Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

При мен банера за 15$ в hotels.com се появи на андроид у-во със стоков браузер. С хром не сработи. Не бях логнат. 

 

Edit. Изведнъж започна и на IOS - Safari да се появява, като от вчера 20 пъти бях пробвал - без успех. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Бранко, заповядай, ама не знам дали така ще се получи:

https://www.hotels.com/?pwaDialog=customer-notification-centered-sheet-dialog

Първоначално излезе докато търсих хотели, бях логната в един от профилите. След това се появяваше веднага след като вляза в някой от профилите, иначе нтцъ. 😁

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , iMari каза:

Бранко, заповядай, ама не знам дали така ще се получи:

https://www.hotels.com/?pwaDialog=customer-notification-centered-sheet-dialog

Първоначално излезе докато търсих хотели, бях логната в един от профилите. След това се появяваше веднага след като вляза в някой от профилите, иначе нтцъ. 😁

При мен се появява, но не се добавя към профила 15$ след изтеглянето на апа

Връзка към коментар
В момента, Branko каза:

При мен се появява, но не се добавя към профила 15$ след изтеглянето на апа

И аз имах този проблем, но се оправи, като се върнах на първоначалния линк с банера за 15$ и кликнах отново на него, като бях вече свалил и логнат в приложението. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Пробвай така -  влизаш в конкретен профил, изчакваш да се появи банера и теглиш аппа като се логваш в същия профил. Така натрупах без проблем бонусите от Expedia и Hotels.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , iMari каза:

Бранко, заповядай, ама не знам дали така ще се получи:

https://www.hotels.com/?pwaDialog=customer-notification-centered-sheet-dialog

Първоначално излезе докато търсих хотели, бях логната в един от профилите. След това се появяваше веднага след като вляза в някой от профилите, иначе нтцъ. 😁

На мен само това ми излиза:

IMG_7908.png.57194e07701cdbcb194c1c7e710acbc8.png

Къде бъркам? 🤔

Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Извинявам се, че ви занимавам пак с гимнастики, 😎особено сега преди празници, обаче и hotels.com започнаха да дават по 15$(поне при мен). ...

 

IMG-1bff0eb93be9f036a6e46e55cb5ee36c-V.jpg.73a14890d54a2cf03b0b63b764d2196c.jpg

Нали не си забравила кой ти даде идеята::wink:

 

преди 15 часа, ven62 каза:

Ти, сега, вместо да си губиш времето тука, дерзай да получиш бонус и през hotels.com

После ще почерпиш.

...

 

:biggrin:

  • Браво 1
Връзка към коментар

Обаче много си зависи от телефоните, днес от другарски телефон за няма и 10 минути навъртях три профила по 30$ в expedia и само мързелът ме спря да се олея. Пък на моя му се моля, пък рефреш, пък изход от приложение...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 4.09.2024 г. в 23:22, Jorro каза:

Пак не става при мен.... ;(

 

преди 1 час, iMari каза:

Пробвай така -  влизаш в конкретен профил, изчакваш да се появи банера и теглиш аппа като се логваш в същия профил. Така натрупах без проблем бонусите от Expedia и Hotels

А в hotels.com пуска ли 30$ или само 15$?

Излезе ми веднъж 15 мен ми се стори малко рвфрешнахн и вече не се показва нищо с часове...

Връзка към коментар
преди 32 минути , iceman00 каза:

Сменяш ли си региона на САЩ?

Да, трябва да се смени на САЩ.

И при мен се получи с добавянето на 15$ от hotels. Само 30$ от expedia не можах да добавя и на един от опитите ми изписа, че вече съм наградена🙂. Вероятно заради изключително щедрите 60$ от vrbo.

IMG_8626.png.28dfa86e3dd072577bce5856e5e8123c.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Май само през Бг ip получих бонусите от hotels. Даже смених на САЩ и аз така с надеждата, че ще даде повече, но не се появи банер.

Като се замисля и в трите сайта излизаше бонуса след като търсих хотели/ апартаменти. Може пък и това да има значение.

@ДиянаВ, и на мен нещо такова  изписа, но пробвах през друго устройство и стана. 

Няма за къде да бързаме, и утре е ден. 😉 Като нищо ще удвоят бонусите. А и още не сме разкрили тайната на тези 60$ от Vrbo. 😃

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 минути , iMari каза:

Май само през Бг ip получих бонусите от hotels. Даже смених на САЩ и аз така с надеждата, че ще даде повече, но не се появи банер.

Като се замисля и в трите сайта излизаше бонуса след като търсих хотели/ апартаменти. Може пък и това да има значение.

@ДиянаВ, и на мен нещо такова  изписа, но пробвах през друго устройство и стана. 

Няма за къде да бързаме, и утре е ден. 😉 Като нищо ще удвоят бонусите. А и още не сме разкрили тайната на тези 60$ от Vrbo. 😃

 

Някаква грешка сигурно е станала. После дори и банер за какъвто и да било бонус не ми се появяваше. Иначе го получих, като влязох през пуснатия от теб линк и от първия път. 

