Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Аз гледах за хотели, нормално е, намалява си със съответната сума цената в сайта на Експидия (която не е задължително да е същата като в хотелс.ком или Букинг, но това е нормално). 

 

Даже успях да добавя още 15 от хотелс.ком към съществуващия акаунт по описания горе метод. Благодаря много на @ДиянаВ, @iMari и @stanimir за обясненията и помощта.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И аз гледах за хотели - намалява само от цената на нощувката, не и за таксите. Онзи ден като че ли цените бяха по-ниски от днес. Възможно е по средата на седмицата по-добри оферти да предлага. Тогава не резервирах, защото нямах конкретен план, а не ми се искаше да рискувам този бонус дали би се запазил при канселиране. Сравнявах и с букинг - реална отстъпка се получаваше. Далеч съм от мисълта, че ще докарам нещо без пари, но поне за поносима сума да се поглезя😄

Чакам със съпруга да се засечем на спокойствие или дъщерята утре да се прибере, че да мъча и техните телефони за 15/30$ от expedia и приключвам 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 часа, Branko каза:

При мен се появява, но не се добавя към профила 15$ след изтеглянето на апа

 

преди 18 часа, GlobeRider каза:

И аз имах този проблем, но се оправи, като се върнах на първоначалния линк с банера за 15$ и кликнах отново на него, като бях вече свалил и логнат в приложението. 

Благодаря! 

При мен така се получи с Expedia. Свалям, давам claim 30 $, но към съществуващ профил не ми добавя 30 $, а се чупи и като отворя приложението, показва 0. 

 

След като, без да трия апликацията, цъкнах на банера отново, изписа, че вече е добавило сумата и наистина я има в приложението и профила, с който се борих 5-6 пъти преди това. 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
2 hours ago, rik4o said:

Дотук добре, обаче...

Някой опитвал ли е вече да използва тези долари в резервация?

 

Вчера направих един-единствен опит да си ползвам току-що получените 30 долара за резервация на кола под наем. Без да се задълбочавам и да правя много опити, но резултатите не ми харесаха особено.

За кола, която може да се наеме през европейската версия на Expedia.com за примерно 90 евро, в американската се иска почти тройно заплащане. Тук трябва да уточня, че абсолютно всички условия съвпадат - провервал съм ги основно и стриктно. Единствената опция, която излизаше в американската версия беше за резервиране без кредитна карта. И е напълно възможно това да оскъпява наема, ама чак пък толкова?!

Освен това след активиране на бутона за прилагане на отстъпката, забележете, "към отговарящи на условията автомобили", поне на мен от близо 200 предложения не ми даде да ползвам доларите за нито една от тях. Възможно е да е единичен случай, да се отнася за конкретната дестинация или начин на ползване на "честно заработените" доларчета, но засега при мен е това. Пак уточнявам - един-единствен опит за реализирането им.

 

Ако някой вече има положителен резултат при прилагането на получените в акаунта му долари, нека да сподели. Ще бъде полезно.

От няколкото неща които гледах, мисля че сумата може да се ползва само за резервации без право  на канселиране и за такива с незабавно плащане. При избор на опция за безплатна отмяна и плащане на място като че ли не става. Предполагам е описано ясно някъде в общите условия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, iMari каза:

@Jorro, при мен сработи това, което GlobeRider откри

Първо не стана, после заби, но в крайна сметка прибави бонуса към акаунта. 😄

 

@ven62, защо си мисля, че не аз трябва да черпя? 😛

При мен като направя това ми излиза следния банер;: 

Screenshot_2024-09-06-21-33-32-948_com.hcom.android.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Още един глас за @iMari за почетен магеланец!

При мен няколко многократни опити безуспешно, отидохме на вечеря, връщаме се, пак влизам в профила и парата вече е там :)

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 20 минути , Яничка каза:

Още един глас за @iMari за почетен магеланец!

При мен няколко многократни опити безуспешно, отидохме на вечеря, връщаме се, пак влизам в профила и парата вече е там 🙂

Бегай до хладилника - хапни още един път. :wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

@Jorro, такива съобщения ми дава на старите профили. Като че ли те са по-тегави за получаване на бонуси, за един от тях при мен стана като смених устройството. Но с нова регистрация е по-лесно.

И аз се сетих вчера за @dimitrov6. Дано се обади, той винаги има интересна история за разказване. 🙂

 

преди 9 часа, Яничка каза:

При мен няколко многократни опити безуспешно, отидохме на вечеря, връщаме се, пак влизам в профила и парата вече е там 🙂

@Яничка, нямам нищо общо с това! 🤗

 

Оставете почетните титли, липсваше ми така всички заедно да разнищим една промоция. Отдавна не се беше случвало. 😘 

 

За коли под наем не знам, но за настаняване може да използваш бонуса и при опция за безплатно анулиране. Но трябва да се плати в момента на резервацията.

