Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Абе ако трябва да си бъдем честни, набълбукването на макс винаги ще ги стресне и ще предизвика ответни действия. Там пише "Expedia's decision is final". Та не е зле да се спазва умереност в бъдеще.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

Да не би да е проблем като натрупаш пари от повече от 1 сайт и от там да идва проблема, защото те си представят да получиш само 1 награда за сваляне на приложение, а не 3

Не е това проблема, за отменената резервация е ползван акаунт с бонус само от Expedia

 

преди 7 минути , Jorro каза:

Да не би да е проблем като натрупаш пари повече от 1 сайт и от там да идва проблема, защото те си представят да получиш само 1 награда за сваляне на приложение, а не 3

 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Бръмбар каза:

В условията, които Станимир беше публикувал, пише че не може да се използва при резервация с кредитна карта, която е в различна от валутата на района в който се пазарува (под болднатото), да не би това да е причината за отказаните резервации с един акаунт?  Имаше по-нататък към края и че може да се откаже, при съмнения за неправомерно използване.

IMG_20240909_123414.jpg.4279ec99f2594eeab7d340ad97006284.jpg

Тогава би следвало при направена резервация без доплащане да си е редовна. Има ли някой резервирал без да е доплащал и валидна ли е резервацията му?

Връзка към коментар

Когато всичко ти е наред и Expedia е уважила всичките ти резервации с бонус. 😜 

https://www.instagram.com/reel/C9QYhxNy7Fv/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Нали знаете, че винаги ще има такива промоции, както и винаги ще има рестрикции след тях, защото са твърде хубави за да не се улеем. 😉 

Аз го давах много културно, докато Антеа не сподели за Лондон и NE. Не, че и друг път не съм купувала активности от сайта, но тогава може би съм търсила конкретни неща, докато сега като тръгнах да разглеждам подробно....и като ми се разкри един нов свят...и така. 😀 

 

!!!!!P.S.!!!!! Само не тръгвайте по стара традиция да спорите със съпорта, че неправомерно са ви отменили резервациите, без да сте нарушили правилата. Това със сигурност ще доведе до масово отменяне на резервации и блокиране на профили.

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
18 minutes ago, Kamen said:

Тогава би следвало при направена резервация без доплащане да си е редовна. Има ли някой резервирал без да е доплащал и валидна ли е резервацията му?

Имам, не е

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Успях да направя една резервация с линка споделен по-рано. Засега всичко изглежда нормално. 
 

При мен излиза и опция за препоръка, което също звучи примамливо 😀

 IMG_8346.jpeg.302bf37ce0f3d36bc3f550b5fa00654a.jpeg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@antea Моля те пиши ти как направи резервациите за Лондон, защото доколкото разбирам твоите все още си стоят - колко профила използва? Имейлите приличат ли си? На твое име ли са всички? Използва ли различни ip-та, смяна да държави? От приложението или от декстоп версията?

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , veselush каза:

Успях да направя една резервация с линка споделен по-рано. Засега всичко изглежда нормално. 
 

При мен излиза и опция за препоръка, което също звучи примамливо 😀

 IMG_8346.jpeg.302bf37ce0f3d36bc3f550b5fa00654a.jpeg

то ако си си направил по акаунт за всеки познат за предната промоция, вкл. кучето, вече няма кого да препоръчаш

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

аз писах, че я отмених сама резервацията оня ден, сега седнах да правя по отделно за отиване и връщане за NE и е пак пълно дърво - буквам Лутън-Лондон, отново ми пращат билет Лондон-Лутън, на който мога да сменя дата и час, но не и посоката, сега освен да пробвам да букна наопаки на това, което ми трябва и да се разчита, че ще дойде правилен билет.... ама ме съмнява, струва ми, че просто в системата на Expedia е заложен един-единствен продукт и той е билет Лондон-Лутън за 18.38 $, нищо че го продават и отделно като обратната посока, че и трета опция- за повече пари 26.26$ - като roundtrip

 

ай сиктир, даже тия 30$ са им много на expedia да им ги харчим зорлем с такива системни тъпотии :grin:

 

букнато

image.png.2ea1041354888f818bf868b5aaab05bc.png

 

пристига

image.png.bf0796a43c22a081598286804c16a560.png

 

 

edit - втора резервация, при която се улучи правилната посока, сега чакам спокойно да ги отменят

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Branko каза:

Ндаа, твърде прекрасно беше, че да остане невидимо за Експедия групата

 

преди 10 часа, iMari каза:

Все нещо ще мине между капките. Мисля да  изчакам с резервациите. 

