Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

Е, поне не звучат вече така категорично.

И аз направих резервация с бонуса. С Експидия всичко точно, но тия смотльовци италиански ми пратиха съобщение, че хотела им не работи в момента. Та не знаеш от къде ще ти дойде. :banned:

@stanimir, стига подкокоросва, нали трябва да оцелеят останалите 1800 профила. :blum2:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз събрах от моя телефон по 45 $ за сестра ми и мъжа й, които суми после ползваха със стабилно доплащане за резервации в Исландия. 2 профила, 2 телефона за 3 резервации преди 5, 3 и 1 дни.

И искрено се надявам да получат максимум предупреждение, защото не ми се проверяват пак всички цени в района през всички платформи от всички устройства....

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Не всички направиха по 60$ на акаунт - при мен се закачиха само по 30 от Expedia и никакви описани врътки не помогнаха за другите два сайта. 

На някои въобще нищо не им се получи, явно при липса на резултат хората се отказват да си цъкат телефоните с часове. И на мен ми омръзна още преди дни. 

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, Argentique said:

Не всички направиха по 60$ на акаунт - при мен се закачиха само по 30 от Expedia и никакви описани врътки не помогнаха за другите два сайта. 

На някои въобще нищо не им се получи, явно при липса на резултат хората се отказват да си цъкат телефоните с часове. И на мен ми омръзна още преди дни. 

Тия с многото по 60 сигурно вече са ги баннали и затова си траят.Не им се говори.Явно на експидиа толеранса е до три изстрела 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 1 час, stanimir каза:

Наистина ли не остана нито един редовен потребител ...

Остана, остана :biggrin: - аз мернах този екшън тук, направих едно проба с официалния си древен акаунт и нищо не стана и повече не съм се занимавал, понеже бях на пътуване, а като съм на пътуване, не обичам да се занимавам/разсейвам с такива неща, за жалост съм силно "монотаскинг" човек. :wink:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Значи аз не съм такъв човек, не искам да се възползвам от такива неща, ама ей на, на един от акаунтите са ми пратили 80 USD, които съм проспала и сега виждам. Ще почакам още малко и ще "стрелям" 🙂

image.png.537e579d50eab20cfd5a7ffa0e3fdd1e.png

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Браво 3
  • Смея се 9
Връзка към коментар

На мен ми пращат рекламни мейли, да продължават все така😉. Взех, че се зачетох и това условие ми беше убегнало:

¹OneKeyCash is not redeemable for cash and can only be used on Expedia, Hotels.com, and Vrbo.See One Key terms and conditions. ²Minimumн spend of $25 or more (excluding taxes and fees). ³Booking must be completed in USD. Excludes taxes and fees.

 

Засега имам 3 изстрела от 3 профила, направени през един телефон за две активности, в които участват трима човека. При едната покупка не съм доплащала, при другите две - да /24$ от 54 и 11$ от 56/. В събота стрелях, ако това има значение.

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, ДиянаВ каза:

²Minimumн spend of $25 or more (excluding taxes and fees). 

 

И аз не бях забелязал, че трябва да доплащаме 25$. Но, ако това е начинът да не ни блокират, нека действаме така. 😃

Връзка към коментар
преди 24 минути , r_nikolov1 каза:

И аз не бях забелязал, че трябва да доплащаме 25$. Но, ако това е начинът да не ни блокират, нека действаме така. 😃

А аз го тълкувам, че минималната цена на резервацията трябва да е 25$. Не е задължително да се доплаща.

Първата ми резервация беше за 27$. Имах 30$ в бонус, не съм доплащала и ми останаха 3$.

Хубавото на активностите е, че повечето са с immediately confirmation и веднага издават ваучер. Не знам дали могат да го канселират.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
В момента, ДиянаВ каза:

А аз го тълкувам, че минималната цена на резервацията трябва да е 25$. Не е задължително да се доплаща.

Първата ми резервация беше за 27$. Имах 30$ в бонус, не съм доплащала и ми останаха 3$.

Хубавото на активностите е, че повечето са с immediately confirmation и веднага издават ваучер. Не знам дали могат да го канселират.

И аз се зачудих дали самата покупка трябва да е над 25$ или доплащането трябва да е над 25$. 
Аз резервирах активност за предстоящото ни пътуване в Амстердам, пък дано не я отменят. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз пък имам резервация за rent-a-car за 7USD за Испания. Един вид, нищо не съм платила за нея. Вече почти седмимца откак съм я букнала и никой, нищо не ми е писал, за да ми каже, че нямам право или че няма да я уважи.  Имам си номер на резервация, всчико изглежда точно. Мисля да звъня на фирмата в Испания и без друго имам да уточнявам нещо, тъкмо ще ми кажат дали виждат такава резервация. Но засега всичко изглежда нормално.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На мен пък ми трябваше евтин хотел (не коптор) за няколко часа в Истанбул, колкото да не се мандахерцаме по нощите трансферно и успях да си запазя с доплащане на 13$ плюс отстъпката от 30.