Връзка към коментар

Така като гледам май аз съм най-големият карък във форума. Настроих си US версия, пробвах различни браузери, логнат или нелогнат и от всичките опити само един-единствен път ми се появи банер за 15$ в Expedia и като изтеглих приложението там не пишеште, че ще получа 15$, ами някакви проценти и спрях. Пробвах и с друга мрежа и друг телефон. Просто незнам вече... 😭

Връзка към коментар
преди 10 минути , saved_ каза:

Така като гледам май аз съм най-големият карък във форума. Настроих си US версия, пробвах различни браузери, логнат или нелогнат и от всичките опити само един-единствен път ми се появи банер за 15$ в Expedia и като изтеглих приложението там не пишеште, че ще получа 15$, ами някакви проценти и спрях. Пробвах и с друга мрежа и друг телефон. Просто незнам вече... 😭

Не си само ти. Имам няколко резервации през Expedia с имейла. В другите сайтове не съм правила. Веднага ме разконспирира с име и фамилия и в трите приложения и 0$. Не ми се сменяше имейла и се отказах.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Jorro, при мен сработи това, което GlobeRider откри

преди 13 часа, GlobeRider каза:

И аз имах този проблем, но се оправи, като се върнах на първоначалния линк с банера за 15$ и кликнах отново на него, като бях вече свалил и логнат в приложението. 

Първо не стана, после заби, но в крайна сметка прибави бонуса към акаунта. 😄

 

@ven62, защо си мисля, че не аз трябва да черпя? 😛

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това, което успях е на два акаунта да взема бонуса, но с доста мъки.

Първо сменям айпито с us отварям браузер, логвам се и излиза банера, после дискънектвам айпито и издърпвам приложението , така ми се получи 

Връзка към коментар

При мен работи гладко , само сменям в настройките с държава САЩ , след което се появява бутон за логване в one key и влизайки в профила след изчакване от няколко секунди се появява банера. През него се тегли приложението, в настройките му отново се задава държава САЩ , след което те връща за ново логване вече в щатския профил и добавя сумата.Това работеше при Expedia и Hotels.com по един и същ начин.

Триете приложението , но без да затваряте банера с бонуса ,  отново теглите през него и влизате с друг профил , ако разполагате с такъв.

Тоест зареди ли се веднъж банера карате през него и в никакъв случай не го затваряте , защото я се появи отново , я не.

Не съм сменял IP, направих нещата само с българското.

 

 

При мен този линк води към страницата с банер на Hotels.com , но не знам дали ще сработи при друг :

https://www.hotels.com/?pwaDialog=customer-notification-centered-sheet-dialog

 

https://www.hotels.com/https://www.hotels.com/?currency=USD&eapid=1&locale=en_US&pos=HCOM_US&redirectUri=%2F&selectedSiteId=300000001&tpid=3001

 

 

 

iMari става почетна магеланка на годината 😉

 

IMG_20240906_140000.jpg

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanimir каза:

При мен работи гладко , само сменям в настройките с държава САЩ , след което се появява бутон за логване в one key и влизайки в профила след изчакване от няколко секунди се появява банера. През него се тегли приложението, в настройките му отново се задава държава САЩ , след което те връща за ново логване вече в щатския профил и добавя сумата.Това работеше при Expedia и Hotels.com по един и същ начин.

Триете приложението , но без да затваряте банера с бонуса ,  отново теглите през него и влизате с друг профил , ако разполагате с такъв.

Тоест зареди ли се веднъж банера карате през него и в никакъв случай не го затваряте , защото я се появи отново , я не.

Не съм сменял IP, направих нещата само с българското.

IMG_20240906_140000.jpg

Точно по описания начин сработи и при мен. Дори вече към 30-те долара от Expedia.com ми добави и още 15 от Hotels.com. @stanimir, благодаря!

 

45hotels.png.caeb0e2257277a54332822691edbb593.png

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, stanimir каза:

 

iMari става почетна магеланка на годината 😉

 

IMG_20240906_140000.jpg

+1

 

Имам 65 USD, събрани благодарение на @iMari.

10x

:biggrin:

 

Дали да не се разгърна с още 2-3 акаунта.

Сещам се преди време как ryanair даваха по 10 евро на всеки нов акаунт. А @Фил (тогава Фичо) откри, че през английската версия дават по 10 паунда.

От тогава имам 5-6 abv пощи.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Дотук добре, обаче...

Някой опитвал ли е вече да използва тези долари в резервация?

 

Вчера направих един-единствен опит да си ползвам току-що получените 30 долара за резервация на кола под наем. Без да се задълбочавам и да правя много опити, но резултатите не ми харесаха особено.

За кола, която може да се наеме през европейската версия на Expedia.com за примерно 90 евро, в американската се иска почти тройно заплащане. Тук трябва да уточня, че абсолютно всички условия съвпадат - провервал съм ги основно и стриктно. Единствената опция, която излизаше в американската версия беше за резервиране без кредитна карта. И е напълно възможно това да оскъпява наема, ама чак пък толкова?!

Освен това след активиране на бутона за прилагане на отстъпката, забележете, "към отговарящи на условията автомобили", поне на мен от близо 200 предложения не ми даде да ползвам доларите за нито една от тях. Възможно е да е единичен случай, да се отнася за конкретната дестинация или начин на ползване на "честно заработените" доларчета, но засега при мен е това. Пак уточнявам - един-единствен опит за реализирането им.

 

Ако някой вече има положителен резултат при прилагането на получените в акаунта му долари, нека да сподели. Ще бъде полезно.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.