Прескочи до съдържание

Потребителят не може да получава нови съобщения


Препоръчани мнения

Опит за пращане на лично съобщение, при което ми излиза следният текст:

 

Потребителят ***** не може да получава нови съобщения

 

Пълна кутия или какво? Ако това е причината, не е ли добре да се измисли някакво по-практично решение. Примерно в други форуми съобщението се изпраща в директория "чакащи" и съответно получателят вижда, че има чакащо съобщение, което може да отвори едва като освободи място, изтривайки някое от предишните си съобщения.

 

п.п. Извинявам се, ако проблемът е бил разискван в друга тема, но нямам време да ровя.

Връзка към коментар

Нямаме ограничение за входящи съобщения, само за изходящи и то на бройка за 24 часа. В случая най-вероятно въпросният магеланец си е блокирал личните съобщения по негова си причина. 

Връзка към коментар

Нямаме ограничение за входящи съобщения, само за изходящи и то на бройка за 24 часа. В случая най-вероятно въпросният магеланец си е блокирал личните съобщения по негова си причина. 

 

Да, аз например, отдавна съм си блокирал личните, щото много магеланки почнаха да ми пишат отведнъж и ми стана леко неудобно... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.