Прескочи до съдържание

Expedia.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 11 часа, Jorro каза:

нИдей дразни....някои нищо не получаваме, а имаме да избиваме абонамент за едриймс 😄 😄 😄 

 

Нали ли ти казах, че на теб вероятно ти върви много в нещо друго!😋 

Остави мейлите с точките, направи си нови, няма значение къде. АБВ, yahoo, Gmail, навсякъде пращат бонуси, не подбират. 😉 РАзцъкай vrbo и все нещо ще дойде.

P.S.

Че и срокове ще ми поставят, его къде е 19 октомври, егати наглото! 😂

 

 

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Аз направих четири регистрации и не бях влизала до снощи, че хич не знам как да си сменя ip-то или да направя нещо, че да не ме блокират.

От един от акаунтите купих ваучер за лаунджа на летището Будапеща. Доплатих 5 лева и в момента се наслаждавам на лукса. 😊 

Благодаря за споделянето! 

  • Харесвам 3
  • Браво 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , dorita каза:

Аз направих четири регистрации и не бях влизала до снощи, че хич не знам как да си сменя ip-то или да направя нещо, че да не ме блокират.

От един от акаунтите купих ваучер за лаунджа на летището Будапеща. Доплатих 5 лева и в момента се наслаждавам на лукса. 😊 

Благодаря за споделянето! 

Я сподели как търсиш ваучери за лаундж..да се облажим и ние с малко лукс

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
В момента, wiliko каза:

Я сподели как търсиш ваучери за лаундж..да се облажим и ние с малко лукс

В things to do  в Expedia. Избираш града и датата и после на филтъра пишеш lounge. Може и друг начин да има, ама аз я карах така 🤭. И сортирах по цена, тъй като търсех с най-малко доплащане.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 8 минути , dorita каза:

В things to do  в Expedia. Избираш града и датата и после на филтъра пишеш lounge. Може и друг начин да има, ама аз я карах така 🤭. И сортирах по цена, тъй като търсех с най-малко доплащане.

Или избираш секцията Transportation.

За съжаление за малко летища излизат салони.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 48 минути , wiliko каза:

Благодаря, но явно не на всякъде върви това с лаунджа...ще трябва явно да отиде до Будапеща...😜

Вдругиден се връщам през Милано и Виена. В Милано има, но затварят рано и не мога да го ползвам. Във Виена, не. 

Другите три профила ще се опитам да ги ползвам за national express Лондон след месец.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изтървала съм купона. Някоя добра душа ще сподели ли как трупате тези благинки( може и на лични) или поне къде да се върна да чета. Или вече врътнаха кранчето?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , mamaivy каза:

Изтървала съм купона. Някоя добра душа ще сподели ли как трупате тези благинки( може и на лични) или поне къде да се върна да чета. Или вече врътнаха кранчето?

Ами почни от не прочетеното 🙂

Иначе тук:

 

И малко по-горе. Не знам дали е свършило.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да напиша, че пробвах и това с 30$ при рефериране и не се получи. Уж след регистрацията новорегистрираният трябва да получи някакъв код по мейла, с който може да се ползва въпросната сума при резервация, но такъв мейл така и не дойде. Няколко дена след това заредиха 15$ на въпросния профил по незнайни причини.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи не знам дали 80$ компенсират стреса ми😛

След като в четвъртък ми добавиха 20$ към наличните 60$, в петък се появи в платформите им хубаво място за настаняване в Равело на прилична цена и аз се подхлъзнах😄 Снощи, почти към полунощ, се престраших и направих 5-та резервация. B&B хотелчето отново го има в букинг на малко по-висока цена, а на сайта на самото място е същата като на експидиа групата.
Ще дам подробности, но дали са от значение, кой знае? Засега няма проблеми, получих съобщение с полезна информация от хотела, ще следя и ако има промяна в лоша посока, ще се оплача тук🙂

- резервацията е през същото устройство - телефона ми, без смяна на ip, но не през приложение, а от сайта.

В наличното ми приложение на експидиа, в графата security and settings най-отдолу видях, че има някакво unique device ID. Независимо в кой профил и версия си, то е едно и също. Когато си в уеб версия и профил няма такова. Не че му разбирам, но реших да го избегна.

- за разнообразие използвах платформата на Hotels uk версия, както казах сайт.

