Прескочи до съдържание

Билет до Сицилия


Препоръчани мнения

Каква цена може да считам за добра София - Палермо - София? Намерих през airixo.com за около 177 евро с прикачвания в Рим на отиване и в Пиза и Франкфурт на връщане. С членството ми в Уиз ще падне до 157 евро. Става въпрос за началото на септември.

Връзка към коментар

С Алиталия, ако имаш късмет ще гравитира около подобна цена... в момента е около 200, и ако искаш куфари се избива моментално. 

 

Аз все си мисля, че междинните прекачвания са малко излишни за полети до Сицилия. Или София - Малта + фери или Букурещ - Катания... Но това като общ съвет. Началото на септември си е пиков сезон, и ако прекачванията ти са удобни и без куфар може би е най-доброто което може да постигнеш. Вероятно може да свалиш още повече, с някои от пинизите в rumbo темата. 

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

За този вариант София - Малта не бях се сетил. Някой има ли информация от там до Палермо ли е ферито, цена? За Букурещ - Катания ги гледах и ги следя, но предпочитам да кацнем в Палермо. А за прикачването - само момчета сме и ще пътуваме с раници. Прикачване в Рим и нощувка там си ни устройва, въпроса е да си намерим и билети с подходящи часове, достатъчен престой и да са максимално изгодни. :)

Редактирано от Zelen Burgas
Връзка към коментар

Днес летях София - Катания, уж с Мистрал еър, но полета се изпълни перфектно от България еър - чартър, голям самолет, не много пълен. Перфектно обслужване на борда / платено/, точно за 1 час и 30 минути кацнахме в Катания. Много приятен полет, при цена около 220Е, горещо го препоръчвам. Пред разните гимнастики за спестяване на няколко евро и с милион прекачвания. :) На тези вече съм им фен. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За този вариант София - Малта не бях се сетил. Някой има ли информация от там до Палермо ли е ферито, цена? За Букурещ - Катания ги гледах и ги следя, но предпочитам да кацнем в Палермо. А за прикачването - само момчета сме и ще пътуваме с раници. Прикачване в Рим и нощувка там си ни устройва, въпроса е да си намерим и билети с подходящи часове, достатъчен престой и да са максимално изгодни. :)

 

Ами то Палермо е малко диаметрално противоположно на Малта, трябва да стигнеш първо до самия остров и от там да се оправяш. Аз просто  допуснах, че цяла Сицилия върши работа, но пътя от Малта до Палермо няма да е кратък. Евентуално може да пробвате полет от Малта до Трапани, Ryanair летят директно, но така се получава пак комбинация с два полета, което уж се стараех да избегна :)

 

Просто кажи кои дати на септември те устройват и да засиля азуона да видим дали ще намери по-добри комбинации. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Трябва на 6.09 да сме в Палермо(Италия - България). Смятаме да сме там около 2-3 нощувки, може и да има 1-2 междинни нощувки и 1-2 Палермо. Просто гледаме да избегнем варианта с рент а кар-а, защото целта на посещението е футболен мач в Палермо.

Връзка към коментар

Пътят с автобус от Катания до Палермо се минава неусетно. Не помня с точност колко пътувах, но беше някъде между 2.30 - 4 часа максимум. Има доста автобуси, които обслужват връзката между двата града.

Връзка към коментар

Ето малко на отиване. Прекачванията в Бергамо и Болоня също не са за изхвърляне. 

 

2015-06-05_21-07-35.png

 

И на връщане:

 

2015-06-05_21-09-19.png

 

 

Като цяло, ако ще правиш тези финтове с лоу кост прекачванията препоръчвам да купуваш сега, че точно тоя период цените си представям само да скачат. Ако ги врътнеш билетите през rumbo сигурно може и до 100 евро и по-ниско да паднат. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.