Прескочи до съдържание

Добрата авиационна новина


akair

Препоръчани мнения

дядо Пепи

Не знам от кога се експлоатира летище Щръклево. Но съм силно изненадан и развълнуван, защото там на тази полоса започнах преди много, много години.  

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Сега ли е момента да се включа с " Аз казах ли ви, а вие ми се смеехте!"? 😋 Щръклево го ремонтираха от доста време за да го направят карго летище. Не разбирам от модели самолети, но вероятно това е такъв полет. 

Връзка към мнение
дядо Пепи

Най- вероятно тази машина е сертифицирана и прави т.н. облтане на средствата. Било то светотехническо локационно оборудване. А може и самата полоса - покритие , чистота, дължина и т.н. Без всички тия неща няма сертификат за редовна експлоатация. И оня великан с найсе моста на р. Дунав ще трябва да се вози с влака до София.   

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

На 1ви април възобновява работа за граждански полети  летище Коканд в Узбекистан.  Извършена е цялостна реновация и модернизация на летището.  Последните граждански полети от това летище са били през 2001 година.

 

Ih8A2G17109154649216_b.jpg

4hYadF17109154645628_b.jpg

1kuuzR17109155908560_b.jpg

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.