Прескочи до съдържание

София-Франкфурт двупосочен началото на септември за 5-6 дена.


Препоръчани мнения

Здравейте трябва ми двупосочен билет София-Франкфурт за началото на септември за приятелката ми. Заминаването може да е 30 юли най-рано, а връщането до около 8-9 септември. Билетът трябва да е за 5-6 дена. В търсачката на гугъл излезе един полет с отиване през Виена и престой там и връщане директно за 370 лв, но пише да се провери при агенти, а по сайтове този билет излиза доста по-скъпо. Става въпрос за тръгване на 01.09 и връщане на 07.09. Ако някой намери този вариант по сайтовете или по-евтин е добре дошло. По принцип може и с уиз, тъй като приятелката ми така или иначе ще пътува с багаж под 7 кг., но ако изскочи нещо по-добро от уиз е добре дошло.

Връзка към коментар

Имаш предвид август предполагам, не юли :)

 

Пик на пика е това, колкото и да ровичкам, под 240€ има само с междинна нощувка...

 

Дай детайли за този билет да видим дали не можем да го намерим някъде. 

Връзка към коментар

На отиване най-вероятно ще е към Дортмунд и после с влак до Франкфурт. Та някой ако може да каже от летището до гарата в Дортмунд как се стига и колко струва билета. Видях че има шатъл и вариант май с градски транспорт, но немският не ми е сила да се ориентирам за цените на билетите. Иначе времето за трансфер летище-гара не е важно да е възможно най-бързото.

Връзка към коментар

Ами до Дортмунд е 100 лв. билета и после с влак е 19 евро до Франкфурт. Освен това полетът е ранен и може да се стигне следобяд във франкфурт. До Кьолн е 175 лв. билета и после с влак ще стане още повече. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На отиване най-вероятно ще е към Дортмунд и после с влак до Франкфурт. Та някой ако може да каже от летището до гарата в Дортмунд как се стига и колко струва билета. Видях че има шатъл и вариант май с градски транспорт, но немският не ми е сила да се ориентирам за цените на билетите. Иначе времето за трансфер летище-гара не е важно да е възможно най-бързото.

Автобус 440, спирката се намира в дясно след изхода от терминала. Купува се билет от шофьора - 2.60 евро месец април и се слиза на последната спирка в квартал Aplerbeck. Там е първата спирка на метрото. Билетът е един. Слизаш на гарата. Около 1-1.20 мин. Метрото има връзка с автобуса. Тръгва почти веднага. Първоначалната информация ми е от форума, но преди два месеца бях там. Някъде назад има тема за Дортмунд.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, но най-вероятно все пак ще е уиз до Франкфурт. Малко по-скъпо излиза отколкото през Дортмунд, но приятелката ми не иска да се занимава с много трансфери, колкото и да я убеждавам. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.