Screenshot_20240907-090215.png.664980b1b12bffbbab08e9b1e5147912.png

 

Само във Vrbo май са ограничени резервациите, при които може да се прилага бонуса. В Expedia и hotels може да го прилагаш навсякъде, поне от това, което виждам. Само трябва да сложиш отметката, че искаш да го ползваш.

Screenshot_20240907-092524.png.616019bca6b4fd21d1703e1959beb6a3.png

Хубаво е, че може да се комбинира с купони за отстъпка. Поне така пише, не съм успяла все още да намеря такъв за да тествам.

За полети май не може да се използва.

  • Харесвам 12
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

@Jorro, такива съобщения ми дава на старите профили. Като че ли те са по-тегави за получаване на бонуси, за един от тях при мен стана като смених устройството. Но с нова регистрация е по-лесно.

И аз се сетих вчера за @dimitrov6. Дано се обади, той винаги има интересна история за разказване. 🙂

 

@Яничка, нямам нищо общо с това! 🤗

 

Оставете почетните титли, липсваше ми така всички заедно да разнищим една промоция. Отдавна не се беше случвало. 😘 

 

За коли под наем не знам, но за настаняване може да използваш бонуса и при опция за безплатно анулиране. Но трябва да се плати в момента на резервацията.

Screenshot_20240907-090215.png.664980b1b12bffbbab08e9b1e5147912.png

 

Само във Vrbo май са ограничени резервациите, при които може да се прилага бонуса. В Expedia и hotels може да го прилагаш навсякъде, поне от това, което виждам. Само трябва да сложиш отметката, че искаш да го ползваш.

Screenshot_20240907-092524.png.616019bca6b4fd21d1703e1959beb6a3.png

Хубаво е, че може да се комбинира с купони за отстъпка. Поне така пише, не съм успяла все още да намеря такъв за да тествам.

За полети май не може да се използва.

Дано издържи до утре промоцията, че да се прибера и пробвам с друг телефон. При мен ми дава това съобщение и на стари и на нови профили. Винаги такива схеми ме хващат някъде на път и неподготвен 😄

Тенкю за помощта :))))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Jorro каза:

Дано издържи до утре промоцията, че да се прибера и пробвам с друг телефон. При мен ми дава това съобщение и на стари и на нови профили. Винаги такива схеми ме хващат някъде на път и неподготвен 😄

Тенкю за помощта :))))

На два от старите профили , успях да активирам 15$ бонус от друг телефон , от моя вече нищо не мога да активирам🙂

Връзка към коментар
преди 26 минути , Jorro каза:

Дано издържи до утре промоцията, че да се прибера и пробвам с друг телефон. При мен ми дава това съобщение и на стари и на нови профили. Винаги такива схеми ме хващат някъде на път и неподготвен 😄

Тенкю за помощта :))))

Ако не ти проработи друг вариант, мога да дам реферал за 30$, но е само за настаняване. Ако правилата на форума го разрешават, разбира се.

Връзка към коментар

OneKeyCash Redemption – General terms and exclusions

OneKeyCash can be used for Redemption Rewards when signed in and where specified on a Participating Brand and subject to the further terms relating to each booking type set out in Sections 5.1 to 5.5 below.

Redeemed OneKeyCash will be deducted from your Account at the time of booking. You may be provided with the option to adjust the amount of OneKeyCash to be applied on your Redemption Reward; where the option is provided you will see this on the checkout page. This option may not be available on all Redemption Rewards, or all Participating Brands.

OneKeyCash cannot be used on any Pay Later bookings, or when using buy now pay later payment methods. OneKeyCash cannot be used where a booking is made with a credit card with a currency different to the currency of the region you are shopping in.  OneKeyCash is a promotional instrument and only redeemable on Redemption Rewards. OneKeyCash cannot be used or refunded for cash in any currency and has no cash value. Unless stated otherwise, OneKeyCash cannot be combined with gift cards, coupons, upgrades, awards, or promotions. OneKeyCash cannot be used on previously paid bookings; packages; cruises; or insurance (except where noted below). OneKeyCash can be used on taxes and fees, however cannot be used on: any additional amounts payable to the Travel Supplier at the time of travel, check-in, or check-out (including but not limited to taxes, security fees or deposits, resort fees, insurance, or fuel charges, even where such amounts are included in the total displayed when booking); cancellation fees or change fees or other exclusions as listed under each category below. Redemption Rewards are not valid where prohibited by law. 

Please see below for further terms relating to redemption of OneKeyCash on flights, hotels, accommodation rentals, cars and activities.

