Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Без да излизам от профила в инкогнито, от същия прозорец на vrbo , където ми даде 15$ при свалянане на аппа, втори опит на друг акаунт даде 60$ а пишеше 15$. Трети опит даде 15$ 😂

IMG_1515.png

  • Харесвам 1
  • Шок 3
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Branko каза:

Без да излизам от профила в инкогнито, от същия прозорец на vrbo , където ми даде 15$ при свалянане на аппа, втори опит на друг акаунт даде 60$ а пишеше 15$

IMG_1515.png

Имаш ли активна резервация, която предстои в някой от трите сайта? Имам предвид от профила, в който са заредили 60$?

 

Връзка към коментар

При мен НИЩО!!! Пробвах всички варианти за които прочетох тук - трих приложения, правих, нови профили после инсталирах приложенията и нищо.

Явно това не е моята промоция.

Връзка към коментар

3 х 30$ и 1 х 15$ в Expedia, благодаря много @iMari !

 

Vrbo и Hotels.com не успях да получа нещо различно от "download the app for rewards" за vrbo и "get 20% off" за hotels.com, пробвах на 2 телефона (iOS и Android) със Сафари, Хром, Опера, Edge и някакъв Internet android-ски браузър 😄 expediata в началото ми даде 15, но след това на айфона и на хром и на сафари както и на андроида нон-стоп си пускаше 30-те долара. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , r_nikolov1 каза:

И при мен не излиза банера за Vrbo. 😢

Който е отворил линка с банера - би ли го изпратил да опитаме и ние, тъй като така успешно тръгна Hotels.com? 🤔 

Да помоля също линка за Expedia!

Връзка към коментар

https://www.expedia.com/?pwaDialog=customer-notification-full-sheet-dialog

 

На мен от този линк продължават да ми работят 30те за Expedia. На vrbo бях вписана и се вписах с друг профил и повече не ми се показа 🥲

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 39 минути , Pepi Popova каза:

https://www.expedia.com/?pwaDialog=customer-notification-full-sheet-dialog

 

На мен от този линк продължават да ми работят 30те за Expedia.  🥲

На мен не.

Връзка към коментар

И аз след работа свърших малко работа със скромните 15😉. На айфон с прайвит - яхуу търсачка в случая.

Влизане в профил - търсене на място - излиза банер и следвам стъпките. За хотелс без тъсене на място.
Вчера поизхарчих и реални 35$, за да им се харесам😄. Процесите трябва да са двустранни😛

Като чета тук, си мисля какво богатство е кирилицата ни …

  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

@Дани Магелани, ако си с айфон /май си беше взела такъв заради исим/ -

Влез в прайвит и после дай разрешение за копиране на връзката от сафари.

IMG_8632.jpeg.8d1149e08e0041e6698ee2adf4642e78.jpeg

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На всички профили успях да взема 15-те $ по начина описан от @ДиянаВ за vrbo 🥳 
За hotels обаче не става нито с iOS (Safari, Chrome с private/incognito), нито с android (chrome, edge, internet) - банера не се появява при мен, нито веднага след логването, нито след търсене, както става безотказно за vrbo. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Чета форума от много време и сте много полезни, благодаря. Включвам се да Ви предупредя след като направих няколко профила и започнах да “пазарувам”:


URGENT! Terms of Service Violation - Expedia Group 

 

Hello Traveler,

 

According to our internal investigations, you have violated our Terms of Service. As a result, your account has been blocked, and you will no longer be able to book on any Expedia Group websites. Any rewards held in your associated loyalty account(s) have been forfeited, and you have lost your tier status and any associated benefits.

 

 Your Expedia.com itinerary 72914079433567 for travel on 09/24/2024 has also been cancelled. All applicable charges have been refunded to the payment method used. The refund may take up to 7 - 10 business days to show in your account.

For all your future travel needs, we suggest that you book directly through your preferred supplier(s). This will ensure you are able to make and complete your desired travel plans. You can no longer create bookings via Expedia Group websites.

We have reviewed this case in its entirety and made our final decision about your account. There will be no further review of your case.

 

Sincerely,

 

Robin Singh

Transaction Processing

Expedia, Inc.

E-mail: process@expedia.com

 

 

 

  • Харесвам 4
  • Шок 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , DimanaVideva каза:

Здравейте! Чета форума от много време и сте много полезни, благодаря. Включвам се да Ви предупредя след като направих няколко профила и започнах да “пазарувам”:


URGENT! Terms of Service Violation - Expedia Group 

 

 

Hello Traveler,

 

According to our internal investigations, you have violated our Terms of Service. As a result, your account has been blocked, and you will no longer be able to book on any Expedia Group websites. Any rewards held in your associated loyalty account(s) have been forfeited, and you have lost your tier status and any associated benefits.

