Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 6 часа, CarpeDiem каза:

Дали може да ми помогнете с идеи къде да ползвам USD виртуална кредитна карта от американския cashback? Опитах неуспешно на няколко места.

Аз си купих нещо с нея от ЕМАГ.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 7 часа, CarpeDiem каза:

Дали може да ми помогнете с идеи къде да ползвам USD виртуална кредитна карта от американския cashback? Опитах неуспешно на няколко места.

Aliexpress, поне при мен минава без проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
преди 15 минути , dimitrov6 каза:

Някой има ли приложението netcredit да ми прати покана и двамата ще получим по 10 лв.

Да, Регистрирай се през приложението на НетКредит сега и вземи 10 лв. бонус. https://netcredit.page.link/8p2UVKPKgqduFPEE6

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Някой има ли приложението netcredit да ми прати покана и двамата ще получим по 10 лв.

 

преди 46 минути , Iliyan Minchev каза:

Да, Регистрирай се през приложението на НетКредит сега и вземи 10 лв. бонус. https://netcredit.page.link/8p2UVKPKgqduFPEE6

Да направим "влакче"! 

@dimitrov6, ако си се регистрирал през линка на @Iliyan Minchev-дай твоя, за да се регистрирам аз и да продължим... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , crazyhorse каза:

 

Да направим "влакче"! 

@dimitrov6, ако си се регистрирал през линка на @Iliyan Minchev-дай твоя, за да се регистрирам аз и да продължим... 

Ти може също да се регистрираш от публикувания тук линк,може до 20 приятели май от един.

Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...

£ 20 Boost Reward при резервация за минимум 500 £ 

(1) Наградата Boost е достъпна за всички членове на Quidco, които се включат и направят една покупка от £ 500 или повече от центъра за настаняване от 13:30:00 08/07/2021 до 23:59:59 11/07/2021

(2) Търговците на дребно в центъра за настаняване включват: All - Accor Live Limitless, Barceló Hotels & Resorts, Booking.com, Expedia, Hotels.com, Iberostar Hotels & Resorts, Marriott International, Melia.com, Radisson Blu, Radisson Collection, Travelodge - UK и Врбо. Само покупки, направени с един от тези търговци, ще се считат за квалифицирана покупка

(3) Boost Reward е £ 20, което е в допълнение към процента на кешбек на търговеца и ще бъде присъдено, когато бъде потвърдена квалифициращата покупка

(4) Ако валидна покупка не се проследи, потребителят трябва да подаде липсващо искане за връщане на пари - правете скрийн шот на всяка стъпка от резервацията си (поне аз така правя при такива промоции)

(5) Тази Boost Reward е ограничена до първите 5000 включвания

5903a02488f39d4512819128f15d9f.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Някой ако е пробвал, какво означава в topcashback.co.uk Budgetair, дали  всеки произволно избран, или Budgetair.com  Например на мен ми трябва датския, но не знам дали ще го зачете.  За английския е ясно, но другия как да се ползва.

image.png.14d4c975648a0fa26b48b56acd5c4c43.png

Връзка към коментар
преди 4 минути , Tani каза:

Някой ако е пробвал, какво означава в topcashback.co.uk Budgetair, дали  всеки произволно избран, или Budgetair.com  Например на мен ми трябва датския, но не знам дали ще го зачете.  За английския е ясно, но другия как да се ползва.

image.png.14d4c975648a0fa26b48b56acd5c4c43.png

Трябва да отвориш budetair.co.uk през topcashback.co.uk иначе няма да ти тракнат кешбека. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 4 минути , Jester каза:

Някой скоро да е получавал кешбек от Skyscanner в topcashback.co.uk? Последния ми е от юли. Пробвах да търся полети но не ми се тракват по някаква причина.

Вече не дава кешбек за търсене.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 45 минути , Яничка каза:

Явно вече наистина не дават. Но не знам защо все още седи надписа, все едно е активно:

 

1941964274_Screenshot_20210822-224653_SamsungInternet.jpg.9dcedd5dc718ff39b629d03468be04d4.jpg

The world is literally your oyster. Better yet, you can save even more money and earn free cashback when you purchase these deals and offers through us.

Май само при покупка вече се дава кешбек, аз така го разбирам.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 10 часа, Jester каза:

Някой скоро да е получавал кешбек от Skyscanner в topcashback.co.uk? Последния ми е от юли. Пробвах да търся полети но не ми се тракват по някаква причина.

Тук все още дават

https://www.quidco.com/skyscanner/?st=Skyscanner&tr=5831&fn=search-typeahead&fr=top&si=97f9fb84-56fc-4655-ab02-faa213ce2cd0&sv=4-MS&ucb=69b58ab3c8190c1420f43fbb5284a8f1

 

Screenshot 2021-08-23 at 09-13-27 Skyscanner 20p Cashback Quidco.png

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 23.08.2021 г. в 9:15, dimitrov6 каза:

Сбъркал съм,трябва реална покупка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

  

преди 4 часа, vivo каза:

Пак пуснаха полети за по 1 евро. https://www.volotea.com/en/flight-offers/

Оппа... какво открих. В TopCashBack.de има фиксиран кешбек в размер на 1.50 евро за всеки полет с Volotea https://www.topcashback.de/volotea-eu/ . Купувате билет струващ 1 евро  и сте на печалба от 0.50 евро. 😄

Аз ще тествам, пък каквото стане.

 

1215154713_Screenshot2021-09-29at19-34-17VOLOTEAEUAngeboteCashbackCoupons-TopCashback.png.afdf807cf37a189325c0cd910bcd7211.png
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

От американската версия има ли как да изкарам парите и да стигнат до революта най-безболезнено без да минавам през paypal? Има супер изкушаващи бонуси за virtual visa, но предполагам няма да мога да я закача зад кърв и да ги прехвърля в револют? някой пробвал ли е ?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.