Прескочи до съдържание

Madrid - Lima или Santiago - Madrid 328-340 Евро


Препоръчани мнения

Нашата резервация включва полет с TAM и с техния PNR цялата резервация излиза в checkmytrip (това от снощи - до преди това излизаше само сегмента обслужван от TAM).

 

За полетите изпълнявани от LAN място може да се избере от техния уебсайт; сайтът на TAM показва резервацията, но не позволява достъп до избор на място и т.н. на букинги направени извън техния сайт.

 

Интересно ми е Air China и LAN какви договорки имат и дали в Мадрид ще ни чекират заедно с багажа директно до крайната точка?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Така проверено и  http://www.travelsky.com/tsky/journey_online.jsp показва полетите .

Останалите не.

 

Как ги изравяш всички тия неща ? Аз бях пробвал само последната връзка   :)

http://magelanci.com/topic/2334-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%B0%D0%BC-wwwairfastticketsde-%D0%B5%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE-%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D1%80%D1%8A/page-5#entry45423

 

:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

За пореден път благодарности към магеланците и лично към stenk !

В петък вечерта успях да взема четири билета до Сантияго за 15 ноември. 

Съкрати ми се животеца в двата дена битка с намирането и захранването на правилната кредитна карта и един инфарктен ден, в който имах картата, но цените вече не излизаха... накрая пробвах през history-то на браузъра и в lastminute излязоха заветните 323 евро :giveheart:

Пратиха ми потвърждение, има билети, резервацията си излиза във всички сайтове...

***********

Сега, като разглеждам билетите, ми прави впечатление, че са издадени на бланка на LAN Chile, но тарифата е на Air China. По тази причина се губят около 300-320 евро доплащания за гориво/горивни такси.

***********

 

 


Интересно ми е Air China и LAN какви договорки имат и дали в Мадрид ще ни чекират заедно с багажа директно до крайната точка?

 

 

Багажа би трябвало да се чекира до крайна точка (по билет) без проблем!

Редактирано от mitkobiker
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

:lol: :lol: :lol:

С китайци до Чили... че единя полет на LAN е с Дриймлайнър... само заради летенето бих го направил (ама това е тема за разговор с лекар) !!!

Да не говорим колко съм навит на Атакама :wub:

Първото ми летене до Южна Америка беше с объркана точно по този начин цена- "промо" с липсващо гориво заради неправилна употреба на чужда бланка.

Шубе ме е, защото виждам къде им се "чупи" тарифирането на lastminute и се опасявам да не извъртят ирландския номер с доплащането  :angry: Освен това LAN имат пословично стриктно счетоводство.... а бе ще треперим дружно идния месец  :lol: 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев

Багажа би трябвало да се чекира до крайна точка (по билет) без проблем!

 

Не разчитай 100% на това и си имай едно наум. Аз летях до Перу с грешна тарифа на Луфтханза/LAN (комбинирани полети на двете компании, билет издаден от LAN) и да никой не бе в състояние да ме чекира докрай. Беше голяма драма и в двете посоки и на връщане при кратката връзка в Сао Пауло за малко щях да си изпусна полета за Мюнхен, тъй като трябваше да тичам да се чекирам наново.

 

Иначе честито за билетите, стискам палци да няма отменяния или доплащания :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Щом сме в Перу искам да успокоя , че всичко с китайските билети издадени от LAN е без проблем.Май сме първите от закупилите които вече летяхме с тях.

Много съм доволен от LAN , но и китайците са си ОК.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Щом сме в Перу искам да успокоя , че всичко с китайските билети издадени от LAN е без проблем.Май сме първите от закупилите които вече летяхме с тях.

Много съм доволен от LAN , но и китайците са си ОК.

Ние ще пътуваме края на октомври. Багажът директно от Мадрид до Лима ли го чекираха?

Редактирано от Nikolay
Връзка към коментар

Да, багажа го чекират директно до Лима. Бордни карти издават само до Сао Пауло и от там се минава през транзита и на гейта се взима бордна карта до Лима.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чакай сега, вие минахте от София през Дюселдорф, Мадрид, Сао Пауло до Лима, така ли? Направо съм изумен, че само един багаж липсва...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Чакай сега, вие минахте от София през Дюселдорф, Мадрид, Сао Пауло до Лима, така ли? Направо съм изумен, че само един багаж липсва...

Не бързай, има още - и всички сегменти са им с различни авиокомпании :D  :rolleyes: :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Последният ден Стенк ще ходи да го освобождава.

 

И вече ще е сигурен, че е готов да направи околосветско само с "малък ръчен"  ;)

...щом обиколи цяло Перу без никакъв багаж, с ръце в джобовете :yes:  

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

А с багажа проблема стана в Дюселдорф , като нямам идея дали БГ Ер са го доставили по-късно или накой е забравил да го качи на Iberia за Мадрид. Iberia го докараха в Лима на другия ден , но нямаше как да го взема , защото излетяхме за Куско. От кол центъра на Iberia бяха много изненадани как на летище Лима няма отдел за lost and found...еми няма ;) Единстееният начин да се получи е от офиса на авиокомпанията , който има много странно работно време и вдигат телефона когато им е кеф ,,,третия свят си е :)

Та нямало начин да го пратят в Куско , защото без мен не може да го освободят ма митницата.

Тия от Мадрид отново нямаха грам идея за тази пречка и така...

Чудя се дали да не поисксам да ми го доставят направо в София или у дома.

Връзка към коментар

Да на един билет е издаден от Air Berlin , като София - Дюселдорф се изпълнява от БГ Ер , а Дюселдорф - Мадрид от Iberia.

Абе луда работа е този бизнес.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.