Обаче като сравних цените примерно в Гиза – хотелите, дето харесах в booking и hotels, имат съвсем различни цени. В основния ми акаунт имам 60$ (половината са от преди) и дори с приложената отстъпка цените в hotels/expedia са значително по-високи от тези в моя профил в booking (примерно, hotels - 290$ без отстъпката, booking – 110$ за същата стая:shok:).
Преди не беше баш така и имам девет нощувки в hotels през последните две-три години. Поне преди време бяха ненадминати за Турция специално като цени и хотелски фонд за по-непопулярните места.
Отделно, че ме дразни показаната цена за стая на ден в списъка, а отдолу с малки букви ти добавят данък, понякога в същия размер. :biggrin: Но това е само в американската версия, в ЕС няма такива практики.


Явно ще си харча бонусите (ако не ми ги вземат :biggrin:) за други неща.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 16 часа, iMari каза:

И аз направих резервация с бонуса. С Експидия всичко точно, но тия смотльовци италиански ми пратиха съобщение, че хотела им не работи в момента.

Ами какво да ви кажа, харесвам Expedia group. Направих резервация  за две нощувки с бонус от 45$, останалото с карта. Хотела първо ми прати съобщение, че не работят, после ме пита в колко часа да очаква госта. Питам какво значат съобщенията им, имам ли резервация или не? Отговарят ми, че типа резервирана стая е зает, ще ме ъпгрейднат за по-голяма. След малко идва съобщение от Expedia, че хотела не може да уважи резервацията, да се свържа с хелп центъра за рибукване. Снощи не работеше чата, излизаше само USA номер за връзка. Днес пробвах пак и за нула време се разбрахме с Нишант. Освен, че ми върна използваните 45$, към тях прибави и още 50$ бонус за недоразумението, та вече имам 95$ в този акаунт, появиха се веднага. Платените пари с картата щели да ги възстановят до 7-10дни, но обикновенно отнема по-малко. Лесно, бързо, без ти да им предлагаш къде да те преместят, пък те да се назландисват или да чакаш те да търсят и предлагат алтернативно настаняване.

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към коментар
1 hour ago, r_nikolov1 said:

И аз се зачудих дали самата покупка трябва да е над 25$ или доплащането трябва да е над 25$. 
Аз резервирах активност за предстоящото ни пътуване в Амстердам, пък дано не я отменят. 

Е, то за веднъж няма какво да го мислиш.Резервирай 5-6 да провериш дали минава.Жертвай се за форума, че си най-малък 😄

  • Смея се 11
Връзка към коментар

Според мен, ако не се опитваш да минеш максимално тънко и не правиш нашите любими шмекерии от близкото минало - бонус на нощувка или организиране на цяло едно пътуване само с бонуси - хотел, рент а кар, активности, няма да имаш проблем и за повече изстрели. 🙂

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз пак не мога да си харесам хотел в Експидия, в Букинг има три пъти повече.

И почти никога не съм буквал активности от платформа, все ми се струват ненужно скъпи, ама ще видим...

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
19 minutes ago, neuromancer said:

Аз пак не мога да си харесам хотел в Експидия, в Букинг има три пъти повече.

И почти никога не съм буквал активности от платформа, все ми се струват ненужно скъпи, ама ще видим...

 

Expedia препродават активностите на Viator , та се явяват един вид посредник на посредника, но често цените им са по-ниски от тези във Viator.Там обичайно са доста надути , неслучайно постоянно облъчват с отстъпки от по10-12-15%.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , neuromancer каза:

Аз пак не мога да си харесам хотел в Експидия, в Букинг има три пъти повече

 

При мен пък за едни и същи хотели в 99% от случаите Букинг дава по-добра или същата цена с Expedia Group и извън "бонусите" въобще не ми се занимава да ровя там.

Сега отворих самолетните им билети - верно ли някой им плаща такива цени? 🙂

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , Argentique каза:

 

При мен пък за едни и същи хотели в 99% от случаите Букинг дава по-добра или същата цена с Expedia Group и извън "бонусите" въобще не ми се занимава да ровя там.

Сега отворих самолетните им билети - верно ли някой им плаща такива цени? 🙂

 

Когато обикаляхме Азорите, от експедия ни навързаха всички полети със Sata на един билет между островите с чудесна отстъпка спрямо официалния сайт. Тогава много се чудих и озъртах за уловки, но всичко беше изрядно.

