Прескочи до съдържание

Otel.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • 4 месеца по-късно ...
  • 5 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

На пощата получих       

otel.com 48 Hour Sale! Hurry to get 10% discount now! Discount code is valid until 13 June 2015.
    
EMEA48

 

Това е четвъртата промоция на otel.com в Общи промоции за хотели и други. Май трябва да се отдели като отделна тема в Периодични промоции на хотелски вериги и резервационни портали (тема каталог)

Връзка към мнение
Георги Матеев

На пощата получих       

otel.com 48 Hour Sale! Hurry to get 10% discount now! Discount code is valid until 13 June 2015.

    

EMEA48

 

Това е четвъртата промоция на otel.com в Общи промоции за хотели и други. Май трябва да се отдели като отделна тема в Периодични промоции на хотелски вериги и резервационни портали (тема каталог)

 

Да, и четвъртата тяхна промоция, която като опитам да ползвам и получавам съобщение за грешка в кода за отстъпка.

 

Някой успял ли е да ползва успешно промоционален код в otel.com?

Връзка към мнение

Георги, аз успях. Бях публикувала един код, който пробвах и получих отстъпка, но после отново като се опитвах да го пробвам не стана, незнам защо, даваше ми че е грешен код, а е валиден. За това има още една тяхна промоция, харесваш ги във Фейсбук и там има едно поле за 7% отстъпка и ти дават код,който ползваш през профила си. Дали го обясних добре? Аз така си резервирах хотела за Рим от тях, защото имам  да ти казвам как се разочаровах от Galahotels. Оtel  бяха с най-добра цена и с кода стана супер. Може би имат някакъв бъг за кодовете, повечето,които получавам до тях има едно бутонче Use it дали през него не трябва да влезеш, за да ти отчете кода, мен също много ме затрудни, когато ги мъчих да резервирам хотела и накрая използвах през профила във Фейс-а.

Редактирано от nataly_2003
Връзка към мнение

Мисля че при отел.ком, за да е валиден кода трябва да се влезе през определен линк, т.е., ако ползваш кода от фейсбук, трябва да влезнеш през фейсбук, ако искаш да ползваш кода, който си получил от мейла, трябва да влезнеш през линк от самия мейл. Ох, как го обясних само, дано сте ме разбрали :)

 

Аз винаги когато резервирам от тях го правя с кодове!

Редактирано от Зани
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Георги, аз успях. Бях публикувала един код, който пробвах и получих отстъпка, но после отново като се опитвах да го пробвам не стана, незнам защо, даваше ми че е грешен код, а е валиден. За това има още една тяхна промоция, харесваш ги във Фейсбук и там има едно поле за 7% отстъпка и ти дават код,който ползваш през профила си. Дали го обясних добре? Аз така си резервирах хотела за Рим от тях, защото имам  да ти казвам как се разочаровах от Galahotels. Оtel  бяха с най-добра цена и с кода стана супер. Може би имат някакъв бъг за кодовете, повечето,които получавам до тях има едно бутонче Use it дали през него не трябва да влезеш, за да ти отчете кода, мен също много ме затрудни, когато ги мъчих да резервирам хотела и накрая използвах през профила във Фейс-а.

 

Влизам в otel.com като използвам бутона Use It от имейла и въпреки това не приема кода за намаление. Опитах няколко хотела (различни дати, различен брой дни на престой) и с нито един не се получи. Винаги накрая дава грешка в кода. Не знам какво бъркам.

 

Сподели в темата за Galahotels с какво точно са те разочаровали? При мен поне до момента все още не са се дънили и се надявам и така да остане.

Връзка към мнение

Пробвай през фейсбук, за това съм убедена. Незнам какъв им и проблема с кодовете и аз много си играх с тези кодове и накрая се ядосах и резервирах през фейсбук. Първият път ,в който бях въвела промо код за 10% ми го отчете, следващите пъти ми даваше грешка. За Гала ще напиша.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Явно имат някакъв бъг в момента и при мен сега номера не работи - нито през мейла, нито през фейса...

 

Абе странна работа - за някои хотели не работи изобщо, за други не работи само за най-евтините стаи. 

Редактирано от Зани
Връзка към мнение
Георги Матеев

Явно имат някакъв бъг в момента и при мен сега номера не работи - нито през мейла, нито през фейса...

 

Абе странна работа - за някои хотели не работи изобщо, за други не работи само за най-евтините стаи. 

 

Най-вероятно промоцията има конкретни условия - примерно някаква минимална сума на резервацията за да приемат кода като валиден, или минимален брой нощувки или нещо от сорта. Но като не са го написали в прав текст - може само да гадаем...

Връзка към мнение
Георги Матеев

Май схванах играта на otel.com и нещо не ме изкефи. Направих си експеримент с един и същи хотел за едни и същи дати.

 

1) Логнат съм в акаунта си. Хотелът излиза на цена €75.01. Сайтът приема кода за остъпка и крайната цена става €67.51.

 

2) Не съм логнат в акаунта си. Хотелът излиза на цена €69.12. Сайтът не приема кода за отстъпка и цената остава €69.12.

 

Видимо е, че в първия случай цената автоматично се завишава и въпреки приемането на кода крайната цена е съвсем малко по-ниска от втория случай. Отстъпката определено е много под рекламираните 10%.

 

В същото време проверих цената на същия хотел по другите сайтове. Излиза най-изгодно в GalaHotels - €66 - без да е нужно да се мъча с каквито и да е кодове.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Ползвайте горния код в комбинация с минаване през http://hotelscombined.com, за най-добри резултати.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.