 

 Your Expedia.com itinerary 72914079433567 for travel on 09/24/2024 has also been cancelled. All applicable charges have been refunded to the payment method used. The refund may take up to 7 - 10 business days to show in your account.

For all your future travel needs, we suggest that you book directly through your preferred supplier(s). This will ensure you are able to make and complete your desired travel plans. You can no longer create bookings via Expedia Group websites.

We have reviewed this case in its entirety and made our final decision about your account. There will be no further review of your case.

 

Sincerely,

 

Robin Singh

Transaction Processing

Expedia, Inc.

E-mail: process@expedia.com

 

 

 

След колко "няколко" профила се случи? И бяха ли всички профили с вашите имена? След като направихте резервация, тогава ли получихте това или направихте няколко една след друга? 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
7 hours ago, Pepi Popova said:

След колко "няколко" профила се случи? И бяха ли всички профили с вашите имена? След като направихте резервация, тогава ли получихте това или направихте няколко една след друга? 

Десеттина профила. 4 резервации бяха направени в два последователни дни, на различни имена бяха. Имейлите - три стари и един нов - в abv, yahoo и gmail. 3 доплащания с 2 различни карти с различни имена. Едното activity е без доплащане - пак такъв имейл от човек с различно име. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 часа, ДиянаВ каза:

@Дани Магелани, ако си с айфон /май си беше взела такъв заради исим/ -

Влез в прайвит и после дай разрешение за копиране на връзката от сафари.

IMG_8632.jpeg.8d1149e08e0041e6698ee2adf4642e78.jpeg

С Андроид съм.

Връзка към коментар

@DimanaVideva, благодаря за споделената информация. Ще е добре след направена/и резервации да си следим "фалшивите" пощи за евентуална канселация и въобще да правим резервациите с различно IP. Пишете как се развиват резервациите ви. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Яничка каза:

@DimanaVideva, благодаря за споделената информация. Ще е добре след направена/и резервации да си следим "фалшивите" пощи за евентуална канселация и въобще да правим резервациите с различно IP. Пишете как се развиват резервациите ви. 

Добре, моля за съвет как си сменяте IP-то на Windows и Android - какви програми използвате (ако има безплатни такива ще е супер) и моля нещо като за 3-ти клас, а за не IT-специалисти 🙂

Връзка към коментар
В момента, saved_ каза:

Добре, моля за съвет как си сменяте IP-то на Windows и Android - какви програми използвате (ако има безплатни такива ще е супер) и моля нещо като за 3-ти клас, а за не IT-специалисти 🙂

TunnelBear имам на телефона. Обаче не ми е трябвал, с българско IP ми работят нещата на Pixel-a. В Expedia банерът ми се появява в инкогнито с Мозила, а на VRBO в хром с или без инкогнито, на hotels.com никак, с американско IP не го излъгах. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@saved_, също така Hola VPN. Аз го ползвам предимно от десктоп - това е приставка за chrome, но сега го направих от телефона (Android). От телефона при ползване иска да избереш от коя държава искаш да сърфираш и после влизаш в конкретния сайт.

Смяната на IP ми хрумна след горния feedback за анулирана резервация поради злоупотреба от страна на потребителя. Надявам се като правим резервациите с различен VPN, да не ни засекат. Дано...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 56 минути , saved_ каза:

Добре, моля за съвет как си сменяте IP-то на Windows и Android - какви програми използвате (ако има безплатни такива ще е супер) и моля нещо като за 3-ти клас, а за не IT-специалисти 🙂

 

преди 43 минути , Яничка каза:

@saved_, също така Hola VPN. Аз го ползвам предимно от десктоп - това е приставка за chrome, но сега го направих от телефона (Android). От телефона при ползване иска да избереш от коя държава искаш да сърфираш и после влизаш в конкретния сайт.

Смяната на IP ми хрумна след горния feedback за анулирана резервация поради злоупотреба от страна на потребителя. Надявам се като правим резервациите с различен VPN, да не ни засекат. Дано...

Който има от премиум план нагоре в Револют може да ползва NordVpn безплатно 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ще споделя една мисъл на ВЕЛИКИЯ Буров :

Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество — винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.