Прескочи до съдържание

София - Айндховен 60 лв с Уиз през Януари


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Wizz Air


Маршрут:: София-Айндховен


Цена:: 60


Валута: лева

Примерна дата на излитане:: 22-01-2016


Примерна дата на връщане:: 27-01-2016


Сайт за резервиране:: wizzair.com

Здравейте,магеланци! :)

Днес случайно попаднах на супер оферта на Wizz Air, но не знам дали си заслужава?!

Става въпрос за самолетни билети до Айндховен.Двупосочният билет е на цена 60 лева на човек с членска карта,но проблемът е ,че периода на пътуване е м.Януари.Мислим да хванем влака Айндховен-Амстердам и да прекараме 5 дена в Амстердам и някои други забележителности,паркове и др. в околността.

Поздрави и благодаря предварително!

 

п.с. Офертата е от 22.01.2016-27.01.2016 г.

A снимката е за дете и един възрастен

post-3550-0-02681100-1433956650_thumb.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Здравей. Wizz са под лупа в този форум и ще виждаш много подобни оферти. В темата за Wizz цените и триковете им са разнищени на академично ниво :)

Цената е добра , сезонът не толкова.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Съвсем прилична е цената.

Смених името да е малко по-информативно. Ако искаш, пробвай се да я подбиеш още чрез триковете в тази тема:

rumbo.es 23-34 eur отстъпка от билети
Връзка към коментар

 

Съвсем прилична е цената.

Смених името да е малко по-информативно. Ако искаш, пробвай се да я подбиеш още чрез триковете в тази тема:

rumbo.es 23-34 eur отстъпка от билети

Здравей,тъй като цената от сайта на Уиз е с членска карта цената в rumbo.es е абсолютно същата при тази отстъпка,а четох,че има проблем с плащането,но при Уиз всичко е ОК. 

Здравей. Wizz са под лупа в този форум и ще виждаш много подобни оферти. В темата за Wizz цените и триковете им са разнищени на академично ниво :)

Цената е добра , сезонът не толкова.

Здравей,естествено в тази цена е включено само мястото в самолета,но ние винаги,когато сме с Уиз сме с ръчен малък багаж и това не е проблем за нас.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Цената е супер, но ще има подобни в същия период и по-късно през годината. Ако не ти е проблем толкова ранното планиране и няма риск пътуването да отпадне заради нещо друго, давай смело. Ако не, може да изчакаш и съм почти сигурен, че ще можеш да купиш пак на подобна цена. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Цената е супер, но ще има подобни в същия период и по-късно през годината. Ако не ти е проблем толкова ранното планиране и няма риск пътуването да отпадне заради нещо друго, давай смело. Ако не, може да изчакаш и съм почти сигурен, че ще можеш да купиш пак на подобна цена. 

 

Бащице, кажи му за времето на човека, де! :)

 

Най-младият действащ (пишещ тук и резервиращ билети, майко мила!) магеланец! От Враца!!! :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

12 годишен ..., а стига бе ?

Капитане представи си на твоите къде ще е

... :)

 

Казал съм му да учи, ако ме послуша, на моите години ще е нещо средно между Биг Мак, Матеев и Основателя :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Белгия през януари е убийство. По това време на годината, бих бил там само ако ми плашат за това. Много студено. Иначе Антверпен е много приятен град.

 

Калояне... Нерде Ахмед, нерде Архимед!

Айндховен, не Айндховен Антверпен (глупости пиша и аз)! То пак е наблизо, де :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Белгия през януари е убийство. По това време на годината, бих бил там само ако ми плашат за това. Много студено. Иначе Антверпен е много приятен град.

Здравей,може би не си разбрал,че говорим за Холандия,но предполагам,че времето там е идентично с това в Белгия.А след десет дена съм на посещение в Брюксел и мисля да напиша един пътепис,ако сме доволни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Калояне... Нерде Ахмед, нерде Архимед!

Айндховен, не Айндховен! То пак е наблизо, де :)

В бързината:

Айндховен, не Антверпен!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Времето може да е всякакво. Дъжд почти гарантиран, с малко повече късмет и сняг. Но дъжда може и лятото да пере яко, а пък зимата да е тихо и спокойно и да пече слънчице. Ако купиш билета, после ще му мислим, може да прегледаш тази тема за насоки, включително и за времето: http://magelanci.com/topic/3606-%D0%BD%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F-%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Все още се колебаем за Айндховен.Търсим комбинация между нещо близко и топло през този сезон,тъй като наще са на работа,а през април може би нещо като Куба,Банкок ?

Чакам промоция на Qatar Airways за Банкок, а за Куба гледах "нискотарифните" от  Кьолн с комбинация Wizz,но цените са толкова,толкова "нискотарифни",че до Хавай през Expedia ми е по-евтино.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Казал съм му да учи, ако ме послуша, на моите години ще е нещо средно между Биг Мак, Матеев и Основателя :)

 

Те такова животно нема :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Те такова животно нема :)

 

Ех... Преди 25+ години нямаше 12-годишно „животно“, което да резервира самолетни билети за цялата фамилия...

 

Стой и гледай, Матеев, само стой и гледай какво идва :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Пфф събуждам се от късна сиеста тъкмо и реших да се обадя където не ми е работата още полузаспал и недогледал. Хем като бях в Антверпен (през лятото) точно от Айндховен летях с Уиз. Май за това съм ги омотал. А като бях в Брюксел и Монс през януари умрях от студ. Та от там стана манджа с грозде. Съжалявам.

 

Впрочем съм чувал че в Холандия е по-меко зимата от Белгия, не знам дали е вярно.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ех... Преди 25+ години нямаше 12-годишно „животно“, което да резервира самолетни билети за цялата фамилия...

 

Ех, преди 25+ години на практика почти никъде не можехме да пътуваме, а и дори нямаше интернет, но това е съвсем отделна тема...

 

Еволюция, братче :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Много ме радва най- младия магеланец! Ще ви надмине като нищо.:)

Била съм в Амстердам около 15 януари. Валеше, но не беше студено. А, и шляпах по гуменки, щото стана гаф с ботушите ми. Така че става.

Редактирано от clete
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дааааа, младежът кърти мивки. Обзалагам се, че още отсега ще намира по-добри самолетни оферти от мен ;) 

 

Ники, много е студено тогава в тази част на Европа, а и снежни бури не са нещо необичайно (независимо от мекия повей на Гълфстрийм). За цената на билета са ти казали по-разбиращите, но ти препоръчвам ти да избереш малко по-меко време. Холандия е прекрасна, но нека е по-топло, за да се разхождате с удоволствие. Само препоръка :)

 

Поздрави!

Връзка към коментар

Понеже ми се размина тази година това пътуване, го планирам за напролет догодина. Цената пак ще е горе долу такава, а може и малко по-добра ;) Даже ако искаш и имаш възможност във времето го съчетай и с градините Keukenhof - Open from 24 March - 16 May 2016.

Редактирано от Дидко
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.