Прескочи до съдържание

Париж до Сейшелите за 342 Евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Kenya airways


Маршрут:: Paris - Nairobi - Mahe - Brussels (или Париж)


Цена:: 342


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 05.03.2016


Примерна дата на връщане:: 15.03.2016


Сайт за резервиране:: Budgetair.it

Благодарение на набитото око Двуцветково, излезе приятна оферта за Сейшелите.

Дати има много, от Септември до Март.

 

Източник:

http://www.holidaypirates.com/flights/cheap-open-jaw-flights-to-seychelles-just-gbp-347-each

 

 

Примерна резервация с Маестро:

http://www.budgetair.it/checkout/flightresults?#&_fromhome=true&p_type=F&__lanid=1031&oneway=0&cmp=AFC-zanox&zanpid=27625655C1454715786&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&from=m&out0_dep=PAR&out0_arr=SEZ&out0_date=20160305&out0_time=&in0_date=20160315&in0_time=&in0_dep=SEZ&in0_arr=ZYR&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10

 

Обърнете внимание, че последната отсечка е Париж - Брюксел с влак, която не е нужно да ползвате..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Ох, отлична е офертата. Може да се съчетае с промоцията на България Еър от София до Париж за 195 евро:

 

https://www.air.bg/bg/promotions/travel-sofia-paris-sofia-with-bulgaria-air

 

Двуцветко, имай превдив че за Кения се нуждаеш от виза за 50 долара. И разходката за няколко часа може да излезе солено

Редактирано от petko
Връзка към коментар

Добре, признавам, въобще не звучи изгодно. С Етихад от София до Сейшелите се лети за 670 евро нормална цена, ако билетите до париж и обратно са за 200 евро, по-добре да си летим удобно от София. Уиз Еър изпродадоха евтините билети за таз година, в момента еднопосочно пътуване до там е за 200 лева, двупосочно с багаж също отива към 200 евро.

Май ще чакам Етихад с промоция.  

Редактирано от petko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Офертата наистина е добра.
Гледах преди малко с Wiz Air цените София - Париж около тези дати 05.03. 2016.
Излиза около 240 лв на човек с включен голям куфар за един човек.

1340 + 480 = съвсем грубо - за около 1800 - 1820 лв може да отидат двама, което си е съвсем прилично.
Eтихад са значително по - скъпи.

Това, което мен ме притеснява е престоят в Кения ... как хич не ги харесвам тези африкански държави с всички тези заболявания. :)

Редактирано от kamievgeni
Връзка към коментар

1340 + 480 = съвсем грубо - за около 1800 - 1820 лв може да отидат двама, което си е съвсем прилично.

Eтихад са значително по - скъпи.

 

Включи и две нощувки в Париж или Брюскел (100 евро в много бюджетен хотел), транспорт от летището с влак, храна и тн и ще стане към 2000-2200. В момента с Етихад двама човека биха пътували за 2600 лева. Ако догодина повторят периодичните си промоции  от -30% в цената, би пътувал точно за 1820 лева директно от София без да правиш сложни завъртулки. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

До Париж може да се стигне спокойно за около 150 евро, с нормална авиокомпания, с часове, които не изискват спане там в нито една посока. А до Октомври - Март има много време за промоции ..

Спането в Кения е неизбежно, но за една нощ не е голяма болка за умиране.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

До Париж може да се стигне спокойно за около 150 евро, с нормална авиокомпания, с часове, които не изискват спане там в нито една посока. А до Октомври - Март има много време за промоции ..

Спането в Кения е неизбежно, но за една нощ не е голяма болка за умиране.

Не знам. Явно само мен ме притеснява Кения... с тези еболи!

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ето малко да се информираш за Еболата и колко е далеч от Кения: цък. Има и други теми във форума :)

 

С две думи - Найроби е по-далеч от болестта, отколкото София ...

Вероятността да те изяде лъв на летището е по-голяма ;)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ето малко да се информираш за Еболата и колко е далеч от Кения: цък. Има и други теми във форума :)

 

С две думи - Найроби е по-далеч от болестта, отколкото София ...

Вероятността да те изяде лъв на летището е по-голяма ;)

 

Макар че на летището ако има лъвове... хм ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

До Париж може да се стигне спокойно за около 150 евро, с нормална авиокомпания, с часове, които не изискват спане там в нито една посока. А до

 

30EUR еднопосочен с Wizz до Париж през януари.

Мисля, че Сейшелите през януари биха били фантастични ;)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Уви, графиците на Уиз и Кенииците не съвпадат, та освен транспорт до летището, трябва и спане..

Ако някой все пак рови - Луфтханза имат идеални полети с прекачване в Мюнхен, които пасват и на отиването, и на връщането, и не трябва да се спи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето малко да се информираш за Еболата и колко е далеч от Кения: цък. Има и други теми във форума :)

 

С две думи - Найроби е по-далеч от болестта, отколкото София ...

Вероятността да те изяде лъв на летището е по-голяма ;)

Е, вече наистина е примамващо.

То как беше ... ако ще те яде лъв ... в Кения да е. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Мисля го....1599злоти са 380евро + 120 например до Париж, за да е кръгло =500евро + вероятна нощувка, тя не е непремено минус.

От друга страна Етихад ги има от София за 680евро, ако пуснат едно -20% реални, няма гаранция, разбира се, но ако пуснат ще стане 550евро примерно.

Връзка към коментар

Мисля го....1599злоти са 380евро + 120 например до Париж, за да е кръгло =500евро + вероятна нощувка, тя не е непремено минус.

От друга страна Етихад ги има от София за 680евро, ако пуснат едно -20% реални, няма гаранция, разбира се, но ако пуснат ще стане 550евро примерно.

 

Etihad летят ли вече до София или ползват партньор с прикачване някъде?

Връзка към коментар

 

От друга страна Етихад ги има от София за 680евро, ако пуснат едно -20% реални, няма гаранция, разбира се, но ако пуснат ще стане 550евро примерно.

 

С Етихад е най-прилично от София, спор няма. Само, че никакви намаления не видях аз по тази дестинация дълъг период от време и не знам колко е реално да се очаква такава. Може някой с повече наблюдения в/у тази авиокомпания/дестинация да каже.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Друг вариант за Сейшели от София в рамките на 500-550 евро.

 

Пример

София - Дубай (Уиз) 14.09-21.09 80 евро

Дубай - Махе (Кенийци) 15.09-20.09 - 450 евро

Полетите се връзват прилично, няма нужда от престой в Найроби.

 

Сигурен съм, че спецовете може да натиснат цената още надолу.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.