Но и аз нямам навика да ги проверявам. Искам обаче да си го създам, защото букинг зверски ме дразнят напоследък. 

П.П. Мале, а как станах защитник на експедия без нито една осъществявана нощувка някога 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Orbitz и Cheaptickets, които също са част от групата дълго време даваха отлични цени с безкрайните си купони за отстъпка и то не само за избрани потребители. 

За съжаление не са включени в OneKeyCash програмата за лоялност.

 

П.П.Някъде в условията на OneKey срещнах че не може да се комбинира с кодове за отстъпка,  каквото често дава и Expedia.

А ,ето го : OneKeyCash cannot be combined with gift cards, coupons, upgrades, awards, or promotions.

 

 

Връзка към коментар
преди 23 минути , Lindt каза:

Но и аз нямам навика да ги проверявам. Искам обаче да си го създам, защото букинг зверски ме дразнят напоследък. 

Аз обикновено тръгвам от разни агрегатори от типа на trivago, hotelscombined, Google и т.н. и почти никога не ми дава по-ниски цени в Expedia Group. В trip.com е по-вероятно. Понякога дори в agoda дава, включително очевидно бъгнати цени през гугъл на десктоп, но тях като цяло не ги долюбвам, пък и за последната ми резервация ми взеха 23 лв такса превалутиране 😤, щото не внимавам и съм си била задала търсене в лв (то е автоматично за локацията ми, инак в Револют имах и от двете валути), пък хотелът бил в евро. А тъкмо се зарадвах, че го намерих по-евтино от Букинг. 🤣

Връзка към коментар

Като говорим за Expedia group, това сайтовете под шапката им.

Expedia Group, Inc. is an American travel technology company that owns and operates travel fare aggregators and travel metasearch engines, including Expedia, Hotels.com, Vrbo, Travelocity, Hotwire.com, Orbitz, Ebookers, CheapTickets, CarRentals.com, Expedia Cruises, Wotif, and Trivago.

Всеки от тях има по 18 версии с различни оферти, бонуси, купони за отстъпка. Американската версия на Експидия не е задължително най-изгодната, но тук я коментираме заради бонусите. Едно време повече хора търсеха и споделяха, сега темата с кодовете за букинг е една от най-популярните. Без да пренебрегвам бонусите, на мен ми е достатъчно, че в ситуация като описаната по-горе от мен, ако резервацията беше с Букинг досега да съм се изнервила 18 пъти.

преди 39 минути , stanimir каза:

coupons

Почти съм сигурна, че това и това

преди 14 часа, ДиянаВ каза:

Minimumн spend of $25 or more (excluding taxes and fees).

са съвсем скоро добавени. Няма лошо, и така е си е достатъчно добра оферта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
7 minutes ago, iMari said:

Като говорим за Expedia group, това сайтовете под шапката им.

Expedia Group, Inc. is an American travel technology company that owns and operates travel fare aggregators and travel metasearch engines, including Expedia, Hotels.com, Vrbo, Travelocity, Hotwire.com, Orbitz, Ebookers, CheapTickets, CarRentals.com, Expedia Cruises, Wotif, and Trivago.

Всеки от тях има по 18 версии с различни оферти, бонуси, купони за отстъпка. Американската версия на Експидия не е задължително най-изгодната, но тук я коментираме заради бонусите. Едно време повече хора търсеха и споделяха, сега темата с кодовете за букинг е една от най-популярните. Без да пренебрегвам бонусите, на мен ми е достатъчно, че в ситуация като описаната по-горе от мен, ако резервацията беше с Букинг досега да съм се изнервила 18 пъти.

Почти съм сигурна, че това и това

са съвсем скоро добавени. Няма лошо, и така е си е достатъчно добра оферта.

Не , има го в условията които бях копирал тук по време на промоцията 3-4 страници назад.

За минимална сума обаче наистина нямаше нищо , но в същите условия пише че могат да бъдат променяни впоследствие по преценка на Expedia.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз сравнявах това място за настаняване при едни и същи условия на резервацията:

в expedia без приложен бонус

IMG_8661.png.9d18057ec5a152aaf54112001d8713b0.png
 

IMG_8662.png.6cf83a1da2264fdce91cee39a566a109.png

 

и в booking 

IMG_8663.png.fcabfeed9b220fae40dfdc423aaeec4b.png

 

IMG_8664.png.1a50fe32a928734c4fcc28f5da8ca705.png

 

мързеливо сметнато превалутиране показва 20€ по-висока цена при букинг

IMG_8665.png.e863f029b06d08cd8a41ce73e2022821.png

 

Само да сте посмели да ми букнете мястото😛

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.