 

преди 10 часа, Branko каза:

 

Правило е да не се бърза, да не се симулира търсене и прилагане на отстъпката, да не се резервира и да не се отменя. 

Аз променям имената във всеки акаунт по стар навик и твърдо няма да резервирам докато не мине време. 

Софтуерът им със сигурност е засякъл регионална активност и е сигнализирал. Сещам се за ММТ и десетките/стотици резервации и анулации за ден, два или три  или разбиване на нощувките по една на резервация според това как излиза най евтино... 

Благодаря на @iMari за занимавката.

Жалко ще е ако информацията не донесе ползи, още по жалко ако доведе до масово блокиране. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

аз стария акаунт с историята сам го затрих

те много развалиха програмата за лоялност, даваше 10% (хотелс.ком), сега е 2% (OneKey)

имайте предвид като закривате акаунти, че може да се закрива само веднъж

ако направите нов със същия мейл вече не може да се закрие

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз упорито не намирам нищо

изгидно в хотелс или експедиа, като цените им дори със 70 долара отстъпка пак са на нивото на букинг - 1102 долара, срещу 1010 евро. Отделно букинг ми дава 4% кредити, като букна с мастъркард, при това без да платя и цент в момента, докато хотелс ми иска да платя всичко сега, а отделно букинг ми даде и 10% пак в кредити, заради някакъв промоционален код, т.е. Реалната ми цена през букинг ще слезе на 870 евро - има-няма 250 лева по-малко. Явно ще чакам да изникне нещо друго, за да ги ползвам, щото и активности не виждам, които да букна. Но нишо де, важна е идеята 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да питам ще има ли тази година календари, за да се позанимаваме с нещо друго и също магеланско? 
Много взе да се бърбори тук 😛 Преди 1-2 страници постът на Станимир с правилата не беше толкова коментиран, но който е стигнал почти до края му, пишеше: тук всеки сам си преценя …

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 минути , new one каза:

Аз упорито не намирам нищо

изгидно в хотелс или експедиа, като цените им дори със 70 долара отстъпка пак са на нивото на букинг - 1102 долара, срещу 1010 евро. Отделно букинг ми дава 4% кредити, като букна с мастъркард, при това без да платя и цент в момента, докато хотелс ми иска да платя всичко сега, а отделно букинг ми даде и 10% пак в кредити, заради някакъв промоционален код, т.е. Реалната ми цена през букинг ще слезе на 870 евро - има-няма 250 лева по-малко. Явно ще чакам да изникне нещо друго, за да ги ползвам, щото и активности не виждам, които да букна. Но нишо де, важна е идеята 😉

И сестра ми така твърдеше вчера на първи поглед, но после и двете й настанявания в Исландия се оказаха по-евтини в Expedia - 210 $ срещу 248 евро до Ледената лагуна и 120 $ срещу 160 евро на североизток. 

Аз лично на твое място ще ровя още. И на свое 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 29 минути , new one каза:

Аз упорито не намирам нищо

изгидно в хотелс или експедиа, като цените им дори със 70 долара отстъпка пак са на нивото на букинг - 1102 долара, срещу 1010 евро. Отделно букинг ми дава 4% кредити, като букна с мастъркард, при това без да платя и цент в момента, докато хотелс ми иска да платя всичко сега, а отделно букинг ми даде и 10% пак в кредити, заради някакъв промоционален код, т.е. Реалната ми цена през букинг ще слезе на 870 евро - има-няма 250 лева по-малко. Явно ще чакам да изникне нещо друго, за да ги ползвам, щото и активности не виждам, които да букна. Но нишо де, важна е идеята 😉