- резервацията е non refundable - щом аз не мога да я отменя, ами и те да не я отменят 😂, така де😛

- моята фамилия е с тире и използвах една част от нея, а в малкото си име добавих една буква, която и без това никой не я гледа - става въпрос за “я” и различните му варианти за изписване на латиница.

- доплатих с друга неползвана досега карта, в случая на ОББ дебитна, на която имената ми долу-горе са същите, но я-то е iia.

Хотелчето е Mimì B&B, Ravello - това е сметката за трима, една нощувка със закуска.

IMG_8686.jpeg.ca272ef15b4f8794de618c5b850a2cdd.jpeg
 

За друго не се сещам, надявам се да няма продължение поста ми 🙂😉

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 8.09.2024 г. в 20:55, Kosta Grudov каза:

 @ДиянаВ за vrbo 🥳

Аз действах нагло. Минах през topcashback.co.uk за 10% кешбек и букнах трансфер, който платих с малкото събрани долари през юк версията на експидия и непосредствено преди да го ползвам за да нямат време да реагират. 😄 платих с виртуална револют.....

Редактирано от Jorro
Грешен пост
  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , Jorro каза:

Аз действах нагло. Минах през topcashback.co.uk за 10% кешбек и букнах трансфер, който платих с малкото събрани долари през юк версията на експидия и непосредствено преди да го ползвам за да нямат време да реагират. 😄 платих с виртуална револют.....

И аз се замислих за topcashback.co.uk, но в моя случай за дребна сума беше излишно да им се набивам на очи🙂. Плюс това нали уж тези бонуси не покриват такси и кешбека не е върху тях, та съвсем нямаше да стигна 10%. Така си мисля.

Връзка към коментар

Мисля, че кешбека е върху платеното с истински пари, но не съм съвсем сигурен. Може би зависи. За Accor хотелите дава кешбек върху цялата сума, дори да е платена с точки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

О, не се тревожете. 😉

TCB начислява кешбека върху цялата сума на резервацията. Т.е. бонус+пари. Даже си мисля, че минаването през такива сайтове допълнително заблуждава дебнещите в засада да ни баннат. 😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , iMari каза:

О, не се тревожете. 😉

TCB начислява кешбека върху цялата сума на резервацията. Т.е. бонус+пари. Даже си мисля, че минаването през такива сайтове допълнително заблуждава дебнещите в засада да ни баннат. 😂

Една от отменените резервации е мината през ТСВ, така че няма да заблуди дебнещите😀.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Има ли още някой, на който са му блокирали профилите след определен брой резервации?

 

Моите две, които вече минаха са правени през различни устройства. Различни Бг Ipта. Единия профил е с чуждо име, но моя тел.номер, той мина през TCB първоначално. Другия е с моето име, но с различен телефонен номер. И двете са правени през сайта, не през аппа, през два дни. Плащам с Gpay  с различни карти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поста ми е към и в чест на @iMari

 

В момента английската версия на Expedia дава безплатно посещение за първи възрастен на Бурж Халифа, плаща втория или респ.трети.

 

Screenshot_20240921_191338_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20240921_191948_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Doctor Who каза:

Поста ми е към и в чест на @iMari

 

В момента английската версия на Expedia дава безплатно посещение за първи възрастен на Бурж Халифа, плаща втория или респ.трети.

 

Screenshot_20240921_191338_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20240921_191948_com.android.chrome.jpg

При нас не работи, цената се удвоява, когато сложим 2 лица.

Връзка към коментар
преди 4 минути , chandni каза:

При нас не работи, цената се удвоява, когато сложим 2 лица.

Ако за един ти излиза цена нула, купи през два профила за всеки. 

Връзка към коментар
преди 19 минути , Doctor Who каза:

Ако за един ти излиза цена нула, купи през два профила за всеки. 

Никак не ми излиза нулева цена за съжаление.

Връзка към коментар
преди 56 минути , Doctor Who каза:

Поста ми е към и в чест на @iMari

 

В момента английската версия на Expedia дава безплатно посещение за първи възрастен на Бурж Халифа, плаща втория или респ.трети.

 

Screenshot_20240921_191338_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20240921_191948_com.android.chrome.jpg

Да не би да ти дава такава цена , защото е включен бутона да ти усвои натрупаните бонуси

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.