най-после. Няколко акаунта с по 30 долара в тях по описания по-горе начин и продължава да работи от едно и също устройство и от един и същ линк. 🙂 @iMari, @r_nikolov1, благодаря!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 минути , lyube каза:

Също така трябва при отвяряне на приложението да се покаже банер за бонуса. Ако не се покаже - изтриване и инсталиране отново.

Тъкмо идвах да обясня за това. Защото аз направих грешката: излезе ми банер за 30$ в сайта, изтеглих приложението и в него ми показа банер за -10% отстъпка, направих регистрация и после не ми зареди долари, а ми показа отстъпката. Та решението в случая е: изтривате профила си от настройките и повтаряте процедурата. 🙂 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Всъщност ключовият момент тук е може би последователността на действия след създаването на акаунта в приложението и след като си получил бонуса: Задължително първо излизаш от акаунта си в приложението, преди да го деинсталираш. Така при последващата инсталация няма опасност да ти зареди "стария", впрочем, стар на няколко минути ;-)) профил.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 21 минути , r_nikolov1 каза:

Тъкмо идвах да обясня за това. Защото аз направих грешката: излезе ми банер за 30$ в сайта, изтеглих приложението и в него ми показа банер за -10% отстъпка, направих регистрация и после не ми зареди долари, а ми показа отстъпката. Та решението в случая е: изтривате профила си от настройките и повтаряте процедурата. 🙂 

И при мен се случи това - вместо бонус, отстъпка. Не се наложи да трия профила, а отново пробвах, дадох и рефреши и стана🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Oshko каза:

А забелязахте ли expiring soon?

Колко soon никъде не открих да пише.

Пише го при инсталацията

Иначе после ето тук го намираш:

IMG_1474.png
Прилича на онази реферал програма на букинг преди 7 години. Но по улеснена за нас😃

@iMariблагодаря за споделеното❤️

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 часа, iMari каза:

Оставете съседите намира. Инсталирайте си браузър Opera. Изтрийте аппа на Expedia, ако имате такъв. От настройките изберете VPN Америка. За Vrbo нищо не ми дава, но за Експидия успях в няколко акаунта да заредя по 30$. Няма значение дали телефона ви някога е използван в някой от трите сайта, важно е само да триете аппа на Expedia преди да регистрирате нов акаунт. И VPN да е Америка.

Хубаво е да пробваме и други VPN, ако намерите нещо интересно пишете. 🙂

 

Ти, сега, вместо да си губиш времето тука, дерзай да получиш бонус и през hotels.com

После ще почерпиш.

 

преди 10 часа, stanimir каза:

Цяла вечер чакам съседката да почука за телефон, ама изглежда не е магеланка.

Чакам с нетърпение включване от @stanimir, но явно съседка се е възползвала от ... телефона му в малките часове и сега той реанимира.

 

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 8 часа, rik4o каза:

Всъщност ключовият момент тук е може би последователността на действия след създаването на акаунта в приложението и след като си получил бонуса: Задължително първо излизаш от акаунта си в приложението, преди да го деинсталираш. Така при последващата инсталация няма опасност да ти зареди "стария", впрочем, стар на няколко минути ;-)) профил.

и при мен така се получи, sign out от профила, изтриване на приложението, отново кликваш на линка /при мен този банер излезе само през браузъра на Samsung, в другите излизаха "отстъпки в приложението"/, пак сваляш, създаване на нов акаунт - аз ползвах логване с google, за да не помня пароли, и тн, проработи всеки път, остава и да не забравя, че ги имам тези долари, защото никога не се сещам да проверявам и в expedia, а и нямам опит с резервации от там

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

Ти, сега, вместо да си губиш времето тука, дерзай да получиш бонус и през hotels.com

После ще почерпиш.

 

Какъв е бонусът за Hotels? На мен ми показва -20%. 

IMG_7852.jpeg

Връзка към коментар

Получи ми се. Просто преди влизане в новото приложение оправях всеки път регионални настройки на US, вместо UK (не знам защо ми е по подразбиране) и веднага взе да ми вади банер. При деинсталиране на приложението не съм излизала от профила и е нямало проблем. Засега съм със само три профила, но нямам много време.
Благодаря на @iMari за споделянето, на @ДиянаВ за първия зареден профил :smile: и на останалите за разясненията.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

На мен в един от профилите ми дава да поканя приятел като  и двамата ще получим по 30$. Като разликата тук е, че ги дава под формата на купон, който е валиден само за настаняване и се пролага накрая преди да звършиш резервацията има отделно поле за купони и ваучери. Валидността му  - до  Август 2025 трябва да се букне, а  настаняването може да е до януари 2026. И доколкото разбирам, не важи за всички хотели. Но те подобен тип купони при Експидиа винаги имат едни хотели, за които никога не дават аванта.

Връзка към коментар

Извинявам се, че ви занимавам пак с гимнастики, 😎особено сега преди празници, обаче и hotels.com започнаха да дават по 15$(поне при мен). Успешно се натрупват към бонусите от Vrbo и Expedia.

IMG-1dd9cd6b0b49a8c6528d225d83cd87c7-V.jpg.b10b418e82f7106015969b665327e571.jpg

 

Няма значение VPN или браузър, но трябва да сте се логнали в профила за да излезе банера. 

 

IMG-1bff0eb93be9f036a6e46e55cb5ee36c-V.jpg.73a14890d54a2cf03b0b63b764d2196c.jpg

  • Харесвам 2
  • Браво 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Stryper
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.