Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 7 минути , iMari каза:

Какво значи това?

 

Ако питаш мен, ние си плачем за бой, но това е друга тема. 😉

 

Ще е полезно за всички, ако се дава подробна информация как са правени нощувките, както е уточнила Дияна - през бг или чуждо Ip, коя версия, един и същ или различни телефони, имена на профили,една по една ли са правени нощувките. Ако е удобно, разбира се. 🙂

 

Значи правя резервация и ми подаряват Хотелс веднага след нея нов бонус 15е.

Не разбирам защо да плачем за бой. Ако питаш мене, те са за бой. Това по всички международни стандарти си плаче за колосални глоби.

Американско ip, резервации от апликацията, два хотела и две активности. С един и същи телефон, от активностите веднага се свързаха по уатсапа, какъв друг телефон да ползвам?

преди 6 минути , Marisha каза:

Моите отменени нощувки са правени с един и същ телефон с различни Ip та и от US и от UK версии. Просто след 5 резервация всички резервации са отменени.

Същата работа. Пробвахте ли нови резервации? Върнаха ли ваучерите в профила, при мен са върнати и се чудя.

  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Е чак с имена на профила не е много удобно😛 Моите са три, с различни комбинации и изписване на имената ми, един на дъщерята /май е с мое име обаче/ и един на мъжа😄 Нощувката в Соренто така или иначе ми е една по оригинален план🙂

По случая на Камен се чудя да не би поради някаква причина да не са могли да изпълнят резервациите и затова да ги анулират? Защо ще връщат бонусите, ако се съмняват в злоупотреба?

Връзка към коментар
преди 4 минути , ДиянаВ каза:

Е чак с имена на профила не е много удобно😛 Моите са три, с различни комбинации и изписване на имената ми, един на дъщерята /май е с мое име обаче/ и един на мъжа😄 Нощувката в Соренто така или иначе ми е една по оригинален план🙂

По случая на Камен се чудя да не би поради някаква причина да не са могли да изпълнят резервациите и затова да ги анулират? Защо ще връщат бонусите, ако се съмняват в злоупотреба?

И на двете активности ме питат защо са анулирани и ако могат да помогнат.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , ДиянаВ каза:

Е чак с имена на профила не е много удобно😛

хаха, имах предвид различни или еднакви, не да ги изброявате тук. 😂

Само в Експидия или и в хотелс са резервациите?

  • Смея се 2
Връзка към коментар

За едни и същи локации и дати ли са ви отменените резервации?

Аз засега имам един хотел от измислен профил с вписано име на спътник и си стои.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Argentique каза:

За едни и същи локации и дати ли са ви отменените резервации?

Аз засега имам един хотел от измислен профил с вписано име на спътник и си стои.

 

Абсолютно различни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тази сутрин резервирах хотел от американската версия на Експидия с бонуса. С българско IP,мое име. Не посмях от английската,че там имам профил със същото име,но друг мейл. Засега си стои . За утре вечер е.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От прочетеното моделът се повтаря , до 3 резервации няма грижи , след четвъртата следва предупреждение , след петата - канселиране на всички резервации и блокиране.

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanimir каза:

От прочетеното моделът се повтаря , до 3 резервации няма грижи , след четвъртата следва предупреждение , след петата - канселиране на всички резервации и блокиране.

Е аз си използувах целия бонус за една резервация,една вечер! Даже доплатих 2 $. Получих и потвърждение от хотела,разменихме съобщения заради късното ми пристигане. Та мисля,че всичко е наред.Не ми даде още бонус,само 30% намаление и то в рамките на това пътуване. Но аз си имам за следващите дни през сайт на хотела.

Редактирано от blueriver
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
8 minutes ago, blueriver said:

Е аз си използувах целия бонус за една резервация,една вечер! Даже доплатих 2 $. Получих и потвърждение от хотела,разменихме съобщения заради късното ми пристигане. Та мисля,че всичко е наред.Не ми даде още бонус,само 30% намаление и то в рамките на това пътуване. Но аз си имам за следващите дни през сайт на хотела.

Всъщност имах предвид резервации всяка от които е през различен акаунт , изглежда след четвъртия следва блокиране (поне докато някой не се похвали с пет успешни ,но засега максимума е четири) 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

В неделя ми мина резервация, направена през Expedia с бонуса от $30. Имах доплащане от $25. Нямаше проблеми с настаняването. В този акаунт не можах да добавя OneCash през другите платформи.

 

Иначе имам още 2 акаунта, които не съм ползвал за резервации все още - с нито един от тях не можах да взема бонус от Vrbo. Обаче, единият сега получи мейл от тях, че ми дават някакви си $30, ей така без изобщо да съм се логвал в акаунта. 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Тия хора наистина дават зорлем бонуси. 20$ от vrbo, до 19.10 обаче, с официално уведомяване по имейл🙈, а вече имах един за 15$ от същите. Не знам какво става и как я мислят😄

IMG_8680.png.572850944799c9508af69a7175a70388.png
 

IMG_8679.png.7a93bb53717f7ea1ed70029883b08966.png

 

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , iMari каза:

Тия вярно се шегуват с нас! И при мен са заредили къде 20$, къде 30$ от Vrbo.  Айде пак ще трябва да се усвояват, ще ни изтощат тия хора бе, ей! 🤑

нИдей дразни....някои нищо не получаваме, а имаме да избиваме абонамент за едриймс 😄 😄 😄 

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар

А дали не е стръв да клъвна и да направя мистериозната пета резервация, след което да ме блокират и всичко да си вземат😂?

Наистина ми е смешна ситуацията, но ме гложди това, че през този акаунт, на който ги получих нищо не съм резервирала. На другите нямам нов бонус. Нещо мъдрят😛

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 7 часа, ДиянаВ каза:

А дали не е стръв да клъвна и да направя мистериозната пета резервация, след което да ме блокират и всичко да си вземат😂?

Наистина ми е смешна ситуацията, но ме гложди това, че през този акаунт, на който ги получих нищо не съм резервирала. На другите нямам нов бонус. Нещо мъдрят😛

Всички заедно НАЩРЕК!!! :)

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.