в повечето случаи е така, но не винаги, ако има промоция от Експидия/Хотелс.ком се случва и по-изгодно да е. Аз ще поизчакам с резервацията. Понякога има кодове за хотелс.ком с % отстъпка, кешбек има 10-12 до 20% от топкешбек...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , neuromancer каза:

в повечето случаи е така, но не винаги, ако има промоция от Експидия/Хотелс.ком се случва и по-изгодно да е. Аз ще поизчакам с резервацията. Понякога има кодове за хотелс.ком с % отстъпка, кешбек има 10-12 до 20% от топкешбек...

Следя темата и чакам избухване от някой колега 😉 мерси и на линдт 

Връзка към коментар

Не искам да съм адвокат на всички проявили изобретателност в бройката регистрации, но и Expedia прави доста недомислени кампании.

 

Както вече писах, трима различни души с три отделни имейла, три отделни телефона са получили анулиране на  Things to do резервация.

Четейки условията не виждам , какво може да е нарушено. Може би, че са нови регистрации и всичките са ползвани за едно и също нещо.

Абсолютно на 100% и тримата имат само по един акаунт. 

 

  • Харесвам 2
  • Шок 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Tesh каза:

Не искам да съм адвокат на всички проявили изобретателност в бройката регистрации, но и Expedia прави доста недомислени кампании.

 

Както вече писах, трима различни души с три отделни имейла, три отделни телефона са получили анулиране на  Things to do резервация.

Четейки условията не виждам , какво може да е нарушено. Може би, че са нови регистрации и всичките са ползвани за едно и също нещо.

Абсолютно на 100% и тримата имат само по един акаунт. 

 

През апликацията ли са резервирани активностите!? 

 

П. П. Работещ линк за 15 $ в hotels.com 

https://www.hotels.com/?pwaDialog=customer-notification-centered-sheet-dialog

Връзка към коментар
преди 25 минути , Doctor Who каза:

През апликацията ли са резервирани активностите!? 

 

П. П. Работещ линк за 15 $ в hotels.com 

https://www.hotels.com/?pwaDialog=customer-notification-centered-sheet-dialog

Мислиш ли, че това има значение? 

Един през appa, двама през страницата. 

Връзка към коментар

Линкът май е за айфони, с андроид излиза само реклама за 20% отстъпка за избрани хотели през апликацията.

 

Ако не се ползват за едно и също нещо тия бонуси, предполагам че няма да има проблеми. В края на месеца ще изпробвам и ще пиша какъв е бил резултатът.

Връзка към коментар
преди 14 минути , Tesh каза:

Мислиш ли, че това има значение? 

Един през appa, двама през страницата. 

Убеден съм, че има значение. 

Може ли описание на стъпките за резервация на активност през арра. Може и на  скрийншоти от симулация и благодаря предварително. /При мене не излиза възможност за купуване през арр. /

Връзка към коментар
преди 4 минути , bobbyfm каза:

Линкът май е за айфони, с андроид излиза само реклама за 20% отстъпка за избрани хотели през апликацията.

 

Ако не се ползват за едно и също нещо тия бонуси, предполагам че няма да има проблеми. В края на месеца ще изпробвам и ще пиша какъв е бил резултатът.

Впиши се в профил vbro или expedia и тогава ползвай линка. Ако даде 15 $ се впиши отново, за да ги добави. При мене работи всеки път, но не ми трябва ако не разбера как да ползвам бонусите и в излишно да пълнят акаунти с неползваеми суми. 

Връзка към коментар
преди 16 минути , Doctor Who каза:

Убеден съм, че има значение. 

Може ли описание на стъпките за резервация на активност през арра. Може и на  скрийншоти от симулация и благодаря предварително. /При мене не излиза възможност за купуване през арр. /

Не съм правил резервация за things to do, но определено на моя app я има тази възможност. 

 

Screenshot_20240909_202518_com.expedia.bookings.jpg

Screenshot_20240909_202536_com.expedia.bookings.jpg

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.