Прескочи до съдържание

Е, някаква си буква...


Препоръчани мнения

Хахахаха, тъпомер до тъпомера, мила моя майно льо! Проблема е само на двама пътници, които са си объркали полета, как целия самолет ще замине нанякъде си, нали смятат гориво и всичко, и пилотите знаят за къде летят. 

 

Ма като видях накрая "предаде бтв" и ми стана ясно :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Възможно ли е? ИТАР-ТАСС, според мен е малко възможно, но все пак е възможно. Някой да провери някъде ?

Връзка към коментар

Ето го, четох го вчера преди лягане: http://www.latimes.com/business/la-fi-lazarus-20130517,0,5470532,full.column

 

Не знам откъде дойде тоя преразказ за обърканите много пътници...

Връзка към коментар

И за кого е тъпомера сега?

 

По принцип за Turkish, ако си има нормални бординг карти и сканиране на вратата такива неща не трябва да се случват. А иначе за свободното съчинение на българските медии също, ма ако са взели от итар-тасс може и за тях, да се черпят всичките :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз доколкото разбрах от четене по диагонала, те са си купили билети до грешното летище. Дали онлайн са объркали или по телефона или на живо агента не ги е разбрал правилно не знам, ама те са си летели точно както са купени билетите.

 

When Valdivieso booked their December flight from Los Angeles to Dakar, via Istanbul, the $2,700 tickets issued by Turkish Airlines showed the itinerary as LAX-IST and then IST-DAC. The baggage-claim receipts showed their luggage was similarly bound for DAC.

Т.е. Търкиш са ги закарали баш за където е билета. DAC - Дака, DKR - Дакар.

 

П.П. сега прочетох, явно агента, който е издал билета е объркал кода.

П.П.П. а тъпомера трябва да е за журналистите, които от двама души със сбъркани билети са си измислили цял самолет, който отишъл до друг континент. IMHO

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Разправях ли ви за един мой каучсърфър, французин, който си търсел по-евтин билет за Австралия от Лондон. И си намерил, но уловката била, че ще лети на запад, вместо на изток. По маршрут - Лондон-Ню Йорк-Нещо Друго в Америка-Мелбърн.

Чак в Ню Йорк обърнал внимание, че нещото друго е Маями. Откъдето го прехвърлили на малко самолетче за Мелбърн, Флорида :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.