Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

аз супер хитроумно реших да изхарча по един профил за двупосочни трансфери Лутън-Лондон-Лутън с National Express, които излизаха на цена 26 долара на човек с пълна възможност за промяна на часове и канселиране до 24 часа преди пътуването

 

купих първия, получих билет и обичайно щях да си го сейвна някъде, ама този път се загледах и виждам, че хем е само еднопосочен, хем сложили и час, който никъде не съм избирала

добавих го в My National Express - пак си е такъв, еднопосочен, мога да му сменям часа, ама какво от това, и се свързах със съпорта на Expedia, човекът разбра от 2 скрийншота какъв е случаят и зависна на телефона с NE, които твърдяха, че от тяхна страна се вижда наистина еднопосочна резервация, обаче от страна на Expedia си е двупосочна, двамата агента нещо се караха, и финално се разбраха да съм си купела билет за втората отсечка, и да пратя разписката на Expedia и те да ми я рифънднат

 

само че на мен не ми се занимава повече и си я канселирах сама през expedia, и ми върнаха виртуалните долари, дето ги бях похарчила, смятам да взема отделни двупосочни билети, които те продават реално малко по-скъпо от самите NE, ама какво от това, нали са подарък тия долари

 

честно, ако не беше събота, щях яко да си се ядосвам за загубеното време за тия безплатни щуротии :grin: ама то пък можеше и да се случи и ако си ги бях купила с живи пари... та, накратко, обръщам внимание да се гледа по билетите дали са баш това, което човек си е букнал, щото явно стават разминавания в софтуерите между доставчиците и Expedia

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Хубаво, че @antea сподели за Лондон, че да разгледам какво предлагат в things to do за там. Оказва се, че може да се прави резервация с бонусите за някои от салоните по лондонските летища.

Screenshot_20240907-180436.png.ac5685687e952d271c23628ddacdc8aa.png

Expedia group ми стават все по-любими. 😍

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

След като най-накрая ми излезе банера за 30 долара на expedia през duck duck go и инсталирах приложението през него, не ми заредиха нищо в профила. Трябва да мине някакво определено време докато се заредят парите или бъркам някъде?

Връзка към коментар
преди 35 минути , bobbyfm каза:

След като най-накрая ми излезе банера за 30 долара на expedia през duck duck go и инсталирах приложението през него, не ми заредиха нищо в профила. Трябва да мине някакво определено време докато се заредят парите или бъркам някъде?

Появяват се почти на секундата!

Връзка към коментар

Разбрах какъв е проблемът - неясно защо при инсталирането на апликацията ме беше сложило на регион Великобритания, като смених на САЩ веднага ми заредиха 30-те долара.

Връзка към коментар

Значи пускате private режим на айфона и веднага го зарежда банера с 30 долара. Първият път, като го свалих, не ми отчете 30 долара, а някакви остатъчни 10. Разлогнах се, пак го свалих и вече имам 30+10 долара. Ма експедия ми идва скъпа на фона на букинг. Все пак много благодаря за кода - и да не го използвам, пак се чувствам щастлив, че съм прецакал системата 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , new one каза:

 Ма експедия ми идва скъпа на фона на букинг. Все пак много благодаря за кода - и да не го използвам, пак се чувствам щастлив, че съм прецакал системата 😉

Зависи за къде търсиш. Мисля, че безпроблемно може да се ползва заедно с topcasback us а там в момента е 8% 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 58 минути , Branko каза:

Зависи за къде търсиш. Мисля, че безпроблемно може да се ползва заедно с topcasback us а там в момента е 8% 

За Салоу, порт авентура в Испания за юли догодина 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бонус банера на Vrbo се появи за кратко, пак докато търсех настаняване и бях логната. С chrome и БГ Ip.

Този път изглеждаше така:

IMG_20240907_225430.jpg.e496f939471340d3f0b2b013a193c122.jpg

Успях да го ползвам еднократно и окончателно изчезна. Ако все още ви се занимава тествайте.

@ДиянаВ@blueriver при вас на банера показваше ли сума 60$?

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

И при мен започна да се появява банера за 15$ във vrbo. Процедурата е същата като за hotels.com - логнат, + както iMari спомена, че трябва да търсиш и място за настаняване.  Няколко акаунта вече заредих. 

 

Edit: Регистрациите ги правя през сафари на ИОС, инкогнито, и след всяко добавяне на средства отварям нов таб, логвам се с новия акаунт и свалям отново приложението. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

O, благодаря Ви за последните включвания, @iMari, @GlobeRider, веднага си добавих по 15 $ към 2-та ни акаунта от Vrbo. Само hotels.com ми се опират за 1 профил, но като цяло съм много доволна от тази кампания и колко подробно се обяснява в темата :drinks: 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Бонус банера на Vrbo се появи за кратко, пак докато търсех настаняване и бях логната. С chrome и БГ Ip.

