Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

На 14.07.2020 г. в 17:28, stanislavpp каза:

Чрез  някои виртуални карти получаваш 5% бонус, в момента това са Виза, Хотелс.ком и т.н. Амазон гифт карта е с + 2% в момента.

Изтеглих си кешбека от американския във виртуална карта Виза с 5%бонус,която е една от опциите за теглене в сайта,но после не могат да се прехвърлят  парите от нея в REVOLUT,transferwise,monese,paypal,А1,skrill,
   не може да се плати в aliexpress.Не знам какво да правя с парите в нея,никъде не ги приемат.

Връзка към коментар

Аз съм я ползвал изцяло в Амазон ,ако не ги ползваш  -  би трябвало да минава във всеки онлайн магазин  с изключение на АлиЕкспрес ( те имат по-особени рестрикции към картите).

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , stanislavpp каза:

Аз съм я ползвал изцяло в Амазон ,ако не ги ползваш  -  би трябвало да минава във всеки онлайн магазин  с изключение на АлиЕкспрес ( те имат по-особени рестрикции към картите).

Успях да платя с картата в българския ЕМАГ.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колибрита в английския Topcashback:

Very ❄️
Isawitfirst
Virgin Media Fibre Broadband, TV and Calls
Hotel chocolate 🎅🏼
20 cogs ⭐️
TalkTalk Broadband & Digital TV🎄
Kiehls
Morrison’s 🎄
Feelunique
musicMagpie 🎅🏼
Currys PC World
Nasty girl
Pet Drugs
Uswitch
LEGOLAND Holidays
Claire’s
Samsung ⛄️
Create and Craft
Travellodge
Yankee Candle
G2A
Myprotein
RAC UK Breakdown
Pretty little thing
FitFlop
Vistaprint
Zavvi
Giffgaff
Aviva Car Insurance
Hobbs
House of Fraser
Bloom and Wild
Waterstones
Hamlelys
Cadbury Gifts Direct
MAC Cosmetics
 
 
П.С.На мен не ми излизат на всички!
Редактирано от crazyhorse
Допълнение
Връзка към коментар

 

На 10.12.2020 г. в 15:29, dimitrov6 каза:

Изтеглих си кешбека от американския във виртуална карта Виза с 5%бонус,която е една от опциите за теглене в сайта,но после не могат да се прехвърлят  парите от нея в REVOLUT,transferwise,monese,paypal,А1,skrill,
   не може да се плати в aliexpress.Не знам какво да правя с парите в нея,никъде не ги приемат.

Аз също имах преди време подобен проблем, но успях да я използвам в Ebay. Пробвай там.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Британският топкешбек е много щедър за budgetair.co.uk. За билет от 8 паунда ми потвърдиха кешбек... 8.40 паунда. Ами ок, пак ще ги ползвам, че и ги препоръчвам даже 🙂

 

2021-01-04 (4).png

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
На 5.01.2021 г. в 0:01, Георги Матеев каза:

Ами ок, пак ще ги ползвам, че и ги препоръчвам даже

Ами ако се наложи да си търсиш парите от тях за отменения полет...? :laugh1:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, chandni каза:

Ами ако се наложи да си търсиш парите от тях за отменения полет...? :laugh1:

 

Ще го направя без да ми мигне окото, но СЛЕД като първо си преведа кешбека, разбира се :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

 

Ще го направя без да ми мигне окото, но СЛЕД като първо си преведа кешбека, разбира се :grin:

Ужас! Ти нямаш сърце бе, Матеев... :laugh1:

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Ще правя резервация за хотел за голяма сума от agoda. През къде е изгодно да се мине за добър кеш бек?

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Както става ясно и от темата за пазаруване от UK след Brexit, това упражнение (поне засега) стана леко тегаво.  
Сега си давам сметка, че това се отразява и на ползването на кешбек портали - аз досега минавах през английските topcashback, quidco и американския Topcashback. Обаче те, естествено, работят за британски и американски търговци. 
Та въпросът ми е - някой да препоръча върианти за кешбек-портали при пазаруване от европейски търговци, например от amazon.de 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.