Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Здравейте, някой имал ли е проблем с изплащане на сума от TopCashBack. Ползвам ги сравнително често, но си пращам парите към PayPal на малки части. Сега имах към 150$ и ги пратих към PayPal и няма и следа от тях. От TopCashBack нищо не казват, чудя се да ги прежаля ли или ....

Връзка към коментар
преди 29 минути , atrencheva каза:

Здравейте, някой имал ли е проблем с изплащане на сума от TopCashBack. Ползвам ги сравнително често, но си пращам парите към PayPal на малки части. Сега имах към 150$ и ги пратих към PayPal и няма и следа от тях. От TopCashBack нищо не казват, чудя се да ги прежаля ли или ....

На мен ми се губят 6$ от американския. Получих мейл от PayPal,че са преведени,но ги няма.От английския не ги превеждат,ако са ви блокирали,но те ще ви кажат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, dimitrov6 каза:

На мен ми се губят 6$ от американския. Получих мейл от PayPal,че са преведени,но ги няма.От английския не ги превеждат,ако са ви блокирали,но те ще ви кажат.

Да след 10 имейла ми казаха, че са ме блокирали, защото имам много резервации в Booking и доста от тях са отказани. Сега се опитвам да се разбера с тях.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
На 19.10.2021 г. в 9:39, atrencheva каза:

Да след 10 имейла ми казаха, че са ме блокирали, защото имам много резервации в Booking и доста от тях са отказани. Сега се опитвам да се разбера с тях.

Успях да се преборя и веднага ми пуснаха парите :), но все пак оставам с лошо впечатление от тях. Наложи се да изпратя доста гневен имейл, за да ги преведат

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 26.10.2021 г. в 16:37, Iliyan Minchev каза:

Много добре тръгна засега. Предни кампании се е случвало, да не спечеля нищо.

Днес големи проблеми в американския.Дава грешка и хората също се оплакват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26.10.2021 г. в 16:37, Iliyan Minchev каза:

Много добре тръгна засега. Предни кампании се е случвало, да не спечеля нищо.

IMG_20211026_163458.jpg

Днес 5$.Миналата игра пак спечелих 5,но при превода към Paypal  някъде се изгубиха.

 

Screenshot 2021-11-04 at 10-17-26 Bloomingdale's Cashback Offers, Black Friday Discount Codes Deals.png

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , dimitrov6 каза:

Днес 5$.Миналата игра пак спечелих 5,но при превода към Paypal  някъде се изгубиха.

 

Screenshot 2021-11-04 at 10-17-26 Bloomingdale's Cashback Offers, Black Friday Discount Codes Deals.png

Поздравления!Аз сега съм само с 25 цента!Миналите 2 пъти-2 по 25 и 2 по 50 цента!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

В Topcashback.com, Kayak дават по 1,04$ за търсене през компютър на коли под наем  (не се изисква покупка)! Дават и по-малки суми за търсене на полети, спане и коли през компютър или телефон, но това е най-високата сума! 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Срам, не срам, признавам, че така и не разгледах подробно тази тема.

Достатъчно ли е да си направя акаунт в Quidco, да цъкна на линка и да се възползвам от дискаунта? А кешбека как и кога се превежда? Или е по-сложна схемата и си трябва повечко четене? 🙂

 

 

Връзка към коментар

Май да, трябва да минеш през линка от quidco. Кешбека след 1-2 месеца идва. Може да го изтеглиш през Пейпал или банков превод в револют в паунди.

Малко по спомени, че при мен отдавна не работи quidco.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, neuromancer каза:

Май да, трябва да минеш през линка от quidco. Кешбека след 1-2 месеца идва. Може да го изтеглиш през Пейпал или банков превод в револют в паунди.

Малко по спомени, че при мен отдавна не работи quidco.

Аз симулирах резервация през линка на Quidco, но никъде не видях някъде да показва какъв кешбек ще получа след време.. Така ли трябва да бъде ? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не показва нищо преди това. След като направиш резервацията след 1-2 дена като се регистрира вече показва (с уговорката, че ако променяш резервацията ще даде по реалната сума, не първоначалната, и на някои търговци въобще показва 0, но си дава накрая, изрично пише ако е така).

Доколкото си спомням нещата, че от доста време не го ползвам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, neuromancer каза:

Доколкото си спомням нещата, че от доста време не го ползвам.

Точно така. Аз ползвам topcashback.com, а по някога е uk версията му. След 1-3 дни се вижда в акаунта бъдещия кешбек, не става веднага. Като се натрупа по-голяма сума payable, го дърпам в paypal и от там в Revolut.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 43 минути , Яничка каза:

Точно така. Аз ползвам topcashback.com, а по някога е uk версията му. След 1-3 дни се вижда в акаунта бъдещия кешбек, не става веднага. Като се натрупа по-голяма сума payable, го дърпам в paypal и от там в Revolut.

Аз отдавна съм теглил, но директно в Revolut. (за английската версия обаче)

Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Аз отдавна съм теглил, но директно в Revolut. (за английската версия обаче)

Да, там може директно в Revolut. Но рядко ги ползвам, там кешбекът обикновено е по-малък от us версията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, neuromancer каза:

Не показва нищо преди това. След като направиш резервацията след 1-2 дена като се регистрира вече показва (с уговорката, че ако променяш резервацията ще даде по реалната сума, не първоначалната, и на някои търговци въобще показва 0, но си дава накрая, изрично пише ако е така).

Доколкото си спомням нещата, че от доста време не го ползвам.

Много благодаря !

Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

А акаунта в PayPal трябва ли да е със същото име/имейл както този в quidco? И тези 15% от общата сума на резервацията ли са или без таксите?

1. Доколкото помня не

2. Без таксите.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.