Прескочи до съдържание

Богаташки любовници и съпруги


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Аз сериозно си мисля, че половин форум се превръща в махленска седянка.

Имам предложение към Жоро, не съм сигурна дали ще го види тук, но по някакъв начин трябва да се ограничи спама и неконтролируемия чат във всички теми. Получава се много тъпо- някой почва да речем пътепис, тръгваш да  четеш и разгледаш, а той оспамен с 1500 мнения изобщо не по темата. Нека си има някакви правила къде да се драска и ако може да се спазват. :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Е ти сериозно ли мислиш, че ако тук има такава жена ей така ще си каже че е любовница на богат чичко и ще почне да ни обяснява колко е хубаво ;)

Не, мисля, че темата е профанска и изобщо няма място във форум за пътешествия.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Както казах, темата имаше друго предназначение. Разводнихме я няколко човек в друга тема снощи, Жоро я отряза и я кръсти подобаващо. Но, смисълът е друг.

Връзка към коментар

Аз сериозно си мисля, че половин форум се превръща в махленска седянка.

Имам предложение към Жоро, не съм сигурна дали ще го види тук, но по някакъв начин трябва да се ограничи спама и неконтролируемия чат във всички теми. Получава се много тъпо- някой почва да речем пътепис, тръгваш да  четеш и разгледаш, а той оспамен с 1500 мнения изобщо не по темата. Нека си има някакви правила къде да се драска и ако може да се спазват. :)

 

Взимат се мерки и повечето говорилни теми ще си получават или отделни клончета (като тази) или ще заминават в общата чатърска тема. Група съветски учени (включваща всичките ми шизофренични проявления) активно обсъжда проблема тия дни :) Не съм го направил пост фактум с някой от темите, защото е доста времеемко, а и ще настане моментален хаос кое къде е, така че определени ще минат между капките на принципа на завареното положение, освен ако не се активизират, което ще ме принуди да действам с тях. 

 

Конкретно тая тема си има доста ясно заглавие, в категорията Общи приказки е така че проблеми няма. Ако се разводни, ще режа и от нея. Не са всичките ни теми за нобелови награди, но очевидно тази си привлича коментари, така че не виждам какво лошо има да се обсъди, ако на някой не му е интересна може просто да не я чете. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не, мисля, че темата е профанска и изобщо няма място във форум за пътешествия.

Права си, доста от темите са такива, включително част от тези които съм пускала аз - дали защото комуникацията ни тече леко или на подсъзнателно ниво искаме да се опознаем в някаква степен не знам, но не случайно я има тази категория. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нали сме вече в общи приказки , какъв е проблема ?

 

По темата - съвсем не споделям клишето как всичките тия били нещастни и бла , бла.

Освен това много от тях се уреждат и с изгоден развод , който им позволява да се върнат към "мечтите си"  , други са си наистина  щастливи защото така разбират живота , трети просто са в роля ... :D

 

Значи при бедните/средните/"нормалните" семейства никога не се случват ругатни , псувни или шамари ??? Там всичките винаги са с по три/пет дипломи от Харвард ,  огромно IQ и царува вечна хармония  ?

Айде стига легенди .

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Нали сме вече в общи приказки , какъв е проблема ?

 

По темата - съвсем не споделям клишето как всичките тия били нещастни и бла , бла.

Освен това много от тях се уреждат и с изгоден развод , който им позволява да се върнат към "мечтите си"  , други са си наистина  щастливи защото така разбират живота , трети просто са в роля ... :D

 

Значи при бедните/средните/"нормалните" семейства никога не се случват ругатни , псувни или шамари ??? Там всичките винаги са с по три/пет дипломи от Харвард ,  огромно IQ и царува вечна хармония  ?

Айде стига легенди .

То тези с айкютата и дипломите, въобще не попадат в този раздел. Това е съвсем друга бира. :rolleyes:

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Добре, де! Какво трябва да правим - да плюем по любовниците на богатите или само по тези, които са рускини?

 

Нали ви е ясно, че всяко средно статистическо девойче, независимо от националността си, иска да е жена/любовница на Абрамович.

Както се казва: по-добре щастлив и богат, отколкото беден и нещастен!

Връзка към коментар

Нали сме вече в общи приказки , какъв е проблема ?

 

По темата - съвсем не споделям клишето как всичките тия били нещастни и бла , бла.

Освен това много от тях се уреждат и с изгоден развод , който им позволява да се върнат към "мечтите си"  , други са си наистина  щастливи защото така разбират живота , трети просто са в роля ... :D

 

Значи при бедните/средните/"нормалните" семейства никога не се случват ругатни , псувни или шамари ??? Там всичките винаги са с по три/пет дипломи от Харвард ,  огромно IQ и царува вечна хармония  ?

Айде стига легенди .

 

Проблема не е "вече", говоря за проблема преди това вече. Че това да се оспамва всичко наред става навик. Но Жоро решава какви са приоритетите на форума.

Както и да е, знаете добре, че нямам как да се угоди на всички.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ОК, за да не се принуждавам да отделям клонче и от тая тема, което моментално да заключа, понеже няма какво да се обсъжда, нека не говорим за предишни дни, дайте ми една седмица кредит на доверие (все едно имате избор:)) и ако има забележки ще говорим пак! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Стюардесите, сега руските девойчета, любовниците. Да влезе следващата група!

 

 

Веднага си признай , че си стюардеса богаташка любовница при това от руски произход. :ph34r:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нали ви е ясно, че всяко средно статистическо девойче, независимо от националността си, иска да е жена/любовница на Абрамович.

 

 

Ти остави девойчета , за тия асети дето предлага и аз съм му навит ...е надявам се , че поне деца няма да поиска :-)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ти остави девойчета , за тия асети дето предлага и аз съм му навит ...е надявам се , че поне деца няма да поиска :-)

Всъщност, това е по-интересната подтема:

 

Какво е да си любовник/съпруг на богат чичко?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Всъщност, това е по-интересната подтема:

 

Какво е да си любовник/съпруг на богат чичко?

Това ме интересуваше и това беше замисълът. Ама нейсе ... 

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.