5.1 Flight Redemptions

Subject to the general exclusions set out at Section 5 above, flight Redemption Rewards are available on eligible airlines , on insurance and on Price Drop Protection (when purchased). In order to book a flight using OneKeyCash, you must have enough OneKeyCash available to cover the entire cost of the flight being booked, including all taxes and fees. OneKeyCash cannot be used to pay for items not included in the fare such as seat choice or baggage, and cannot be used to pay for flight booking changes. If you do not see the ability to apply OneKeyCash on the checkout page, this is an indicator that: you do not have enough OneKeyCash to cover the entire flight cost, you have added additional items for purchase such as seat choice or baggage, and/or the flight is not eligible for a Redemption Reward, and therefore ineligible to use OneKeyCash on that booking. Flights do not have to be roundtrip, flights into and out of different airports are permitted. Holds cannot be placed on flight Redemption Rewards. Only the Member can use OneKeyCash, but the flight Redemption Reward may be booked in the name of the Member or any other person the Member designates. Once tickets are issued, the tickets are not transferable and may be used only by the individual named on the ticket.

5.2 Hotel Redemptions

Subject to the general exclusions set out at Section 5 above, you can use available OneKeyCash to pay the partial or full cost of a “Pay Now” hotel. OneKeyCash can only be used where payment is being made on a Participating Brand at time of booking where the “Pay Now” option is presented. OneKeyCash may be used on insurance where the redemption is being made with a “Pay Now” hotel as described in this paragraph.

5.3 Short Term Rental Redemptions

Subject to the general exclusions set out at Section 5 above, you can use available OneKeyCash to pay for the partial or full cost of a participating short-term rental. Where a participating short-term rental offers multiple instalment payments, OneKeyCash may only be used to pay for the partial or full cost of a first instalment payment . OneKeyCash cannot be used on a refundable damage deposit. Where making a booking request, OneKeyCash is only used to pay for the partial or full cost of the participating short-term rental once the booking has been confirmed. OneKeyCash cannot be used on all short-term rentals, please check the short-term rental details page to see eligibility.

5.4 Car Redemptions

Subject to the general exclusions set out at Section 5 above, you can use available OneKeyCash to pay for the partial or full cost of a “Pay Now” car rental and insurance on Expedia. OneKeyCash cannot be used to pay for car rental bookings made on Hotels.com.

5.5 Activities Redemptions

Subject to the general exclusions set out at Section 5 above, you can use available OneKeyCash to pay for the partial or full cost of a “Pay Now” activity and insurance.

 

 

Тук всеки сам си преценя 😉 :

12. Improper Member Activity

We reserve the right in our sole discretion to disqualify any Member we reasonably believe to be tampering with the operation of the Program or to be acting in breach of these Terms and Conditions or in a fraudulent or deceptive manner. Any attempt by any Member to undermine the legitimate operation of the Program may be a breach of criminal and civil law, and should such an attempt be made or threatened, we reserve the right to seek damages from any such person to the fullest extent permitted by law. 

 

 😉

https://www.expedia.com/one-key-terms

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Kamen каза:

При мен Expedia спря да генерира код, само Hotels дава. При вас?

Някой успя ли да подкара Vrbo?

При мен е обратното.

За vrbo - не, след първия път в сряда следобед.

Връзка към коментар

Направих резервации на 2 активности в Дубай😄 Там такива да искаш😉

Когато бонусът е на по-голяма стойност, остатъкът се запазва наличен. В противен случай се доплаща разликата, върху която сума също дава onekeycash точки.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След безброй неуспешни опити с инсталиране,деинсталирате,логване,излизане...се появи бонус 90$ в Expedia. Не разбирам как стана. Имам в телефона приложението на Hotels.com,но съм с ирландската версия. Там имам 2 завършени резервации. Дали е и от тях...? Нещо хич не мога да се ориентирам с този One key 😄 

Сега видях- не е от hotels.com,а от вчерашните ми опити с Vrbo . 60 $ member reward earned 06.09.2024.  90$ се появи и в двете приложения.

Редактирано от blueriver
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

А как разбирате това, че трябва да се използват тези долари в тримесечен срок? Например ако направя резервация с тях в този 3-месечен сток за престой или активност за пролетта следващата година, ок ли ще е?

 

Междувременно при мен най-накрая се раздвижиха нещата и сега трупам долари сериозно 🙂

Връзка към коментар

ами до три месеца трябва да направиш резервацията, иначе изтичат (изчезват от акаунта)

като направиш резервация за догодина и се вижда намалението, значи може

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При мен не ми излизат тия банери, единствено ми излиза да си сваля апа за по-изгодни цени. Възможно ли да е заради ад-блокъра? Макар че няколко пъти пробвах с изключен и пак не се появяват подобни банери за награди.

Връзка към коментар
преди 6 минути , bobbyfm каза:

При мен не ми излизат тия банери, единствено ми излиза да си сваля апа за по-изгодни цени. Възможно ли да е заради ад-блокъра? Макар че няколко пъти пробвах с изключен и пак не се появяват подобни банери за награди.

При мен излизаха само в инкогнито режим и само на expedia, нямам адблокър, а вече нищо не излиза.

Горе от дадените линкове на хотелс излизат само -20%.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.