Този път изглеждаше така:

IMG_20240907_225430.jpg.e496f939471340d3f0b2b013a193c122.jpg

Успях да го ползвам еднократно и окончателно изчезна. Ако все още ви се занимава тествайте.

@ДиянаВ@blueriver при вас на банера показваше ли сума 60$?

Не,показваше си 30$. Тези 90$ са 30$ от One key cash и 60$ -member reward. Сега разгледах подробно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Бонус банера на Vrbo се появи за кратко, пак докато търсех настаняване и бях логната. С chrome и БГ Ip.

Този път изглеждаше така:

IMG_20240907_225430.jpg.e496f939471340d3f0b2b013a193c122.jpg

Успях да го ползвам еднократно и окончателно изчезна. Ако все още ви се занимава тествайте.

@ДиянаВ@blueriver при вас на банера показваше ли сума 60$?

Да, показваше 60$ още изначално. Само следвах твоя линк, без да правя каквото и да било. Добавих ги, писах тук, отидох да тренирам и след това - сряда вечер, нищо не показваше.

IMG_8630.png.f1fa2f5952551852aee15326320d3879.png

Сега работя, за да трупам пари за пътувания😛, но после ще поразцъкам пак.
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Бонус банера на Vrbo се появи за кратко, пак докато търсех настаняване и бях логната. С chrome и БГ Ip.

Този път изглеждаше така:

IMG_20240907_225430.jpg.e496f939471340d3f0b2b013a193c122.jpg

Успях да го ползвам еднократно и окончателно изчезна. Ако все още ви се занимава тествайте.

@ДиянаВ@blueriver при вас на банера показваше ли сума 60$?

 

През хром ми сваля апликацията директно през google play и не ми зарежда 15-те долара. Как я сваляш през браузъра?

Връзка към коментар
преди 4 минути , bobbyfm каза:

 

През хром ми сваля апликацията директно през google play и не ми зарежда 15-те долара. Как я сваляш през браузъра?

Така де, по същия начин. 🙂

Явно натоварваме системата, понякога се получава, понякога не. При мен Vrbo не ще да два вече никакви банери.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря на всички за включванията и за изчерпатешните обяснения. С много мъки успях да добавя 30$ от Expedia в няколко профила и 15$ от Vrbo еднократно. После спря да ми се показва банера. Но този банер от hotels така и не ми се показва. Отварях го през къде ли не и през всякакви режими, логната, разлогната, но винаги ми показва този да изтегля за 20% по-евтини места... Но нека да не бъда толкова алчна. Все пак съм напред с близо 150 долара, които възнамерявам да изкарва за безплатни активности във Виетнам 😇

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Днес ми показва банера за приложението и 15$, както при теб @iMari. Нямам успех обаче с добавянето им в 2 профила.

Иначе преди 60-те $ се показваха на такъв голям банер и никъде не бях логната.

IMG_8631.png.1e9c7188165584b242e60770e135448c.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Чак ми е недобно... Хотел в лондон без пари, Нешънъл Експрес и той без пари. УИЗ-а  9Е с дискаунта, чак не ми се ползва бонуса от УИЗ. Мани, връщаме се във времената за Ковида.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

В хотелс.ком ми стана през линка от преди 2 страници. И с прайвит моуд на айфона. Преди това, без линия, даваше само глупости. Постеам пак линка - явно трябва да те засече като американец

 

https://www.hotels.com/?currency=USD&eapid=1&locale=en_US&pos=HCOM_US&redirectUri=%2F&selectedSiteId=300000001&tpid=3001

 

15+15+30 - и да не ги ползвам, пак съм щастлив, че съм направил врътка 😉

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Е, това си е началната страница на сайта. Мисля, че по някакъв начин избира на кого да даде, на мен последните дни въобще не ми излиза банера, щеше ми се да добавя $15 от vrbo, ама не ще

Връзка към коментар
преди 9 минути , neuromancer каза:

Е, това си е началната страница на сайта. Мисля, че по някакъв начин избира на кого да даде, на мен последните дни въобще не ми излиза банера, щеше ми се да добавя $15 от vrbo, ама не ще

Трия всичко, вписвам се от тук и отново дава 30 $.  Който иска нека опита. https://www.expedia.com/?pwaDialog=customer-notification-full-sheet-dialog

 

 

Screenshot_20240908_170240_com.android.chrome.jpg

Връзка към коментар

не знам дали кранчето вече не спря, но hotels.com ми даде един път и после почна да ми изписва това:

 

А аз нали мога да си запазя активност сега за Април догодина? Трябва просто да направя резервация в рамките на 90 дни, а не да я осъществя?

SmartSelect_20240908_174853_Hotelscom.jpg

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.